novinfard

فراموش کردن تاریخ تولد در فیس بوک

7 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام،

همین که می خوام وارد بشم میگه باید تاریخ تولد رو برنی و یادم نمیاد که دقیقا چی زدم و اینجوریه که من نمی تونم لاگین کنم. الان من این وسط دقیقا چیکار باید کنم؟ هرچی گشت میزنم چیزی پیدا نمی کنم.

ویرایش شده در توسط novinfard

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پیدا کردم. به یکی از دوستاتون میگید که بره نگاه کنه به شما بگه!!! :P این privacy اینا منو کشته!

سهیل جان من چکار باید بکنم که لپ تاپمو عوض کردم دیگه نمیازره وارد بشم تو اکانتم !!!! میگه شما در حال سرقت اطلاعات کاربر دیگری هستید؟!!

سوال امنیتی هم 100 تا میزاره جلو میگه همه رو جواب بده بعد بزارم وارد بشی؟!! کلا بیخیال شدم

سهیل جان من چکار باید بکنم که لپ تاپمو عوض کردم دیگه نمیازره وارد بشم تو اکانتم !!!! میگه شما در حال سرقت اطلاعات کاربر دیگری هستید؟!!

سوال امنیتی هم 100 تا میزاره جلو میگه همه رو جواب بده بعد بزارم وارد بشی؟!! کلا بیخیال شدم

دقیقا مشکل منم همین بود، می گفت از یه خط دیگه وارد شدن به حسابت، به خاطر همین اکانتت بسته شده.

یه سالی هست نمی تونستم وارد بشم.

اومدم اول forgot password زدم.

بعد وی پی n ام رو عوض کردم. از این هات اسپات شیلد رایگان استفاده کردم.

بعد که وارد شدم گفت تصویر امنیتی رو بزن، زدم.

بعد گفت تاریخ تولد منم یادم نبود، الکی داده بودم. زنگ زدم کسی که منو دوست انتخاب کرده بود، گفتم info من رو نگاه کن ببین تاریخ تولدم کی هست.

بعد که تاریخ رو زدم آورد که شما یه سال پیش با یه موبایل از میشگان وصل شدی، در حالی که حتی وی پی n ای هم داشتم هم واسه امریکا نبود. دیدم بیش تر از این کنکاش باز دوباره از این سوالای امنیتی مرغ من چند تا پا داره میاره، سابمیت کردم که آره می دونم!!!

این شد که بالاخره وارد شدم.

اصلا طرز برخورد امنیتی و نه امنیتش جالب نیست. نه به اون شوری شوری که یه نفر از میشیگان وصل میشه، نه به این به نمکی با این سوالای امنیتی شب اول قبرش! :D

شما هم یه تست بزن ببین اوضاع چطوره

ای بابا منو بگو کلی خوشحال خوشحال ادت کردم تو فیس بوک , بعد دیدم اکسپت نکردی گفتم یا زیاد نمیری به اونجا یا کلا سرت شلوغه

خوب چه سوالایی ازت می پرسه که دیگه حوصله ات نمی کشه بری توش؟ اگه بگی شاید بتونم کمت کنم

من زیاد از فیس بوک استفاده می کنم

;(

والا دقیق یادم نیست ولی جای مشکلش این بود که مثلا یک سری عکس بهم نشون میداد بعد میگفت مثلا این عکس رو کدوم یکی از دوستات تو وال خودش گذاشته!!! حسابش رو کن اگر 40 نفر تو لیست دوستام باشن من باید حدس بزنم این عکسه مال کدوم یکیشونه!!

تنها راهش اینه که زنگ بزنم به تک تک دوستام جزئیات عکس رو واسه هر کدوم توضیح بدم تا ببینم مال کیه !! تازه یه دونه عکس سوال نمیپرسه که!! 10 تا عکس حداقل که از 10 تا فکر کنم باید 8 تاش رو درست بگی

مطمئنی عکسی که رو وال شیر کردن می خواد؟ غیر منطقی هست این احیانا چیزی که من یادمه عکس پروفایل دوستات رو نشون می ده ...چون ممکنه یکی از دوستات چیزی و شیر کرده باشه که اصلا تو نگاه نکردی ...خودم با این قضیه تاحالا مواجه نشدم اما می شه یه کاری کرد اگه عکس پروفایل دوستات باشه که به احتمال زیاد همینجوره می تونی از پروفایل خواهر یا برادر یا خلاصه یکی که تو لیست دوستات هست فرند لیست خودتو یک نگاه کنی بعد یادت بیاد کی به کیه بتونی جواب بدی به سوالا ....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری