مسعود

دومین هدیه نوروزی : اسلایدر شو چرخشی Carousel CK فارسی

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه دوستان و اساتید خوب انجمن جوملا

دومین هدیه نوروزی من تقدیم به شما دوستان دوست داشتنی

اسلایدر چرخشی Carousel CK

[ATTACH=CONFIG]5862[/ATTACH]

یه اسلایدر بسیار زیبا و دوست داشتنی هست که همین زیبایی اش باعث شد انرژی برای 4 ساعت کار مداوم فارسی سازی به من بده.

امیدوارم شما هم دوستش داشته باشید.

ویژگی های این اسلایدر به گفته سایت سازنده :

• مدیریت اسلایدر با قابلیت کشیدن و انداختن یا همون drag & drop خودمون
  • ایجاد بی نهایت اسلایدر
  • طراحی responsive
  • بارگذاری مستقیم تصاویر از پوشه ( با استفاده از پلاگین )
  • اضافه کردن لینک روی هر اسلاید
  • قابلیت نمایش عکس و ویدئو
  • باز کردن لینک ها در lightbox به صورت ذاتی یا در mediabox با استفاده از پلاگین
  • اضافه کردن عنوان و توضیح
  • پارامترها بسیار برای سبک دهی به اسلایدر
  • ایجاد caption با استفاده از html ( مثلا برای قرار دادن تعدادی لینک دلخواه )
  • نمایش اسلاید ها به صورت تصادفی و ترتیبی

برای جوملا 3 هم فارسی کردم و لینک گذاشتم

دموی فارسی

لینک دانلود از انجمن جوملا

لینک سازنده

نسخه جوملا 3

ویرایش شده در توسط مسعود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با تشکر از هدیه خوبت مسعود جان . تگ هدیه نوروزی 93 درج گردید

موفق باشید

ممنون از هدیه شما دوست عزیز چرا نمیشه در صفحه نخست سایت همزمان با اسلاید شو دیگری استفاده کرد. به محض اینکه فعالش می کنم حتی در موقعیت های پایین سایت اسلاید شو بالایی سایت از کار می لفتد ممنون میشم راهنماییم کنید. تشکر فراوان.:33:

درود

مشکل شما احتمالا از تداخل jquery*هست . توی انجمن جستجو کنید موارد رفع ایراد زیادی ذکر شده . البته 100 درصد به نتیجه ای نرسیده و احتمالا مجبور میشید ی***و حذف کنید

موفق باشید

درسته. اشکال از جی کوئری هست. نسخه مخصوص جوملا 3 رو خودم با اسلایدر های DJ-ImageSlider و Avatar Slide Galleria تست کردم. کار می کرد. این دو تا رو امتحان کنید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از راهنمایی شما و مسعود عزیز با

JQuery Esay

با فعال کردن یک گزینه فقط این مشکل رفع شد. اینم پلاگین مورد نظر.

ویرایش شده در توسط babak_sartipi

ممنون دوست عزیز.

من وقتی بهش لینک فیلم میدم بجای پخش دانلود میشه !! مشکل از کجاست ؟

قرار نیست پخش کنه. ویدئو پلیر که نیست. اسلاید شو هست. باید دانلود بشه تا پخش بشه. مخصوصا با این خطوط کم سرعت اینترنتی

ممنون دوست عزیز.

من وقتی بهش لینک فیلم میدم بجای پخش دانلود میشه !! مشکل از کجاست ؟

این طور که در ویژگی های افزونه در سایت سازنده ذکر شده باید فیلم یا ویدئو هم نمایش بده.

ولی این بستگی به فرمت فایل تصویری هم داره. فرمت فایل تصویریتون رو mp4 بزارید بهتره

این طور که در ویژگی های افزونه در سایت سازنده ذکر شده باید فیلم یا ویدئو هم نمایش بده.

ولی این بستگی به فرمت فایل تصویری هم داره. فرمت فایل تصویریتون رو mp4 بزارید بهتره

فکر نکنم اجرا کنه. نوشته :

Can display images or videos

اگر play یا run زده بود یعنی اجرا میکنه. وقتی display میزنه یعنی نمایش میده ولی اجرا نمیکنه. این خارجی ها برای هر چیزی کلمه مخصوص دارن [sibil]

برادر شاید زبانمون ضعیف باشه ( که نیست الحمدلله ) ولی چشمامون که درست میبینه

این اسلاید شو توی دموی سازندش پلیر رو میاره. دکمه هاش هم کار میکنه ولی چون تایم اسلاید کمه اونو نشون نمیده ( من در حد 1 یا 2 ثانیه رو دیدم که نشون میده )

ضمنا تصویر اگر فیلتر بشه ، کلا نشون نمیده ولی این به جاش صفحه ی پیوند ها رو میاره

قصد کش دادن قضیه رو نداشتم

تنها معرفی امکانات بود و بس

امیدوارم از من دلخور نشده باشید

شب خوش :25:

عجب چیزی رو ترجمه کردم خودم هم نمی دونستم :21::didi:

ناراحتی چرا ؟ [sibil]ما دوستت داریم وحید جــــــون:ds6a5d:

سلام.میخاستم بپرسم توی این اسلایدشو امکان این هست ک تصاویر اسلاید لینک داده بشن؟؟؟من وقتی توی تنظیمات عکس لینک میدم اسلاید کار نمیکنه!!!1تنطیماتش باید چجوری باشه؟؟؟

سلام.میخاستم بپرسم توی این اسلایدشو امکان این هست ک تصاویر اسلاید لینک داده بشن؟؟؟من وقتی توی تنظیمات عکس لینک میدم اسلاید کار نمیکنه!!!1تنطیماتش باید چجوری باشه؟؟؟

بله این طور که توسط سازنده گفته شده باید داشته باشه ( خوب بود آقا مسعود ویژگی های افزونه رو به زبان فارسی در پست اول مطرح میکردند ولی باز هم دستشون درد نکنه )

این تصویر تنظیمات ماژول زبان اصلی هست :

carouselck_options1_en.png

لینک رو باید دربخش link url قرار بدین و پیشنهاد میکنم گزینه ی target (هدف) رو بر روی new window یا "صفحه ی جدید" قرار بدین.

موفق باشید

من دقیقا همین کارو انجام میدم اما اسلایدرم به هم میریزه یعنی وقتی لینک نمیدم درسته و اینجوریه :[ATTACH=CONFIG]5997[/ATTACH]

اما وقتی که طبق گفته شما لینک میدم خراب میشه و این شکلی میشه وفقط یه عکس نشون میده:[ATTACH=CONFIG]5998[/ATTACH]

به نظرتون اشکال از کجاس؟؟؟

مرسی

سلام

چرا وقتی فعالش میکنم تو سایت اصلی نشونش نمیده

هیچ اسلاید شوی دیگه ای هم ندارم

سلام

چرا وقتی فعالش میکنم تو سایت اصلی نشونش نمیده

هیچ اسلاید شوی دیگه ای هم ندارم

لازمه که در تنظیمات ماژول این موارد رو چک کنید:

1- وضعیت انتشار که باید بر روی منتشر شده باشه

2- موقعیت مناسب در قالب فعال

3- صحفحاتی که ماژول بهش انتساب داده شده ( معمولا باید در همه ی صفحات باشه یا فقط در صفحات انتخاب شده که در حالت دوم باید صفحات رو مشخص کنید )

4- تصاویر اسلایدشو انتخاب شده باشند

ببخشيد دوستان يك سوال خارج از موضوع:

چه طوري رتبه ي افراد در اين انجمن بالاتر مي ره؟؟

ميشه رتبه ي من را تغيير بدهيد؟؟

ببخشيد اگه فضولي كردم و مطلب بي مورد فرستادم

درود

سوالتون مشکلی نداره جای سوال پرسیدنتون مشکل داره .

پاسخ : خیلی موارد تاثیر داره . تاریخ عضویت - میانگین پست مفید روزانه - پاسخ گویی درست به سوال کاربران دیگه - رعایت قوانین انجمن ( اسپم ندادن - تو تاپیک ها سوال نا مرتبط نپرسیدن :) و ... ) - حضور فعال و ... باعث ترفیع میشه

شما هم اگه این موارد رو رعایت کنید مطمئنا خیلی زود رتبتون تغییر میکنه .

مورد دیگه هم توی این انجمن این القاب فقط برای تفکیک کاربران از همدیگست که دوستان تازه وارد متوجه بشن شخصی که پاسخشون رو داده تا چه حد تجربه داره . وگرنه همه ما با هم دوستیم و کسی نسبت به دیگری برتری نداره .

من دقیقا همین کارو انجام میدم اما اسلایدرم به هم میریزه یعنی وقتی لینک نمیدم درسته و اینجوریه :[ATTACH=CONFIG]5997[/ATTACH]

اما وقتی که طبق گفته شما لینک میدم خراب میشه و این شکلی میشه وفقط یه عکس نشون میده:[ATTACH=CONFIG]5998[/ATTACH]

به نظرتون اشکال از کجاس؟؟؟

مرسی

برای اینکه بتونی لینک بذاری بهتره تو قسمت زیرنویس ، لینک رو به صورت کد قرار بدی

برای اطلاع از شرایط دوره <a href="http://www.afterschool.ir/web-dvl"> طراحی و توسعه وب </a> کلیک کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری