s77sh

فروش سایت موزیک

2 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه جوملایی ها، از مدیران گرامی معذرت می خوام که تو این فروم پست زدم.

دوستان بنده چند وقتی هست که یه سایت وردپرسی زدم با دامنه shivamusic.in که البته اولش به دلیل اینکه نمی دونستم دامنه .tk تحریمه توسط گوگل سایتم رو با نام Avamusic.tk ساختم و بعدش که متوجه شدم سایت رو تغییر دادم ولی

خوشبختانه چون سایت شیوا موزیک منحل شده بود و من هم از قالب اون استفاده کرده بودم من همون اسم رو ثبت کردم.

حالا می خوام سایت رو بفروشم و یک سایت دیگه برای دانلود انیمیشن راه بندازم.

مشخصات سایت Shivamusic.in:

دامنه در تاریخ 1393/05/13 ثبت شده بصورت یکساله توسط طلاهاست

هاست دانلود فضا 100 گیگ پهنای باند 800 گیگ از پارت سرور (partserver.ir) که تمدیدش بصورت ماهانه هست و تا ماه بعد فرصت دارید.

تمامی آهنگ های داخل سایت هم در سیستم دانلود شده و بعد از تغییر دادن تمامی مشخصات اضافی به shivamusic از طریق ftp آپلود شدن.

خلاصه بگم این سایت برای کسانی که می خوان یه سایت موزیک راه اندازی کنن خوبه دیگه نیازی نیست برن از اول شروع کنن.

قیمتی که می خوام بفروشم 80 تومن هست که 50 تومن برای خود سایته و 30 تومن برای هاست سایت.

دوستان اگر پیشنهاد دیگه هم برای فروختن این سایت دارید اعلام بفرمایید.

با تشکر از همه

ویرایش شده در توسط s77sh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی