aparizi

فروش افزونه فوق العاده DJ Catalog2 نسخه 3.3.1 اریجینال

2 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان

من مدتهاست برای معرفی محصولات در سایتهای جوملایی از کامپوننت DJ catalog استفاده می کردم

تا اینکه برای جوملا 2.5 نسخه رسمی آنرا خریداری کردم

ex_catalog.png

DJ-Catalog2

نسخه قابل عرضه 3.3.1 DJ Catalog2 می باشد که با ترجمه فارسی که سایت سازنده جدیدا منتشر کرده کاملا همخوانی دارد

این افزونه بصورت رسمی از سایت سازنده خریداری شده است

phoca_thumb_l_3.jpg

قیمت افزونه در سایت رسمی 50 دلار می باشد

[ATTACH=CONFIG]6830[/ATTACH]

مهمترین قابلیت این نسخه ، افزودن محصول جدید از طرف کاربر از درون سایت است (Front End)

جهت خرید پیام خصوصی بزنید

ویرایش شده در توسط aparizi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام.

در صورتی که تمایل داشتید می تونید در سایت ما shooli.com عضو بشید و افزونه را به همراه اسکرین شاتی از عضویت خود در سایت سازنده در اختیار ما بگذارید . حساب شما 50 هزار تومان شارژ خواهد شد که می تونید با شارژ حساب از افزونه ها و قالب ها... سایت استفاده کنید.