DonAndolini

ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر

12 پست در این موضوع

با سلام

من برای ثبت سایت در گوگل اقدام کردم .ولی بعد از verfy کردن سایت برای ثبت نقشه سایت در گوگل مشکل دارم لطفا راهنماییم کنید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام...

مشکلتون چیه دوست عزیز؟

شما اول باید کامپوننت تولید نقشه سایت رو در جوملای خودتون نصب کنید مثلا کامپوننت Xmap .

این کامپوننت کل سایت شما رو ایندکس میکنه و یک لینک بتحت عنوان XML به شما میده .شما باید این لینک که در واقع ایندکس کلی سایت شماست رو باید در بخش مربوط به نقشه سایت در گوگل وبمستر وارد کنید و بعد تایید کنید. اینجاست که میتونید بگید نقشه ی سایتتون وریفای شده یا نشده.( در همون صفحه با نشانه ای مشخص میکنه که تاییده موفقیت آمیز بوده یا خیر)

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

من تا حالا با جوملا کار نکردم و تازه می خواستم نصب کنم که در قسمت دیتابیس گیر میکنه از همین سایت هم نسخه فارسی شو دانلود کردم و طبق راهنمای موجود در بخش راهنمای کامل اقدام به نصب کردم اما باز در مرحله دیتابیس رد نمی شه؟وبخاطر همین نمی دونم چطور باید طبق راهنمایی که شما گفتید عمل کنم ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

وارد کردن آدرس سایت برای ساخت نقشه سایت و وارد کردن آن در ابزار گوگل خیلی مهم است

یعنی اگر شما برای ساخت نقشه سایت خود از www استفاده کرده اید در vertify کردن سایت برای نقشه سایت باید آدرس سایت خود را با www ذکر کنید

اگر مشکلی غیر از این هست اعلام کنید

با تشکر از راهنمایی های استادان عزیز

دوست عزیز از لینک زیر هم می تونید استفاده کنید ، به صورت مرحله به مرحله راهنمایی کرده.

http://www.xml-sitemaps.com

اگر مشکلی بود در خدمتیم.

خیلی ممنون تونستم نقشه با این سایت که شما دادین ثبت کنم.

فقط سوالی داشتم آیا دیگه بطور خودکار و روزانه برای گوگل بروز میشه؟و ایندکس شدن هم باین کار تومو میشه؟گزینه های دیگری همبرای دانلود داشت آنها چه بودند؟مثل:Download ROR Sitemap آیا با آپلود این rss هم فعال میشود؟

با تشکر از راهنمایی های استادان عزیز

دوست عزیز از لینک زیر هم می تونید استفاده کنید ، به صورت مرحله به مرحله راهنمایی کرده.

http://www.xml-sitemaps.com

اگر مشکلی بود در خدمتیم.

با سلام

در مورد گزینه های دیگه مثل ror ، اینها فقط فرمتهای دیگه نقشه سایت هستن مثل xml که تو خود سایت در موردشون توضیح داده که به چه دری می خورن ولی اینکه rss هم فعال بشه مطمئن نیستم و بهتره که خودتون rss را به طور دستی یا با افزونه های جوملا فعال کنید.

دوست عزیز به طور خودکار و روزانه بروز می شه و لی یک گزینه داره به اسم change frequency و همینطور یک گزینه به اسم Priority که بسته به نیاز خودتون می تونید انتخاب کنید.

من گزینه change frequency روی always مزارم معمولا که البته بازهم بستگی داره و گزینه priority هم می تونید روی حالت اتوماتیک بزارید.

یه چندتا سایت دیگه هم هست اینکارو می کنن و کافیه این عبارتو جستجو کنید google sitemap generator یا sitemap generator.

موفق باشید

یکی بیات کمک کنه بدجور حالم گرفتست،من برای وبلاگم که تو رزبلاگه یه نقشه سایت ساختم،فرمتشم xml هستش اما هر کاری میکنم نمیتونم تو وب مستر گوگل ثبتش کنم.

خوب مشکل کجاست؟ کدوم قسمت گیر میده؟ چه اتفاقی میفته؟

ترجیحا با عکس مشکل رو مطرح کنید

باسلام

چطور میشه نقشه وبلاگ (بلاگفا)را در گوگل ثبت کرد.

از طریق سایت Create your Google Sitemap Online - XML Sitemaps Generator برای وبلاگ نقشه درست میکنم اما فایل نقشه رو نمی دونم کجا باید آپلود کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری