bahrambaba

قالب فارسی جوملای 2.5 delition

22 پست در این موضوع

به مناسبت ولادت حضرت قائم (عج) امروز قالبی فارسی شده رو براتون آماده کردم .

این قالب مناسب برای جوملای 1.7 و 2.5 می باشد .compat_25compat_17compat_16_native

joomlaforum.ir_13413816893.jpg

برای مشاهده دمو قالب می توانید اینجا مراجعه کنید : دمو

برای دانلود قالب فارسی روی این لینک کلیک کنید : دانلود قالب فارسی

برای مشاهده دمو قالب فارسی شده تصویر زیر را آماده کردم...

joomlaforum.ir_13413816891.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
مطمئنی فارسی شده ، مطمئن؟

مثلا مدیری

دوست من مدیر محترم bahrambaba تو تایپک نوشتند که

برای دانلود قالب فارسی روی این لینک کلیک کنید : دانلود قالب فارسی

این یعنی اینکه فارسی شده است و می تونستید از دمویی که قرار دادند مشاهده کنید.

مثلا مدیری

شما چه مشکلی دارید ؟ فارسی نشده ؟ اگر مشکلی دارین با تصویر مشخص کنید تا بررسی بشه

این چه وضعیه

اگر نمیتونید چیزی نذارید...

هرچی قالب تو این سایت میبینم، یا خیلی ابتداییه یا در ظاهر فارسیه که در اصل از یک سایتی کپی شده

ملت رو سر کار گذاشتین رسماً !!!!!!!!!!!!!!!!!

این چه وضعیه

هرچی قالب تو این سایت میبینم، یا خیلی ابتداییه یا در ظاهر فارسیه که در اصل از یک سایتی کپی شده

دوست عزیز دوستان قالب های انگلیسی (و ...) رو ترجمه میکنند و برای شما و بقیه قرار میدند.

و در ضمن شما اگه منظورتون قالب جذاب تجاری هست باید خریداری کنند.یا به دوستانی که اینکاره هستند سفارش بدید.

ملت رو اگه سر کار گذاشته بودیم آمار سایت خلاف نظر شما رو نشون نمی داد

t3779_001122.png

مثلا مدیری

دوست عزیر این قالب فارسی شده که تونستم براتون تصویر دمو فارسی رو قرار بدم .... حالا چه ربطی به مدیر بودن داره ؟

این چه وضعیه

شما به نظر از پایه با مورد مسئله دارید ... دوست عزیز این قالب ها رایگان می باشد و قالب های رایگان نیز در حد قالب های تجاری نمی باشند. قوانین و سیاست سایت اجازه انتشار قالب های تجاری را نمیدهد..... ا

گر این قالب ها اکثرا از سایت های طراح دانلود شده فارسی سازی می شوند و در انجمن قرار داده می شوند. (البه اگر با قوانیم سایت مرجع نیز تداخلی نداشته باشد )

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز، اگر قالب متناسب کار خودتون پیدا نمی کنید، دلیل بر این نمیشه که با این لحن صحبت کنید،:fight1: در ضمن حتی اگه برای فقط یک درصد فارسی سازی قالب یا یک دقیقه طراحی اون توسط دوستان که بی ادعا و با کمال میل انجام میشه ارزش قائل بشید اینطوری حرف نمی زنید.:a54d65a:

و در نهایت اینکه کسی اینجا به کسی بدهکار نیست که شما درخواست خودتون رو به این شکل میخواهین، شما هم میتونید زحمت بکشید و قالب فارسی کنید و یا طراحی کنید.:fight1:

قالبهای انگلیسی زیادی تو سایت joomla24.com. هستش که میتونید دانلود کنید و خودتون فارسی کنید و یا بدین دوستان با هزینه خیلی کم براتون فارسی کنند.:33:

موفق باشیدgift

این چه وضعیه

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

با سلام. خدمت دوستان عزیز و تبریک جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

این چه وضعیه

مثلا مدیری

دوست عزیز، وقتی گفته میشه قالب فارسی هست، یعنی اینکه قالب ريال زبان فارسی رو ساپورت میکنه، پس شما باید زبان فارسی رو روی سیستممتون نصب کرده باشین تا قالب هم با اوکی بشه . به نظرتون در غیر اینصورت چجوری باید ، بصورت فارسی بالا بیاد!؟

پس بهتر بود جای این بی حرمتی ها، میپرسیدید چطوری قالبتون رو بصورت فارسی دربیاریم .!!!؟

پس معلوم شد که مشکل شما اینه که کلاً زبان فارسی رو نصب نمیکنید بروی سایتتون و به همین خاطر قالبها بصورت ورژن انگلیسی براتون نمایش داده میشند و تصور میکنین که قالب بطور خودکار اینکارو انجام بده!!

همیشه خوب نیست که آدم واسه رسیدن به هر چیزی دست به چوب بشه! مطمئن باشید با روی خوش خیلی وقتها کارها سریعتر و بهتر انجام میشه.

از دیگر کاربران عزیز هم خواهش میکنم. به جای کش دادن به این نوع مسائل ،و ادامه دادن و بحث کردن بی مورد، سکوت کنند، . موارد پیش آمده رو به مدیران اطلاع بدند .

با تشکر...

لینک های اصلی دانلود همگی مشکل دارن..لطفا در یک سرور معتبر آپلود نمایید

ممنونم

لینک های اصلی دانلود همگی مشکل دارن..لطفا در یک سرور معتبر آپلود نمایید

ممنونم

سرور مطمئنه و مال انجمنه و الان هم تست کردم و مشکلی نداشت ولی برای رفاه بیشتر فایلو ضمیمه این پست میکنم

دوستان آروم!

این دوست مون یک چیزی گفت . قرار نیست که 10 نفریbitarbiat:hooom::hooom: کنیم!

شاید اطلاع نداشتن و مبتدی هستن. والله ما به یکی قالب دادیم . قضیه اش خیلی جالب بود

داستان:

یکی از دوستان به ما گفت قالب یک شرکت خارجی را بده به من که نال شده بود. من هم بهش دادم! ایشون هم رفتن این قالب نال خارجی را روی جوملا ی فارسی شده نصب کردن دیدن یک نوشته اومده که میگه جوملا فارسی( همون نوشته های پیشفرض امیر کبیر) بعدش به ما توپیدن گفتن شما دزدی و از این حرف ها!

به خدا نمی فهمیدن که قالب باید پنل مدیرتش فارسی بشه! باید راست چین بشه ! باید فونت هاش درست بشه! فکر کردن یک متن فارسی اومد تو قالب یعنی فارسی هست!!

:13::13:

با سلام وخسته نباشید،

من قالب رو نصب کردم ولی دکمه های search و login بالای صفحه (header)کارنمیکنند.

میشه لطف کنید راهنمایی کنید؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط bita

با سلام وخسته نباشید،

من قالب رو نصب کردم ولی دکمه های search و login بالای صفحه (header)کارنمیکنند.

میشه لطف کنید راهنمایی کنید؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط bita

دوست عزیز اگر بعد از نمایش دادن موقعیت ها با دستور ?tp=1 نام موقعیت ها دیدید که میتوانید در آن منتشر کنید در غیر این صورت در موقعیت های login , search منتشر کنید ....

سلام اگه لطف کنین بسته نصبی بزارید خیلی ممنون میشم.

دارم واسه قالب های ترجمه شده تک به تک بسته نصبی آماده میکنم .... بعد از آماده شدن تو سایت میزارم....

سرور مطمئنه و مال انجمنه و الان هم تست کردم و مشکلی نداشت ولی برای رفاه بیشتر فایلو ضمیمه این پست میکنم

سلام آقای مهندس و مدیران محترم

ببخشید نمیدونستم کجا مطلبم رو عرض کنم .

آپلود سنتر انجمن واقعا اشکال داره و این دوستمون صحیح میگن . خیلی کلافه شدم . حتی در تماس با ما ، براشون پیام گذاشتم ولی توجهی نشده

خیلی به افزونه های انجمن نیاز دارم به خصوص به افزونه ها و قالبهایی که در ایام غدیر قرار دادین . این کارتون واقعا بینظیر بود ولی فقط داشتم اعصابم رو خورد می کردم

بعد از اینکه شمارش معکوس تموم میشه و اجازه دانلود رو میزنم ، دانلود منیجر بازمیشه ولی نمیتونه هیچ فالی رو دانلود کنه و بعد از چند دقیقه اعلام شکست میده . فکر کنم آپلود سنتر خیلی سنگین شده

خواهش میکنم یک کاری انجام بدین . اصلا نمیتونم افزونه ها رو دانلود کنم . به عنوان یک مشترک قدیمی خواهش میکنم .

مشترک قدیمی >!!!!!!!! با تنها یک ارسال .....!!!!!

شما دانلود منیجر رو غیر فعال کنم و این بار دانلود کن.... شاید درست بشه و بتونی دانلود کنی.....

مشترک قدیمی >!!!!!!!! با تنها یک ارسال .....!!!!!

شما دانلود منیجر رو غیر فعال کنم و این بار دانلود کن.... شاید درست بشه و بتونی دانلود کنی.....

خیلی خیلی ممنونم بابت اینکه راهنمایی کردین ولی قبلا تست کرده بودم ولی نشد . اصلا ارتباطی به دانلود منیجر نداره . من خودم لیسانس کامپیوترم و از این چیزا کمی سر در میارم .

بنده عرض کردم که از چند سیستم دیگه هم امتحان کردم ولی نشد به هر حال ممنون . متاسفانه ما فکر می کنیم که تمام کارهامون درسته . شما اگر فقط 1 دقیقه وقت میزاشتین و آپلودسنترتون رو بررسی می کردین ، شاید مشکل رو پیدا میکردین .

در ضمن جناب آقای مدیر گرامی ، وقتی میگم مشترک قدیمی هستم یعنی هستم و نیازی نداره که دروغ بگم .

رمز و کاربری ادمین قبلی خودم رو گم کردم چون ایمیلی که با اون ثبت نام کرده بودم رو چون سیستمم هک شده بود نتونستم رمزش رو پیدا کنم و بهتر دیدم که ادمین جدیدی بسازم .

حالا آیا یکی از مدیران عزیز قصد داره آپلودسنتر رو بررسی کنه . شاید مشکل از اونه . به عنوان یک مشترک جدید خواهش می کنم

دوست عزیز شما تاج سر مائی .... استاد مائی .... قصد جسارت به شما رو نداشتم...

متاسفانه ما فکر می کنیم که تمام کارهامون درسته . شما اگر فقط 1 دقیقه وقت میزاشتین و آپلودسنترتون رو بررسی می کردین ، شاید مشکل رو پیدا میکردین .

ما کی گفتیم کارامون درسته ؟ ما میگیم آپلود سنتر مشکلی نداره :bala:

من هر روز چندین بار از آپلود سنتر استفاده میکنم و مشکلی نداره.... همین قالب رو هم دانلود کردم ... این هم سندش .... :ooofe: یک دقیقه هم به فرموده شما آپلود سنتر رو چک کردم....

joomlaforum.ir_13552353011.png

ما درخدمتیم ( مهندس جان .....)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری