payam_noori2002

مشکل ثبت نام

48 پست در این موضوع

سلام

من از قالب yougrids استفاده میکنم.در قسمت ورود به سایت( مخصوص به خوب بسته نصبی این قالب )برای ثبت نام مشکل پیدا کرده.

من کد امنیتی (Captcha) *(عمومی و اختصاصی)رو هم از سایت خودش گرفتم و وارد کردم درست لود میشه.اما

نمیشه ثبت نام کرد همینکه فرم رو پر میکنی و دکمه ثبت نام رو میزنی میگه:

"نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد"

"هشدار"

"فرآیند ثبت نام با خطا مواجه گشت: یک خطا در هنگام ارسال ایمیل ثبت نام رخ داده است"

بعد که دوباره تکرار میکنی و دوباره فرم رو پر میکنی میگه:

نام کاربری که انتخاب نموده اید معتبر نمی باشد لطفا نام کاربری دیگری اختیار کنید

نشانی پست الکترونیکی که اختیار نموده اید قبلا در سیستم ثبت شده است . لطفا نشانی دیگری را برگزینید

بعدش تو قسمت مدیریت سایت تو بخش مدیریت کاربران اون شخص که تلاش کرده ثبت نام کنه هستش ولی غیر فعال و محروم کرده.

چطور میشه این مشکلو حل کرد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این مشکل رو واسه قسمت دیگه هم دارم.

با بیس فرم یه فرم ساحتم که پایینش همین کد امنیتی هست. وقتی کسی فرم رو پر میکنه میخواد ارسال کنه میگه

نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد

فکر کنم هر دو مشکل مثل هم اند.

لطفا کمک کنید

یه سوال شاید با این رفع بشه البته نمیدونم:

قسمت معرفی و تنظیم ایمیل بای ایمیل خودم تو یاهو رو بزنم یا ایمیلی که تو هاست ساختم بزنم؟:33:

فرقی نمی کنه هر کدوم رو دوست دارین وارد کنین؟

مشکل ثبت نام در لوکال عادیه روی هاست درست می شه

سایتم الان رو هاست هستش.لطفا مطالب بالا رو با دقت مطالعه فرمایید ممنون از توجه همتون

ارسال شده در (ویرایش شده)

من تست کردم ارور stmp میده احتمالا اطلاعات وارد شده در تنظیمات کلی جوملا بخش ایمیل رو اشتباه وارد کردین این هم متن ارور:

"خطای smtp! دریافت کننده عنوان شده موجود نیست: ایمیل خودم

smtp با مشکل مواجه شدauthentication failed

خطای smtp! دریافت کننده عنوان شده موجود نیست: ایمیل سایت از سرور یاهو

smtp با مشکل مواجه شد"authentication failed

این هم اروری که پایین تر داد:

فرآیند ثبت نام با خطا مواجه گشت: یک خطا در هنگام ارسال پست الکترونیک فعال سازی رخ داده است

از تنظیمات بخش ایمیل در تنظیمات کلی تصویری بگیرین و در آپلود ستر انجمن آپلود و در اینجا قرار بدین

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

در بالای کیبورد دکمه ی print screen(prt scr) رو بزنین و در فتوشاپ یا paint صفحه جدید باز کنید و paste رو بزنین و به عنوان تصویر ذخیره کنین یا از برنامه های مخصوص این کار استفاده کنین

ممنون از اموزشتون این عکس قسمت تظیمات کلی - سرور هستش که فکر کنم دو مشکل من از اینجا بشه حل کرد که من بلد نیستم

ویرایش شده در توسط payam_noori2002

من هر کار کردم درست نشد.

این ایمیلی که اینجا هست ایمیلی هست که تو هاست ساختم

اون یکی ایمیلی هست که تو یاهو ساختم

بعد دوست عزیز اشتباه نوشتید yaresan@yaresan.com

بعد او ایمیل yaresan622@yahoo.com در قسمت مشخصات من زدم

من نمیدونم چیکار کنم هر کار ی و هر جا لازمه بگید تا عکس بگیرم راهنمایی بفر مایید

ویرایش شده در توسط payam_noori2002
ادد

شما همون ایمیلی رو که موقع نصب جوملا گذاشتین رو بذارید بعد سیستم ایمیل رو روی php mail بذارید و تشخیص هویت smtp رو خیر بذارید ببینید باز خطا میده یا نه...

ویرایش شده در توسط saber

تنظیماتی که فرمودین انجام دادم اما دوباره مشکل داره میتونید امتحان کنید

اروو میده:

هشدار

فرآیند ثبت نام با خطا مواجه گشت: یک خطا در هنگام ارسال پست الکترونیک فعال سازی رخ داده است

دوست عزیز به راحتی می تویند با زدن کلید print screen یا sys rq از صفحه عکس گرفته وبرید به برنامه paint با زدن کلید های ctrl+v عکس رو past کنید داخل برنامه وبعد سیوش کنید

یا اینکه از نرم افزار های مربوطه کمک بگیرین

این رو هم امتحان کنید شما همون تنظیماتی رو که توی تصویر گذاشته بودید رو دوباره انجام بدین و در قسمت هاست smtp نوشتید localhost اون رو به smtp.yaresan.com تغییر بدین...

اقای saber تنظیم های که شما فرمودین رو انجام دادم نشد این ارور رو میده

رهگیری از این آدرس با شکست مواجه شد yaresan622@yahoo.com

رهگیری از این آدرس با شکست مواجه شد yaresan622@yahoo.com

هشدار

شما یه کاری هم میتونید بکنید از تنظیمات اصلی برید سر برگ سیستم و فعال سازی حساب کاربری جدید رو روی خیر بذارید تا بدون ارسال ایمیل امکان ثبت نام باشه...

....ببخشید این مسیر جوملا 1.5 بود...

ویرایش شده در توسط saber

مسیری که فرمودین وجود نداره.اشتباه نکردین؟

بعد من این مشل فرستان رو در قسمت تماس با ما و یک فرمی به اسم فرم همکاری ساختم رو هم دارم و که فعلا فکر کنم به خاط همین مشکل کسی نمیتونه ازش ون استفاده کنه و چیزی بفرسته. اونها هم اروو ایمیل میدن

شما اینسری ایمیلی رو که هاست ساختین بذارین بعد تشخیص هویت رو روی خیر بذارین و هاست smtp رو localhost تنظیمات من اینجوری هستش و مشکلی نداره...

اگه درست نشد منتظر باشید دوستان حتما راه حل مشکل رو میگن...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری