ابوالفضل طالبی

فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

466 پست در این موضوع

سلام

خسته نباشید افزونه خیلی خوبیه.

یه مشکل دارم که همه رکرد های فارسی علامت سوال میشه. رفتم phpmyadmin تمام فیلد ها رو هم utf8_general_ci کردم اما بازم نشد !!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

یه مشکل دارم که همه رکرد های فارسی علامت سوال میشه. رفتم phpmyadmin تمام فیلد ها رو هم utf8_general_ci کردم اما بازم نشد !!

علیک سلام

اگه از قبل Collation این جداول ات روی utf8 نبوده و الان بر گردوندی روی utf ، قبلی ها درست نمیشه . باید داده جدید وارد کنی و تست کنی. ...

منظورم اینه که بعد از اینکه utf8_general_ci کردی برو و توی این فرم یه رکورد فارسی جدید ثبت کن ببین چی میشه .

انشاءالله که درست میشه .

موفق باشید

علیک سلام

اگه از قبل Collation این جداول ات روی utf8 نبوده و الان بر گردوندی روی utf ، قبلی ها درست نمیشه . باید داده جدید وارد کنی و تست کنی. ...

منظورم اینه که بعد از اینکه utf8_general_ci کردی برو و توی این فرم یه رکورد فارسی جدید ثبت کن ببین چی میشه .

انشاءالله که درست میشه .

موفق باشید

ممنون دوست گرامی

اینکارو کردم اما نشد.

چرا آقای طالبی زحمت فارسی سازی رو کشیدن تنظیم نکردن از اول ؟ ممکنه فقط این یکی اینجور شده باشه ؟

نصف جدول ها utf بود نصف دیگه نه.

سلام

یه مشکل دارم که همه رکورد های فارسی علامت سوال میشه. رفتم phpmyadmin تمام فیلد ها رو هم utf8_general_ci کردم اما بازم نشد !!

دوستان لطفاً اگه راهی هست کمکم کنید.

سلام به همگی دوستان عزیز

بنده وقتی این کامپونت را نصب میکنم خطال زیر را میدهد:

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in E:\wamp\www\joomla_1.5\libraries\joomla\filesystem\archive\zip.php on line 326

مشکل از کجاست ؟

روی هر نسخه ای که نصب میکنم اینگونه هست.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!

منتظرم

سلام

من میخوام فایل هایی که از طریق فرم آپلود میشه برن توی یه folder با اسم مقدار یکی از فیلدهای فرم...

مثلا یه فیلد دارم به اسم عنوان... یکی فرم رو پر می کنه و عنوانو می نویسه workshop، در ادامه فایل هم آپلود می کنه... می خوام فایل ها بره توی فولدری به اسمه workshop...

سلام

من میخوام فایل هایی که از طریق فرم آپلود میشه برن توی یه folder با اسم مقدار یکی از فیلدهای فرم...

مثلا یه فیلد دارم به اسم عنوان... یکی فرم رو پر می کنه و عنوانو می نویسه workshop، در ادامه فایل هم آپلود می کنه... می خوام فایل ها بره توی فولدری به اسمه workshop...

اون چیزی که تو این فرم ساز هست اینه که میتونید پوشه آپلود رو خودتون تعیین کنید . در بخش پیشرفته فیلد آپلود . میخوام بگم از طریق تنظیمات فرم نمیشه یه همچین کاری کرد ولی اگه بشه با کد نویسی این کار رو کرد نمیدونم ولی فکر نکنم کار راحتی باشه .

یه سوال : تعداد عنوان ها تون و مقدارشون مشخصه یا نه هر کس هر مقداری خواست میتونه وارد کنه ؟

سلام

یه مشکل پیدا کردم فکر کنم از ترجمه باشه، نیت خیر هست از اطلاع دادن این موضوع و ارزش کار شما بسیار بسیار بیشتر از توان من برای تشکر هست.

وقتی فرم جدید میسازم اگه از { مد سریع } استفاده کنم اطلاعات به صورت علامت سوال میشه اما با { مد ساده } این مشکل به وجود نمیاد

چطوری میتونم در بریزینگ فرم تب یا منو داشته باشم

مثال : خدمات ما

زیر منو : طراحی گرافیکی ، طراحی مالتی مدیا و ...

چطوری میتونم در بریزینگ فرم تب یا منو داشته باشم

مثال : خدمات ما

زیر منو : طراحی گرافیکی ، طراحی مالتی مدیا و ...

سلام عزیز cible

سوالات را خیلی بدتر از پیغام خصوصی مطرح کردی . اگه بخوای به جواب برسی و بچه ها کمکت کنن یا همون که برا من نوشتی را بنویس

یا کامل ترش کن

یا اگه نمونه آنلاین ازش چیزی دیدی لینک بذار.

برای اینکه زودتر مشکلت حل بشه میگم عزیزم ...

موفق باشی

سلام

خسته نباشید

میخواستم بدونم این امکان هست که مثلا فقط 30 نفر بتونن فرمو پر کنن؟

من یک فرم برای ثبت نام ساختم ولی نمیدونم چطور محدودیت بذارم؟

خیلی فوریه

ممنون

مشکل قبلیم حل شد

در واقع من یه فرم رزرو تور میخوام داشته باشم که مثلا 30 نفر ظرفیت داره

الام مشکلم اینجاست که میخوام یک فیلد داشته باشم به اسم تعداد همراه

که وقتی کاربر بتونه تعداد همراهانشو بزنه (فرض کنیم 3تا همرا داره)

وقتی تعداد و زد براش 3تا فیلد دیگه باز بشه که فقط نان و نام خانوادگی همراهنشو بزنه

نمیدونم یه چیزی شبیه به این

نهایتا میخوام یه طوری مشخصات همراهو توی صفحه داشته باشم

ممنون میشم کمکم کنید

سلام

با چه دستوری روی یک دکمه می تونم بگم وقتی کلیک شد ، بره به صفحه مثلا 12؟

سلام

با چه دستوری روی یک دکمه می تونم بگم وقتی کلیک شد ، بره به صفحه مثلا 12؟

با درود

یک المان ارسال ایجاد کنید.

function ff_page12(element, action)
{
   if (ff_lastpage >= 12) ff_switchpage(12);
} // ff_page12

بعد از ایجاد المان ارسال بروید قسمت پیشرفته >>اکشن اسکریپت>>سفارشی >> کلیک فعال و کد بالا را در ایجاد فریم ورک کد وارد کنید

با درود

با درود

یک المان ارسال ایجاد کنید.

function ff_page12(element, action)
{
   if (ff_lastpage >= 12) ff_switchpage(12);
} // ff_page12

بعد از ایجاد المان ارسال بروید قسمت پیشرفته >>اکشن اسکریپت>>سفارشی >> کلیک فعال و کد بالا را در ایجاد فریم ورک کد وارد کنید

با درود

سلام تست کردم. ولی متاسفانه کار نمی کنه !

سلام تست کردم. ولی متاسفانه کار نمی کنه !

با عرض پوزش . من حواسم نبود و همان توابع کتابخانه ایی....

شما اسم المان ارسال را به page12 تغییر دهید و

کد را به این صورت بگذارید

function ff_page12_action(element, action)
{
    ff_switchpage(12);
} 

با سلام به دوستان گرامی بنده با فرم ساز breezing نمی تونم عنوان یک فیلد و به زبان فارسی بنویسم لطفا مرا راهنمایی کنید

با سلام به دوستان گرامی بنده با فرم ساز breezing نمی تونم عنوان یک فیلد و به زبان فارسی بنویسم لطفا مرا راهنمایی کنید

با سلام در ابتدا ورودتون را به انجمن جوملای ایران تبریک عرض می کنم

شما برچسب ها را فارسی بزنید برای هر فیلد . برچسب ها به کاربر نمایش داده می شه

ممنون از لطفتون مشکلم حل شد یک نکته فاصله بین فیلد و برچسب زمان نمایش در سایت زیاده چجوری می تونم فاصله رو تغغیر بدم ؟ باتشکر

با سلام

من تازه با جوملا آشنا شدم

اولین مشکل من در فرم ساز این است.

من می خواهم فرمی داشته باشم مثل سایت سنجش که بعد از پر کردن فرم وقتی روی دکمه ادامه کلیک کنند اطلاعاتی که پر کردن را نشان دهند بعد از تائید آن را ارسال کند.

با سلام

من تازه با جوملا آشنا شدم

اولین مشکل من در فرم ساز این است.

من می خواهم فرمی داشته باشم مثل سایت سنجش که بعد از پر کردن فرم وقتی روی دکمه ادامه کلیک کنند اطلاعاتی که پر کردن را نشان دهند بعد از تائید آن را ارسال کند.

مهندس جان شما 2 صفحه ایجاد کن در صفحه ی اول اطلاعات را از کاربر بگیر و در صفحه ی دوم بیا هر کدام از فیلد های که می خوایی کاربر ببنیه چی پر کرده را یک المان از خلاصه اطلاعات وارده قرار بده و فیلد مربوطه که کاربر پر کرده را تک تک لینک کن. جهت راهنمایی بیشتر یک عکس براتون قرار دادم

[ATTACH=CONFIG]881[/ATTACH]

ممنون از لطفتون مشکلم حل شد یک نکته فاصله بین فیلد و برچسب زمان نمایش در سایت زیاده چجوری می تونم فاصله رو تغغیر بدم ؟ باتشکر

برای کنترل راحت تر فاصله ها می تونید فرم را ازنوع ساده ایجاد کنید نه مد سریع

با سلام و تشکر از پاسخ شما

دوست عزیز برای طراحی فرم استخدام به صورت زیر چه عملیاتهای باید صورت بگیرد؟

http://parscms.com/web-designer/web-graphist/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D9%88%D8%A8-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%B3%D8%AA9917.html

برای مثال با کلیک کردن بر روی + یک ردیف باکس ایجاد بشه؟

و یا یک کنترل خیلی خوب در طراحی داشته باشیم

یک سوال دیگه داشتم.

آیا امکان داره فرم را به صورت html طراحی کنیم بعد وارد فرم ساز بکنیم و عملیاتهای تکمیلی را بر روی آن انجام بدهیم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری