حجت مردانه زاده

*هدیه ویژه*باران منتشر شد؛بسته ی نصبی ویژه جوملا3 فارسی برای تمامی فارسی زبانان عزیز

53 پست در این موضوع

گاهی مثل بـــاران باید، باریـــد ، زندگی بخشیـــد ، طراوت داد و رفت...

attachment.php?attachmentid=2614&d=1351023925

با سلام خدمت هموطنان عزیز و گرامی.

خدا را شاکریم که پس از انتشار جوملای فارسی 3.0 بعنوان اولین تیم ایرانی، هم اکنون اولین قالب و بسته ی نصبی جوملا3.0 با یکی از زیباترین قالبهایی که تاکنون برای جوملا3.0 طراحی و منتشر شده است بطور کاملا رایگان در اختیار تمامی فارسی زبانان عزیز قرار دهیم.

بسته ای که هم اکنون در پیش روی شماست ، با نام زیبای باران این نعمت الهی همراه شده است. امیدواریم که بتوانیم با نام همین مبارک و مقدس فعالیتهای خوب خود را در زمینه جوملا 3 و 3.5 با قدرت هرچه تمامتر در پیش بگیریم.

ویژگیهای این بسته :

1. این بسته ، قالب بهینه شده و فارسی شده شرکت بزرگ و قدرتمند SmartAddOns یکی از خبره های جوملای جهان میباشد.که در تمامی زمینه های طراحی قالب ، مآژول، کامپوننت و... شهرت عام و خاص در بین تمامی جوملاکاران دنیا دارد

2. پشتیبانی کامل از فناوری Responsive ( ریسپانسیو چیست ؟ و اهمیت آن در کجا به چشم میآید.؟ یکی از جدیدترین فناوریهای طراحی وب و بالاخص در زمینه قالبها و شیت هاست که این امکان را برای تمامی کاربران با هر نوع سیستم و نمایشگری فراهم میکند که سایت را با بهترین کیفت و کمترین نقصان در دسترس داشته باشند. بطور مثال : کاربران جووملایی همیشه درگیر ست کردن قالب سایت خود و یا ماژولهای خود با انواع مرورگرها، انواع مانیتورها، و انواع ریزولیشنهای مختلف کابران سایت خود هستند .این قالب این امکان را به شما میدهد که هیچ مشکلی در سایت ایجاد نخواهد شد. )

3. محیط کاملا فارسی (مدیریت+کاربری)

4. ارتقای بهینه سازی و سئو سایت از نظر فارسی بودن لینکها و ...
  5. دارای بسته ی آسان نصب (نصب مجموعه در کمتر از 1دقیقه!)

6. پشتیبانی از فریم ورک قدرتمند YT Framework

attachment.php?attachmentid=2615&d=1351024200

با وجود اینکه این بسته بصورت فورس ماژور و بطور میان برنامه ی کارهای شخصی تهیه و ایجاد شده است. طبیعتاً نقصهایی ممکن است که وجود داشته باشد. در صورت مشاهده مشکلی ، آنرا در این تاپیک مطرح نمایید.

امیدوارم که این بسته به مزاج تمامی ایرانیان عزیز خوش بیاید. پیشکشی خوبی برای اعیاد گرامی بوده باشد.

پیشنمایش انگلیسی:

http://demo.smartaddons.com/#sj-joomla3

پیشنمایش فارسی: ( به دلیل کش شدن سیستم بنده، و اهمیت کش مرورگر خود ؛ نمیتوانستم نتیجه ی نهایی و درست ادیت ها را مشاهده کنم.اگر دمو ناهماهنگی ای دارد.بفرمایید، تا راهنمایی شود که چگونه قالب را ویرایش نمایید.)

http://demo.afzoneha.com/Baran/

به دلیل محدودیت آپلودسنتر انجمن، بسته بروی سرور شخصی قرار دارد.برای دانلود قالب با لینک مستقیم از طریق لینک زیر اقدام کنید.

http://afzoneha.com/Baran-QuickStart-AFZONEHA.Com.zip

موفق و سربلند و پایدار باشید

ارادتمند شما : حجت مردانه زاده

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اینجاست که شاعر میگه .... smile22:4d564ad6::thanks::25::didi::a2d3::oo::128fs318181::5::1::ooof:

حجت جان عالیه نبود من تو این مدت رو امیدوارم ببخشید بخدا مدرسه بهم وقت نفس کشیدن رو هم نمیده وگرنه خودم هم می خواستم چند تا چیز عالی رو منتشر کنم

حجت جان و سایر دوستان جوملافرومی دستتون دردنکنه واقعا گل کاشتین :35: :35:

راستی خودم یادم رفت بگم دمت گرم

اینو برای یک شرکت صنعتی استفاده گردم بدک نشد

متشکریم حاج حجت ...

سلام آقا حجت عزیز خوبی؟ واقعا دموی خوبی داره دانلود کردم اما روی لوکال خطا میده حتی چیزی رو نشون نمیده که به صفحه نصب برسه

با سلام

عزیز جان میشه یه توضیح بدید چطوری میشه تغییر در فوتر این قالب ایجاد کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

سلام

تشکر ویژه بابت انتشار این قالب از دوستان

این قالب 3 ستون داره که ستون سمت راست می آد می افته زیر ستون وسط ...(((در دموی قرار داده شده هم همینطور هستش )))

چطوری میشه درستش کرد ؟

سلام دوست عزيز

از تلاش شمابراي فارسي سازي اولين قالب جوملا 3 و انتشار بدون منت آن بصورت رايگان ممنوم ولي چند ايراد بزرگ داره اول اينكه قالب بصورت فيت در وسط مرورگر قرار نميگيره و دوم اينكه منوي ستوني سمت راست در سمت چپ و پايين ميمونه كه وجه بدي رو قالب داده آيا اين ايرادات قابل حل هستن؟

اگر وقت اش رو داريد اين كار فارسي سازي قالب خودتون رو به بهترين نحو كامل كنيد

با تشكر

ارسال شده در (ویرایش شده)

اول که همون ایراد که دوستان گفتند در دمو وجود داره و قالب سمت راست میفته زیر محتوای وسط

بعد م وقتی دارم جوملا رو روی هاستینگ نصب میکنم این پیغام رومیده:

Your host needs to use PHP 5.3.1 or higher to run this version of Joomla!

فکر کنم ورژن پی اچ پی هاستینگ پایین هست درسته؟

چطور ورژنش رو بفهمم؟

ویرایش شده در توسط ahora

اول که همون ایراد که دوستان گفتند در دمو وجود داره و قالب سمت راست میفته زیر محتوای وسط

بعد م وقتی دارم جوملا رو روی هاستینگ نصب میکنم این پیغام رومیده:

Your host needs to use PHP 5.3.1 or higher to run this version of Joomla!

فکر کنم ورژن پی اچ پی هاستینگ پایین هست درسته؟

چطور ورژنش رو بفهمم؟

بله ورژن شما پایین هست میتونید درباره ورژنتون اطلاعات کامل رو از مدیر هاستینگتون بگیرید

باسلام دانلودکردم اما هرچقدرتلاش میکنم نصب نمیشه راهنمایی کنید خواهش میکنم

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

ارورتون چیه دوست عزیز!؟

چه خطایی میگیرید موقع نصب؟

سلام

ممنون بخاطر ترجمۀ قالب... منتظر قالب های بیشتری هستیم

راستش مشکلاتی که دوستان گفتن واقعاً مهمه و تو دمو هم وقتی مشاهده می کنید بین دموی اصلی و فارسی تفاوت هایی هست که اگر برطرف بشه واقعا عالی میشه.

دموی اصلی خیلی شیک و جالب بود.

بازم ممنون و متشکر

با سلام چه طوری مشکلی که دوستان بیان کردن ( ستون سمت راست ) رو درست کرد؟

در ضمن عنوان سایت در هدر هم بعد از نصب در قسمت چپ تصویر قرار میگیره چه طوری میشه آوردش راست ؟ میشه به جای عنوان تصویر قرار داد ؟

در برخی جاها مثل خبرنامه و جستجو کلمه ی " جستجو " در زیر گزینه سرچ قرار میگیره چه طوری میشه درستش کرد ؟

لطفا راهنمایی کنید . ممنون

ویرایش شده در توسط hermes

با سلام . دوستان من برای حل مشکل سطون سمت راست ماژول ورود را حذف کردم و یک ماژول ورود bt-login نصب کردم و در موقعیتی که گزینه جستجوهم در آن قرار دارد (یعنی در بالای صفحه) قرارش دادم و مشکل رفع شد . همچنین طریقه قرار دادن تصویر به جای تیتر سایت در هدر و همچنین جابه جایی کلمه جستجو را یاد گرفتم و انجام دادم .

لطفا یک نفر در مورد تغییر مکان لوگوی سایت به سمت راست صفحه و انتقال نوار جستجو به سمت چپ صفحه راهنماییم کنه .

ممنون

چراکسی در این انجمن راهنمایی های لازم را برای این قالب انجام نمیده ؟ ؟!!!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری