alisajadi

سوال در مورد طراحی سایت با دریم ویور

24 پست در این موضوع

سلام

من میخوام با دریم ویور سایت طراحی کنم

آیا برای طراحی سایت با دریم ویور باید چیز خاصی بلد باشم؟

اگه اچ تی ام ال و سی اس اس و پی اچ پی بلد نباشم و فقط دریم ویور بلد باشم میتونم با دریم ویور طراحی سایت کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز اگر CSS و HTML بلد نباشین هیچ وقت نمی تونین با dreamweaver کار کنین مگر درج لینک و غیره بقیه مسائل مربوط به css و html و سایر زبان های برنامه نویسی هست نه چیز دیگه

البته قصد من نا امید کردن شما نیست شما می تونی با تحقیق در این دنیای مجازی که الان توش هستی مطالبی رو یاد بگیری و پیشرفت کنی dreamweaver فقط چند تا چیز آماده داره که کار رو راحت می کنه وگرنه مزیت چندان زیادی برای طراحان سایت نداره در کل منم ازش استفاده می کنم ولی بدون یاد نگرفتن زبان های برنامه نویسی نمیشه باهاش کار کرد

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

ممنون

فرانت پيج هم همينطوريه؟

درضمن html و css در چه حدي بايد بلد باشم؟

براي ياد گرفتن html و css بايد كلاس برم؟

من دانشمند دريا سافت رو خريدم آيا ياد گرفتن html و css در حد آموزش هاي دانشمند كافيه؟

يكي به من گفت دريم ويور براي مبتدي هاست و نيازي به كد نويسي نداره؟!

ویرایش شده در توسط alisajadi

به نظر من کار چندان مشکلی نیست

ضمن این که آموزش تنها کافی نیست فقط باید ممارست داشته باشی خود به خود پیشرفت می کنی

برای یاد گرفتن هیچ سقفی وجود نداره هر چقدر بیشتر تمرین کنید بیشتر یاد میگیرید و ذهنتون خلاق تر میشه اونوقت میتونید خیلی کارا بکنید

فقط تمرین و تمرین و تمرین...

ممنون

برای طراحی با فرانت پیج هم باید اچ تی ام ال و سی اس اس بلد باشم؟

بله عزیز

fronpage، Dreamweaver و ... یک چارچوب برای طراحی قالبه در هر حال باید با css و html آشنایی داشته باشی

نرم افزار fronpage یه ابزار برای افراد مبتدی که امکانات محدودی داره و کمتر ازش استفاده میشه ابزار های حرفه ای تر برای طراحی قالب وجود داره که بسته به قالب و فریم ورکی که می خواهید طراحی کنید می تونید از آنها بهره بگیرید

برای مثال برای طراحی قالب جوملا می تونید از دریم ویور یا آرتیستر و ... استفاده کنید

ياد گرفتن html و css براي سن من 12 سال سخته؟

براي طراحي قالب با دريم ويور بايد باز هم html و css بلد باشم؟

دوست عزیز هیچ موقع اینطوری فکر نکن

یکی از آشنا ها من تقریبا 11 سالشه اما واقعا یه کدنویسی برا خودش ضمن این که هکرم هست

پس به جای این که فکر کنی مشکله بسم ا... را بگو و قدم اول و بردار لازم نیست الان یه قالب شبوغ و درست و حسابی بزنی برای شروع کار یه قالب ساده که 3-4 تا موقیعت داره با یه رنگ یندی ساده درست کن

سلام،شما میتونید از سایت هایی مثله w3c هم html و css یاد بگیرید،خیلی ساده هست،اما باید تمرین کنید ...

آموزش هاي دانشمند فايده داره؟

تو ٢ ساعت html و css رو آموزش ميده

زمان ياد گرفتنش همينه؟

كدوم رو پيشنهاد ميكنين؟١-برنامه نويسي٢-طراحي وب

من به دوتاش علاقه دارم و هيچ كدوم رو بلد نيستم چون نرفتم دنبالش و الكي سايت زدم و وقتم رو تلف كردم:hooom:

تو خود دانشمند همراه با آموزش دریم ویور راجع به:آشنایی با ایجاد ساختار توسط css ، ایجاد rollover با استفاده از css و ... توضیح داده.

سی اس اس رو در همین قدر بلد باشم برای طراحی سایت با دریم ویور کافیه؟

پیشنهاد من همون آموزش ماهان هست و آموزش دانشمند رو ندیدم که بخوام نظری بدم

من به دوتاش علاقه دارم و هيچ كدوم رو بلد نيستم چون نرفتم دنبالش و الكي سايت زدم و وقتم رو تلف كردم:hooom:

هر دو.

پیشنهاد می کنم بشینید از الآن جاوا بخونید.باهاش همه کاری میتونید انجام بدید.

تو خود دانشمند همراه با آموزش دریم ویور راجع به:آشنایی با ایجاد ساختار توسط css ، ایجاد rollover با استفاده از css و ... توضیح داده.

منظورتون از یادگیری سی اس اس براي طراحي وب همین چیزهای بالاست؟

ویرایش شده در توسط alisajadi

آموزش هاي دانشمند فايده داره؟

تو ٢ ساعت html و css رو آموزش ميده

زمان ياد گرفتنش همينه؟

100٪ کافی نیست. باید تمرین کنید از سایت هایی مثل w3c کمک بگیرید

جفتش یکیه !!!!!! طراح سایت باید حتما یک زبان سمت سرور و چند مخلفات دیگه رو حتما بلد باشه . و چند هرچند یادگرفتن یک زبان برنامه نویسی یکی دو هفته بیشتر زمان نمی بره مهم یادگیری اصول مهندسی نرم افزار (تحلیل . oop , ood,mvc و ... ) هستند .

100٪ کافی نیست. باید تمرین کنید از سایت هایی مثل w3c کمک بگیرید

منظورتون از یادگیری سی اس اس براي طراحي وب همین چیزهای بالاست؟

چیزهای فوق جز کمی از سی اس اس هستند باید تمرین و تمرین کنید

لطفا جواب بدين

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری