javancop

مشکل در چاپ فاکتور جوم شاپینگ

50 پست در این موضوع

درود

قبلا در این مورد صحبت کردم . مشکل یونیکد نداره . فقط باید فونت را عوض کنید . وقتی داره مربع نمایش میدهد یعنی فونتی فراخوانی میشود که کاراکتر فارسی را ساپورت نمی کند . کافی به پوشه lib بروید و در فایل های مربوط به pdf نوع فونت را عوض کنید. و فونت مورد نظر را در پوشه فونت قرار دهید

قبلا هم در این مورد توضیح دادم. و راهنمایی های لازم را کردم . من و مهندس طالبی به اندازه کافی کمبود وقت داریم. و واقعا دیگه نمیرسیم اینگونه مشکلات را حل کنیم. البته خیلی از مدیران و کاربران لطف داشتند و موارد بسیاری در تایپک های مختلف در خصوص محصولات رفع کردند و از همین جا از همه این عزیزان متشکریم.

ما یک وظیفه ایی داشتیم و انجام دادیم . و هدفمون خدمت کردن به شما عزیزان بود.

ضمنا کاربر javancop اینجا کسی مدعی نیست و هیچ کس هم ادعایی نکرده است . زمانی که محصولی را به رایگان دانلود میکنید نباید توقع داشته باشید همه چیز بر اساس باب میل و بصورت رایگان حل شود.

لطفا احترام مدیران و کاربران محترم این انجمن را حفظ کنید . بارها مشاهده شده که از جملات نامناسب استفاده کردید . در صورت تکرار برخورد جدی خواهد شد.

شب همه عزیزان خوش

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

محمد جان عذرخواهی می کنم میشه یه کم با جزئیات بیشتر توضیح بدی

کجا میشه فونت را عوض کرد؟ اسم فایله چیه؟

درود amirhacker جان

پوشه tcpdf باید مراجعه کنید . یکم وقت گیر هست باید شما بجای فونت freesans فونت مورد نظر را تعریف کنید . ضمنا فایل generete_pdf_order را نیز باید ادیت و فونت های تغییر یافته را جایگزین کنید.

ضمنا اگر در راستچین مشکلی بود در پوشه tcpdf وارد پوشه config بشید و فایل را بصورت rtl برگردانید .

تمام سختی این کار این هست که برای هر بار تست باید یک فرایند خرید طی کنید و تست بگیرید ببینید که فایل pdf که تولید میشود درست هست یا نه . این بخش کار خیلی وقت گیر هست .

موفق پایدار باشید

ممنونم محمد جان

من قبلا راست چینش کردم

منتها تو همین فونته گیر کردم

چه جوری باید یه فونت فارسی تعریف کنم آخه یه جورایی خاص تعریف شده کد و عدده

ممنون میشم راهنمایی کنی مثل همیشه

ببخشید در پیرو سخنان شما

آیا امکان پذیر هست توضیح بیشتری در مورد تغیر فونت و تغیر در فایل pdf genrator بدهید

ممنون از امیر هکر و محمد دلجوی عزیز استاد بزرگوار

بنده به شخصه بابت خودم ناراحت نشدم چون نه چیزی بلدم نه ادعایی دارم

ولی خوب اگر از زحمات مدیران انجمن جوملا قدردانی نکنیم و زحمات آنها را نادیده بگیریم حقا و انصافا جفای به آنهاست

(فکر نکنید منظورم خودمه چون بنده مدیر نیستم و مثل بقیه دوستان فقط یه کاربر ساده هستم)

البته کاری که برای رضای خداوند باشد نیازی به این حرفها و تمجیدها ندارد ولی خوب انسان باید قدرشناس و قدردان باشد

دوست عزیز javancop نیازی به معذرت خواهی نیست . بنده فقط متذکر شدم .

از تمامی دوستان عزیز بابت اینکه اسپم دادم پوزش میخوام

موفق و پایدار باشید

امیدوارم بنده را بخشیده باشید

اگر لطف کنید جواب این تاپیک را بدهید تا مشکل خیلی از دوستان حل شود

مهندس طالبی جان من فونت ZarBold را گرفتم و فایل generete_pdf_order ویرایش کردم منتها مرحله آخر ثبت سفارش این خطا را میده

TCPDF error: Could not include font definition file

مشکل کجاست؟

برای منم همین طور شد

لطفا جناب آقای طالبی راه حل بگین

فایل را از این سایت دانلود کردم

http://forum.tomatoshop.ir/Thread-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-pdf-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C?pid=933#pid933

ارور TCPDF ERROR: Could not include font definition file: freesans این است

خدا کنه من یک هفته است

منتظرم

هیچ کس هم درست جواب نمی دهد

شما پیگیری کنید

دیگه من خسته شدم از صبر هی دارم پیام می دم

خب جواب نمی دید!

لطفا یک وقتی برای این تاپیک بگذارید

دیگه من خسته شدم از صبر هی دارم پیام می دم

خب جواب نمی دید!

لطفا یک وقتی برای این تاپیک بگذارید

یک هفته گذشت و بی جواب ماند این تاپیک

لطفا پاسخ خود را کامل بگید و نصفه رها نکنید

دوست عزیز من تا 80 درصد قضیه را حل کردم فقط مشکل در راست چین کردن یه بخش از فاکتوره که واقعا حالمو گرفته

نزدیک 10-12 ساعت دارم دارم کار می کنم

امیدوارم به نتیجه برسه

از مدیران خواهشی که دارم مرا از حالت اخراج در بیارید من خیلی اطلاعات در داخل سایت دارم

لطفا تنها خواهشی دارم از امتیاز ها ی من هر چه قدر می خواهید کم کنید ولی حسابم را باز کنید دیگر تکرار نمی شود

javancop

ممنون می شوم

JavanCop عزیز لطفا صبور باشید

از مدیران محترم انجمن تقاضا کردم در صورت امکان اکانتتون رو از حالت اخراج شده به حالت عادی برگردونند

البته به صورت مشروط

حالا تا ببینیم چه تصمیمی می گیرند

درود بر شما amirhacker عزیز

مرسی بابت لطفی که دارید انجام میدید. و این بخش را که دغدغه خیلی از دوستان بود را حل میکنید.

و شما اقای javancop به دلیل ارسال های متعدد اسپم در تایپک های مختلف و رفتار نامناسب به مدت 3 هفته از انجمن اخراج شده اید.

موفق پایدار

درود بر شما amirhacker عزیز

مرسی بابت لطفی که دارید انجام میدید. و این بخش را که دغدغه خیلی از دوستان بود را حل میکنید.

و شما اقای javancop به دلیل ارسال های متعدد اسپم در تایپک های مختلف و رفتار نامناسب به مدت 3 هفته از انجمن اخراج شده اید.

موفق پایدار

محمد دلجوی عزیز امکانش هست کاربر javancop مورد عفو واقع شود

آفا من تا اینجا را پیش رفتم

عکس اول مربوط به قبل راست چین شدن

joomlaforum.ir_13633749671.jpg

این عکس هم مربوط به بعد راست چین شدنه

joomlaforum.ir_13633749672.jpg

حالا مشکل اساسی که تو هر دو تا عکس هست اینه که قیمت ها را به غیر جمع کل برعکس می زنه (دارم تلاش می کنم که رفع بشه اما کدش یه کم پیچیدست)

و یه سری مشکل تو گرافیک و ظاهرشه

سلام به دوستان عزیز

اولا از amirhacker عزیز خیلی خیلی سپاسگزارم.

بابت فارسی سازی

ولی مشکلی که هنوز پابرجاست اینه که اعداد رو برعکس نشون میده

لطفا راهنمایی کنین چطوری این مشکل رو برطرف کنم !

ممنون میشم .

آخه نیاز خیلی از کاربران هست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری