حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

سلام

لطفا یکی به این صفحه نگاه بندازه و بگه چطوری مشکل بهم ریختگی اونو برطرف کنم؟:13::13::13::13::13::13:

مشکلی دیده نشد. منظورتون کدوم قسمت هست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من نصب کردم خیلی عالیه

فقط با پلاگین "کد امنیتی Captcha - ReCaptcha" مشکل دارم

زمان ثبت نطر و یا عضویت خطای زیر رو میده

" Could not open socket "

ممنون میشم زود بهم بگید چجوری حلش کنم

سلام من پلاگین حذف فوتر رو خریداری کردم و نصب کردم و اون تبلیغات پایین سایتم که نوشته بود اس ام اس بازار و... حذف شد

حالا میخوام بدونم چطوری میتونم عبارت "

P30 Advertise نخستین سامانه کاملا ایرانی مبتنی بر جوملا جهت راه اندازی سایتهای تبلیغاتی و آگهی میباشد دریافت آخرین نسخه خرید پلاگین های پرداخت.

قدرت گرفته از پی سی ادورتایز " که در فوتر سایتم هست رو پاک کنم

لطفا راهنمایی کنید

با سلام و تشکر به خاطر این افزونه

لطفا بفرمائید از کدام قسمت باید کامپوننت را به زرین پال متصل کنم

با سلام و تشکر به خاطر این افزونه

لطفا بفرمائید از کدام قسمت باید کامپوننت را به زرین پال متصل کنم

پلاگینهای پرداخت تجاری هستن به سایت خانه - پی سی جوملا مراجعه کنید

آموزش نصب این سیستم چجوری هستش من جوملا 2.5.22 نصب کردم حالا باید چیکار کنم؟

آموزش نصب این سیستم چجوری هستش من جوملا 2.5.22 نصب کردم حالا باید چیکار کنم؟

به انجمن جوملا خوش اومدید :-)

این صغحه رو ببینید.این افزونه یک کامپوننت هست .مراحل رو دنبال کنید تا نصب انجام بشه

آموزش نصب قالب، کامپوننت، ماژول و پلاگین در جوملا 2.5 فارسی

با تشکر از راهنمایی شما

من همین کار را انجام دادم ولی نه قالب دمو مثل قالب من هستش نه منوی مدیریت

خانه

با تشکر از راهنمایی شما

من همین کار را انجام دادم ولی نه قالب دمو مثل قالب من هستش نه منوی مدیریت

خانه

این یک کامپوننت هست . تاثیری در ظاهر سایت نداره.برای ظاهر باید قالب مناسب نصب کنید. بعد از نصب هم کامپوننت خالی هست . طبق آموزشی که در لینک اصلی داده شده باید اون رو کامل کنید و اطلاعات مورد نیاز رو وارد کنید . بعد از طریق منو گزینه ای به این کامپوننت اختصاص بدید تا این موارد رو نمایش بده.

برای اینکار به قسمت مدیریت کامپوونت بروید و در قسمت بالا روی آیکون تنظیمات کلیک کنید و در پنجره باز شده لیست مجموعه هایی که ساخته اید را خواهید دید.از لیست ، زیر مجموعه های خود را انتخاب کنید و ذخیره کنید

این قسمت نیست ؟؟؟

و اینکه این دمو قالبشو از کجا گیر بیارم؟!!!!

برای اینکار به قسمت مدیریت کامپوونت بروید و در قسمت بالا روی آیکون تنظیمات کلیک کنید و در پنجره باز شده لیست مجموعه هایی که ساخته اید را خواهید دید.از لیست ، زیر مجموعه های خود را انتخاب کنید و ذخیره کنید

این قسمت نیست ؟؟؟

و اینکه این دمو قالبشو از کجا گیر بیارم؟!!!!

اونقسمتی رو که میگید نیست باید اول مجموعه هاتون رو بسازید تا در اونجا نمایش بده

در مورد قالب دمو هم اگر بسته ستاره شهر منظورتون هست انجمن رو جستجو کنید داخل انجمن هستش

اونقسمتی رو که میگید نیست باید اول مجموعه هاتون رو بسازید تا در اونجا نمایش بده

در مورد قالب دمو هم اگر بسته ستاره شهر منظورتون هست انجمن رو جستجو کنید داخل انجمن هستش

توی کدوم مجموعه مجموعه باسزم ؟؟؟ واینکه این بسته ستاره شهر همینه با قالبه و یا غیر از اینه ؟؟

توی کدوم مجموعه مجموعه باسزم ؟؟؟ واینکه این بسته ستاره شهر همینه با قالبه و یا غیر از اینه ؟؟

شما اول باید مجموعه های اصلی خودتون رو بسازید و بعد برای هر مجموعه اصلی زیر مجموعه های خودش رو بسازید

بسته ستاره شهر هم بله همین کامپوننت هست

ارسال شده در (ویرایش شده)

از دوستان عزیز چند سوال داشتم که ممنون میشم لطف کنید پاسخ بدید.

قالب تجازی پی سی ادورتایز که با قیمت 150 هزار تومان فروخته میشه، مشابه قالب سایت : تبلیغات و درج آگهی p30advertise هستش؟

قابلیت اضافه کردن چند ماژول وجود داره؟ به فرض میشه برای هر دسته بندی مثلا آموزش، کامپیوتر، کارخانجات و ... یک اسلایدشو تبلیغاتی قرار داد؟

برای اتصال به بانک ملت و حذف فوتر، از افزونه های موجود در سایت P30Joomla بخش پی سی ادورتایز استفاده کنیم، کفایت می کنه؟ هزینه پلاگین اتصال به بانک ملت هزینه جداگانه نسبت به بسته نصبی پی سی ادورتایز داره؟ یعنی هزینه خرید بسته نصبی قالب پی سی ادورتایز همراه با پلاگین اتصال به بانک ملت با پشتیبانی 3 ماهه، 290 هزار تومان میشه ؟

و این که قابلیت اتصال نسخه تجاری این قالب به پنل پیامک و پیامک تائید سفارش آگهی و ... وجود داره؟

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم.

ممنون از شما

ویرایش شده در توسط The Godfather

با عرض سلام و احترام و تشکر به خاطر این کامپوونت زیبا و کاربردی

لطف کنید و نحوه ارتقاع از نسخه 3.1.0 که همان نسخه ستاره شهر هستش به نسخه 3.2.0 که نسخه ایستگاه هست را ذکر کنید

با تشکر

دوست عزیز من نصب کردم مشکلی هم نداره

1- اما یه سری مشکلات تو نمایش دکمه های پرینت و لایک و عدم لایک داره

http://www.cctvworlds.com/fa/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C.html?view=advertise&id=1

2-یکی هم اینکه یه آیکون اطلاعات آگهی هست که وقتی میزنیم اطلاعات آگهی رو نشون میده، اون رو که میزنم قالب آگهی به هم میریزه

http://www.cctvworlds.com/fa/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C.html

من هرچقدر فیلد اضافه می کنم در یک مجموعه فیلد ها نشان داده می شود در یک مجموعه نه باید چکار کنم

سلام دوستان وقت بخیر ببخید من میخواهم برای این کامپوننت یه منویی نظری این برای درجج آگهی و ... بزارم خواستم بدانم چطوری هستش ؟ با تشکر

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14057825761.png

سلام و خسته نباشید خدمت همه !

یک مشکل در روند کار با این کامپوننت دارم !

این که من قالبی دارم که در موقعیت Top، چهار قسمت وجود داره به نام custom module 1 تا 4

وقتی top Ads Pro را روی موقعیت top میگذارم در کاستوم 1 نشون میده و تا اینجای کار خوبه !

اما وقتی از مدیریت ماژول ها یک Top Ads Pro جدید رو انتخاب میکنم , و روی موقعیت Top میزارم تبلیغات تکراری را روی کاستوم 2 نشان میدهد . ( تو کامپوننت DJ Classifieds قابلیت تنظیم ستون داشت ) اما در این کامپوننت چیزی ندیدم که بشه باهاش این کار رو کرد !

آیا جایی برای تنظیمات ستونها در کامپوننت p30 advertise وجود داره ؟

اگر من بخوام در چند جای مختلف در قالب تبلیغ بگذارم و تکراری نشون نده باید چه کاری انجام بدم ؟

لطفا راهنمایی کنید .ممنون میشم

سلام و خسته نباشید خدمت همه !

یک مشکل در روند کار با این کامپوننت دارم !

این که من قالبی دارم که در موقعیت Top، چهار قسمت وجود داره به نام custom module 1 تا 4

وقتی top Ads Pro را روی موقعیت top میگذارم در کاستوم 1 نشون میده و تا اینجای کار خوبه !

اما وقتی از مدیریت ماژول ها یک Top Ads Pro جدید رو انتخاب میکنم , و روی موقعیت Top میزارم تبلیغات تکراری را روی کاستوم 2 نشان میدهد . ( تو کامپوننت DJ Classifieds قابلیت تنظیم ستون داشت ) اما در این کامپوننت چیزی ندیدم که بشه باهاش این کار رو کرد !

آیا جایی برای تنظیمات ستونها در کامپوننت p30 advertise وجود داره ؟

اگر من بخوام در چند جای مختلف در قالب تبلیغ بگذارم و تکراری نشون نده باید چه کاری انجام بدم ؟

لطفا راهنمایی کنید .ممنون میشم

برای اینکه تبلیغات متفاوت رو نمایش بدید باید ماژول از مجموعه های مختلفی آگهی ها رو نمایش بده که ماژول فعلی کلا از همه مجموعه ها داره اطلاعات رو میگیره

سلام

برای نسخه 3 جوملا نمیتونیم استفاده کنیم؟!!

در حال حاضر فقط روی جوملا 2.5 هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری