hamedtb

فرم با قابلیت ارسال اطلاعات ثبت شده به ایمیل

11 پست در این موضوع

سلام

من یه کامپوننت می خوام که وقتی کاربر اطلاعاتش را پر کرد و کلید Submit رو زد اطلاعات به آدرس ایمیلی که قبلا در فرم مشخص شده ارسال بشه به جای اینکه اطلاعات در دیتابیس ثبت بشه

کسی کامپوننتی می شناسه ؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نمی خوام برای ایمیل کنه که اطلاعات اضافه شده ها، می خوام جزئیات رو هم بده ...

اگه فرم ساز ساده ای میشناسید بهم معرفی کنید لطفا

با سلام

اکثر افزونه های QuickContact این قابلیت رو دارند. چیزی به دیتابیس نمیفرستند و دقیقا اطلاعاتی که کاربر ارسال میکنه رو به ایمیلی که براش تعریف شده ارسال میکنه....

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

اقای مردانه زاده اگر به دیتابیس هم بفرسته مشکلی نداره من از آر اس فرم استفده می کنم ولی اون فقط میگه اطلاعات به دیتابیس اضافه شده و چک کنید همین

شما می تونید از کامپوننت Ckforms استفاده کنید هم می تونید اطلاعات را داخل دیتابیس ذخیره کنید و از طریق پنل مشاهده کنید و هم می تونید بگید هر بار که اطلاعات ثبت شده کل مقدار فیلدهای فرم را برایتان به چند ایمیل با فرمت مشخص ارسال کنه این هم لینک :

http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/forms/4939?qh=YToxMTp7aTowO3M6MjoiY2siO2k6MTtzOjQ6ImZvcm0iO2k6MjtzOjU6ImZvcm1zIjtpOjM7czo1OiJmb3JtZSI7aTo0O3M6NjoiZm9ybXMnIjtpOjU7czo2OiJmb3JtJ3MiO2k6NjtzOjY6ImZvcm1lZCI7aTo3O3M6NToiZm9ybSciO2k6ODtzOjY6ImZvcm1lcyI7aTo5O3M6NzoiZm9ybWVseSI7aToxMDtzOjc6ImZvcm1pbmciO30%3D

بهترین کامپوننت برای این کار، کامپوننت قدرتمند RSForm و RSForm pro هست که به شما اجازه میده دقیقا فیلدهایی رو که میخواید مشخص کنید تا براتون ایمیل بشه. حتما امتحان کنید:)

بهترین کامپوننت برای این کار، کامپوننت قدرتمند RSForm و RSForm pro هست که به شما اجازه میده دقیقا فیلدهایی رو که میخواید مشخص کنید تا براتون ایمیل بشه. حتما امتحان کنید:)

اگر ممکنه توضیح بدید که چطور این کار انجام میشه ؟ من یه فرم قرار داد دارم که میخوام بعد از اینکه کاربر اون رو تکمیل کرد ، یه نسخه به مدیر و یکی هم به ایمیل خودش که در فرم وارد کرده ارسال بشه.

سلام من از ار اس فرم استفاده می کنم و می خوام اطلاعات ارسالی به یه ایمیل ارسال بشه ولی اطلاع ندارم چه کار باید انجام بدم ممنون می شم کمک بفرمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری