mrazimi1

مشکل با Simple Image Gallery در کا2

21 پست در این موضوع

با سلام

در کا 2 با خطای زیر مواجه شدم

Notice: Please install JoomlaWorks Simple Image Gallery Pro plugin if you want to use the image gallery features of K2!

بعد از مشاهده خطا اقدام به دانلود Simple Image Gallery کرده و آن را نصب و فعال کردم.

اما همچنان در قمست ایجاد مطلب کا2 همان خطای بالا را دارم و این پلاگین در کا2 فعال نشده است

لطفا راهنمایی کنید .

جوملای بنده 2.5 میباشد

با تشکر از زحمتکشان وب

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمالا نسخه ی اشتباهی رو نصب کردید دوست عزیز

یکبار دیگه سرچ کنید و نسخه ی مناسب و سازگار با کا2 این افزونه رو دانلود و نصب نمایید

سلام

بنده نتونستم نسخه دیگه ای پیدا کنم. لطفا در صورت امکان لینک دانلودشو بزارید

سلام. امکان خرید نیست. در صورت امکان لینک دانلودشو برای بنده و تمام دوستانی که احتیاج دارند قرار دهید. در انجمن بزرگ جوملای ایران من چیزی پیدا نکردم

سلام

آقا رضا عزیز

افزونه ای که معرفی شده عمل نمیکند. لطفا لینک دانلود افزونه Simple Image Gallery را معرفی کنید

ممنون

سلام

آقا رضا عزیز

افزونه ای که معرفی شده عمل نمیکند. لطفا لینک دانلود افزونه Simple Image Gallery را معرفی کنید

ممنون

با سلام

دانلود و نصب و فعال شد

همچنان در قسمت گالری تصاویر کا2 خطای زیر را میدهد

Notice: Please install JoomlaWorks Simple Image Gallery Pro plugin if you want to use the image gallery features of K2

راهنمایی بفرمایید

سلام . تا به الان هر لینک دانلودی که معرفی شده نصب و فعال شده و همچنان با همان خطا روبرو هستیم

واقعا جای سئواله که از مدیران انجمن یک نفر برای راهنمایی اصولی نیست؟

با سلام و احترام

اگر دقت کرده باشید از شما میخواد که Simple Image Gallery Pro رو نصب کنید این یعنی نسخه تجاریش.و اگر هم میخواید مثل اون یک گالری عکس زیبا داشته باشید حتما خریداری کنید چون واقعا زیباست.لینک سایت سازنده

Simple Image Gallery Pro

حالا اگر از جوملا 2.5 استفاده میکنید این نسخه رایگان رو نصب کنید.اما خب باید بصورت دستی گالری رو ایجاد کنید

دانلود

اگر خواستید از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید تا براتون ارسالش کنم دوست عزیز

به خاطرم هست بنده به شما پیام زدم و این موضوع رو که این افزونه تجاری هستش و امکان ارائه آن در انجمن وجود ندارد رو خدمتتون عرض کردم

و همونجا گفتم اگر میخواهید افزونه رو برای دانلودتون قرار بدم اما خودتون پیگیری نکردید

سلام . تا به الان هر لینک دانلودی که معرفی شده نصب و فعال شده و همچنان با همان خطا روبرو هستیم

حالا با این اوصاف به نظرم انصاف نیست که اینگونه میفرمایید

موفق و پایدار باشید

اگر خواستید از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید تا براتون ارسالش کنم دوست عزیز

به خاطرم هست بنده به شما پیام زدم و این موضوع رو که این افزونه تجاری هستش و امکان ارائه آن در انجمن وجود ندارد رو خدمتتون عرض کردم

و همونجا گفتم اگر میخواهید افزونه رو برای دانلودتون قرار بدم اما خودتون پیگیری نکردید

حالا با این اوصاف به نظرم انصاف نیست که اینگونه میفرمایید

موفق و پایدار باشید

دوستان منم نیاز دارم، امکانش هست برام پیام خصوصی بزنید؟ ممنون میشم

عزیزان گرام منم می خوام تجاریش رو برام لینک دانلود رو به ایمیلم

ayatollahi121@gmail.com

بفرستید ممنون میشم

ممنون

دوستان منم نیاز دارم، امکانش هست برام پیام خصوصی بزنید؟ ممنون میشم

دوستان عزیز نیاز های تجاری به صورت عمومی نمی گند ، اگر نیاز دارید باید حتما بخرید (یا با کمیل بصورت پ.خ نه ارسال ارتباط برقرار کنید )

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری