maskpm

سوال در مورد بسته آموزش طراحی قالب

12 پست در این موضوع

درود

دوستان من تازه عضو اینجا شدم به علت اینکه زیاد با جوملا کار نمیکردم

اما تصمیم گرفتم به صورت تخصصی وارد جوملا بشم

برای همین دنبال آموزش جامع و کامل طراحی قالب جوملا گشتم.توی نت چیز هایی پیدا کردم اما راستش جامع نبودن و هر کدوم از یک چیزی میگفتن.اما هدفم چیزی هست که از پایه تا کامل باشه.در ضمن شرایط رفتن به کلاس هم ندارم.

تا اینکه بسته استاد طالبی رو دیدم .از دوستانی که استفاده کردن اگر نظری در مورد این بسته داشتن بگن ممنون میشم.

در ضمن سایت joomlairan دیگه اصلا برای من بالا نمیاد ...دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بدون شک بهترین آموزش موجود در ایران هست من خودم هم از این آموزشها استفاده کردم هم از نظر کیفیت و هم از نظر محتوا بسیار خوب و عالی هست.

سلام

من آموزش کار با جوملا رو از ایشون خریدم .

انصافا راضی کننده بود و ایشون زبان گویا و حوصله ی خوبی برای آموزش دادن دارن.

من توصیه می کنم که استفاده کنید چون سرعت پیشرفتتون رو خیلی بالا می بره شک نکنید .

این سایتی که فرمودید مشکلی نداره و به درستی کار می کنه.

سوالی داشتید در خدمتم

موفق باشی

با سلام

سایتش چرا از کار افتاده!! برای من هم کار نمی کنه!!!!

درود

سایت درست است . با مرورگر دیگری امتحان کنید ، شاید مشکل برطرف بشه

موفق باشی

کار نمی کنه!!!

راستی یک چند سئوال!!!شما که اموزش جوملا را از اقای طالبی گرفتی: ایا بهتون یک کد برای پشتیبانی و امتحان انلاین داده!!!؟؟؟

امتحان انلاینش چطوری هست؟؟؟ایا واقعا مدرک میده یا سر کار هستیم!!! چون من توی سایت اش چیزی ندیدم!!

سپاس

کار نمی کنه!!!

کش مرورگر رو خالی کنید یا آدرس رو دستی وارد کنید و کاراکتر ?? رو در انتهای آدرس قرار بدید

راستی یک چند سئوال!!!شما که اموزش جوملا را از اقای طالبی گرفتی: ایا بهتون یک کد برای پشتیبانی و امتحان انلاین داده!!!؟؟؟

امتحان انلاینش چطوری هست؟؟؟ایا واقعا مدرک میده یا سر کار هستیم!!! چون من توی سایت اش چیزی ندیدم!!

سپاس

کدی که فرمودید رو بهم داده اما تا الان وقت نکردم ازش استفاده کنم . و اگه از این امتیاز استفاده ای نبردم به خاطر مشغله ی خودم بوده و آقای طالبی بی تقصیرن

اما فردی به این بزرگی که اینقدر بی منت زحمت میکشن و در زمینه های مختلف بدون چشم داشتی شاهد کارهای بزرگی از ایشون بودم . مطمئنا در قبال مزدی که میگیرن کارشون رو درست انجام داده و قطعا سرکاری نیست

موفق باشی

ممنون از آقا مجید و دوستان دیگه

خود آقای طالبی توی پ خ بهم فرمودن که سرور سایت مشکل داره و فردا حل میشه.

بازم دوستان دیگه تجربه داشتن بگن.

ممنونم

خواهش میکنم . خوبی این فروم اینه که بچه ها همه انگاری هم محلی هستن و بر خورد گرمی با هم دارن .

به هر حال کمکی از دست هر کی بیاد دریغ نمی کنه

موفق باشید

دوست عزیز هچی شکی در کیفیت وغنیبودن محتوا بسته های اموزش نکنین چون واقعا کار جناب طالبی عالی است کیفیت این اموزش ها تضمین کننده است وپشتیبانی مناسب هم ارایه میشه بدون تردید اگر امکان رفتنبه کلاس ندارین بهترین راه همین اموزش ها می باشد

با سلام

چند تا سئوال

نام کاربری اقای طالبی توی این انجمن چی هست؟؟

عاقبت نفهمیدم :مدرک میده یا نه؟؟؟به صورت انلاین!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری