Mohammad Deljou

هدیه ایی بزرگ در راه است !

9 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

امیدوارم که ساعت خوشی داشته باشید.

این تایپک را زدم .تا اطلاع رسانی کنم .برای یک هدیه بزرگ که امروز منتشر میشه .

وعد ما امروز در سایت p30joomla

منتظر هدیه ایی خوب و بزرگ باشید

پرچم امروز خیلی قرار بالا بره.

موفق پایدار

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
هدیه بزرگ منتشر شد .به سایت پی سی جوملا مراجعه کنید

پرچم رفت بالا

ممنون محمدجان، از خدمتی که انجام دادی و جلوی برخی سو استفاده کننده ها رو گرفتی.

امیدوارم شاهد کارهای بیشتری از شما باشیم%

خیلی عالی من ازHuru Helpdesk استفاده می کردم که اینقدر رابط مشکلی داشت که هیچ کدوم از کاربرا استفاده نمی کردند. :25::25:

واقعا 20 بود کارتون

مرسی مهندس جان

حتما شاهد کارهای بیشتر خواهید بود .مهندس طالبی عزیز در جریان هستن.تا عید می خوام بترکونم .علتش هم همین بود. می خوام کاری کنم دست افراد سودجو بریده بشه .

دیگه وقتش رسیده که یکسری از افراد را که سطح نت و جوملا را خراب کردن را قطع کنیم .و امیدوارم با مدیریت عالی که این انجمن و سایت های وابسته به اون داره بتونه قطب جوملا در ایران و جهان باشه.

البته یک تشکر ویژه از شما دارم .چون اموزش های خوب و مفید شما باعث شد تا من تبدیل تاریخ را یاد بگیریم . و بتونم این افزونه ها را با سرعت بیشتر منتشر کنم .

خدا شما و دیگر مهندسان این انجمن را برای همه دوستان نگه داره .

منتظر افزونه های جدید و بزرگ دیگر در روزهای آینده باشید

موفق پایدار

ضمن تشکر ویژه از مدیران محترم سایت

این افزونه در دو سایت p30joomla و pastelco.ir منتشر شده است. اما اگر دقت کنید اندازه این افزونه بیش از 7MB (و در سایت pastelco بیش از 10MB) بوده که کمی غیر معقول به نظر می رسد.

پس از بررسی و جستجو، مشخص شد که فایلهای موجود در آدرس زیر باعث این مسئله شده است.

\site\assets\thumbs

که امیدوارم مدیران محترم هرچه زودتر آن را اصلاح کنند.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من مترجم این افزونه و مدیر سایت پاستل هستم .

حجمی که اشاره کردید در سایت پاستل 10 مگابایت هست. علتش این بود داخل بسته نزدیک 3 مگابایت مربوط میشه به چند نمونه عکس از محیط کاربری و محیط مدیریتی این افزونه .

که مدیران سایت پی سی جوملا زحمت کشیدند عکس ها را در مطلب مربوط منتشر کردند . و افزونه را برای دانلود قرار دادند .به همین دلیل اختلاف حجم در این دو سایت وجود داره .

با تشکر از شما

موفق پایدار

اصلاحیه ::

درست هست .ببخشید من تازه فهمیدم شما کدوم عکس ها را میگید .من فکر کردم عکس های کوچیک داخل بخش درباره ما را میگید .

درسته من از اون عکس ها برای تست استفاده کرده بودم .که ببینم چه پسوندهایی با چه رزولیشن هایی جواب میده .و موقع انتقال به پوشه دقت نکردم . و اون پوشه که برای تست بوده هم داخل بسته اومده .

مرسی از دقتی که کردی .الان هم ما و هم مدیران انجمن پی سی جوملا اصلاح می کنند.

ویرایش شده در توسط Mohammad Deljou

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری