17 پست در این موضوع

سلام ، من با آرتیستر 4 یه قالب طراحی کردم ، اما وقتی در جوملا می خوام منو ها رو معرفی کنم ، تنطیم مگامنو رو هم اکتیو کردم ولی در خروجی مگامنو رو به من اصلا نشون نمی ده ، می شه بگین مشکل از چیه و راهکارش چیه ؟ توضیح بدید ممنون می شم ، مرسی :auau:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

مگا منو دیگه قدیمی شده از اون بهترش هست

مثلا:Maximenu CK

تو انجمن هست

باید منوتون رو در موقعیت مناسب در قالب ارتیستر فعال کنید (معمولا user3 هست])

تشکر ولی این کارو کردم ، منظورم این بود که منوها نمایش پیدا می کنن ، ولی یکی از آیتم های منو من مثلا منو خبرها مگامنو هست ولی با وجود تنظیمات مگامنو در جوملا در خروجی نمایش ندارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

از ورژن اورجینال استفاده کنید

منظوزتون آرتیستر 4 ؟

واقعا مشکلش اینه ؟

راهی دیگه نداره ؟ آیا من نباید کلاسی یا کد خاصی رو به قالب اضافه کنم ؟

اگه نه که ok ، حالا ما اورجینال رو ازکجا بخریم ؟

منظوزتون آرتیستر 4 ؟

واقعا مشکلش اینه ؟

راهی دیگه نداره ؟ آیا من نباید کلاسی یا کد خاصی رو به قالب اضافه کنم ؟

اگه نه که ok ، حالا ما اورجینال رو ازکجا بخریم ؟

ارتیستر 4.1

نسخه کرک شده مشکلاتی داره که می تونه شامل این هم بشه ... !

می تونید از افزونه ای جانبی استفاده کنید

برای خرید نسخه اورجینال می تونم کمکتون کنم (در صورت نیاز پ.خ کنید)

ارتیستر 4.1

نسخه کرک شده مشکلاتی داره که می تونه شامل این هم بشه ... !

می تونید از افزونه ای جانبی استفاده کنید

برای خرید نسخه اورجینال می تونم کمکتون کنم (در صورت نیاز پ.خ کنید)

ممنون می شم ، بفرمائید تمایل دارم اورجینال داشته باشم ، راهنمایی کنید

من از همین maximenu ck که تو انجمن بود استفاده میکنم تو سایتام اما یه مشکل داره تا که زیر منو براش میذارم صفحه اسکرول افقی میخوره!!!

بعد وقتی موس میره روی گزینه ای که زیر منو داره یعنی تو حالت هاورش اسکرول افقی از بین میره و با کنار رفتم موس دوباره نشون داده میشه

این مشکل از چیه؟

من از همین maximenu ck که تو انجمن بود استفاده میکنم تو سایتام اما یه مشکل داره تا که زیر منو براش میذارم صفحه اسکرول افقی میخوره!!!

بعد وقتی موس میره روی گزینه ای که زیر منو داره یعنی تو حالت هاورش اسکرول افقی از بین میره و با کنار رفتم موس دوباره نشون داده میشه

این مشکل از چیه؟

آدرس سایتتون رو قرار بدین تا بررسی بشه

ای بابا آلان 2 روز شد ، هنوز کسی جواب ما رو نداده ،کسی نمی دونه چرا با آرتیستر 4 قالب زدم و منو یک آیتمش مگامنو یعنی منظورم اینه در منو ماژول می خوام بزارم اما در خروجی هیج ماژولی نمایش پیدا نمی کنه ، تنظیمات جوملا رو انجام دادم ، اما نشد که نشد ، در ضمن دوستی گفت از maxi menu ck استفاده کن حله ، در جواب این دوست : maxi menu ck یک inter face گرافیکیه:33: فقط ، ممنون می شم راهنمایی فنی بکنید ، تشکر

ای بابا آلان 2 روز شد ، هنوز کسی جواب ما رو نداده ،کسی نمی دونه چرا با آرتیستر 4 قالب زدم و منو یک آیتمش مگامنو یعنی منظورم اینه در منو ماژول می خوام بزارم اما در خروجی هیج ماژولی نمایش پیدا نمی کنه ، تنظیمات جوملا رو انجام دادم ، اما نشد که نشد ، در ضمن دوستی گفت از maxi menu ck استفاده کن حله ، در جواب این دوست : maxi menu ck یک inter face گرافیکیه:33: فقط ، ممنون می شم راهنمایی فنی بکنید ، تشکر

سلام

هنوز برای این موضوع راه حلی پیدا نشده بنده هم به این مورد برخورد کردم به احتمال قوی در ورژن های جدید این مشکل برطرف خواهد شد.

سلام

هنوز برای این موضوع راه حلی پیدا نشده بنده هم به این مورد برخورد کردم به احتمال قوی در ورژن های جدید این مشکل برطرف خواهد شد.

واقعا ، یعنی این همه سایت جوملایی تو دنیاست ، که از مگامنو استفاده کردن ، یه دونه هم با artisteer طراحی نکردن ، جالبه

همون طورکه گفتم باید از ورژن اورجینال استفاده کنید !

پس اگه اینطور هست ، ممنون می شم ، راهنمایی کنید ، نسخه اورجینال رو چه طور می تونم تهیه کنم ، باتشکر

آیا با کد نویسی نمی شه ، قایلیت مگامنو رو به قالب افزود ، دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره ، راهنمایی نماید

چرا نمیشه با کد نویسی یا افزونه های دیگه مگا منو رو اضافه کرد ، خیلی راحتم هم میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری