ruiner

ساخت وبسایت جوملایی با کمترین هزینه

12 پست در این موضوع

سلام من حاضرم با 5000 تومان یک وبسایت جوملایی درست کنم تا مطالب مورد علاقه اتون رو در آن بریزید.

وبسایت هایی که می سازم دارای این مشخصات اند:

200 گیگابایت ترافیک ماهانه

پهنای باند نا محدود

20 گیگابایت حافظه

همراه با امکانات FTP و MySQL

کاملا شخصی

با حمایت شرکت

XZN Hosting Company

مبلغ رو می تونید با رمز کارت شارژ یا واریز به حساب به من بدید.

در ضمن بعد سفارش شما اول وبسایت رو می سازم و بعدش شما اگه راضی بودید کلمه عبور مدیریت رو در عوض پرداخت به شما می دم.در قدم اول برای سفارش به من آدرسی که می خواهید رو بگید(اگر مدیران اجازه بدن با پیغام خصوصی یا همینجا)

تا من بسازمش.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام اقا من می خوام ، فقط یه چیز این وبسایت تاریخ انقضاش چند وقتس ؟ ( مثلا یه ساله دو ساله یا .... )

دمت گرم ، :auizz3ffy9vla57584x

دوستان با اینگونه کارها لطفا ارزش جوملا و وقتی که براش میذاریم رو پایین نیارین ممنون. من دیگه کلا از کار با جوملا نامید شدم

از جوملا ناامید نشید!! خب بعضی از دوستان با طراحی رایگان و کم هزینه میخوان برای هاستشون مشتری بگیرن یا هدف دیگه ای دارن...

من مشتاقم که نمونه کار 5 هزارتومانی رو ببینم.

واقعا دمــــــــــــــــــــــــش ؛ بدجــــور گـــــــــــــــــــرم...:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

آقا 2تا هم برای من بزن

فقط نمونه کاراتون ارسال کنید با تشکر:didi:

دوستان این بحث سرکاری بوده است که نوعی طنز جدید در انجمنها است

با زدن تاپیک های اسپم قصد خراب کردن انجمن را دارند

:dadad4: هاست های ایکس زد ان رایگان هستن و هیچ پولی دریافت نمیکنن این هاست های به نوبه یه خود خوب بوده البته واسه سایت های که بازدید کمی دارن سی پی یوش یکم مشکل داره هاست رایگان زیادن بسته های نصبی جوملا هم زیاد دوستان خودشون سرچ کنن بهتره دیگه مدیران و بزرگان جوملا که تاجه سرمان اینو میدونن ولی یه چی برام جای سوال داره چرا هر سایتی با وردپرس نیوک و ... ساخته میشه زیرش میزنن با افتخار قدرت گرفته از فلا چرا تو جوملا نیست ؟ افتخارش که از نظر من خیلی بیشتر از دیگر سایت ساز ها هست :dadad4::jan: