kasramalek

استخدام بازاریاب میزبانی وب ، هاستینگ (درآمد ماهانه حداقل تا 1 میلیون تومان)

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

استخدام بازاریاب میزبانی وب ، هاستینگ (درآمد ماهانه حداقل تا 1 میلیون تومان)

به تعداد محدودی بازاریاب آنلاین در زمینه فروش فضای میزبانی وب لینوکس (هاست) با پورسانت عالی (درآمد ماهانه حداقل تا 1 میلیون تومان) و شرایط ویژه نیازمندیم.

برای مثال اگر از پلن 6 به تنهایی 10 عدد بفروشید، 1,250,000 تومان درآمد خواهید داشت :

10x125,000= 1,250,000 Toman

- اطلاعات بیشتر ، درصدهای همکاری و تکمیل فرم همکاری :

http://www.itmhost.ir/index.php/reseller/marketing-system

- بعد از بررسی فرم همکاری ، جهت هماهنگی با شما تماس گرفته خواهد شد.

شاید بپرسید چند درصد ؟!!! کلیک کنید

شما در کنترل پنل کاربری خودتان می توانید اطلاعاتی مانند، تعداد کلیک های روی لینک بازاریابی، تعداد بازدید های منجر به عضویت و همچنین خریدهای انجام شده، میزان درآمدتان به وسیله لینک بازاریابی را مشاهده و مدیریت کنید.

- در صورت همکاری منظم ، از ماه دوم همکاری امکاناتی کاملا رای[ATTACH]4016[/ATTACH]گان نظیر تلفن ثابت اختصاصی (به صورتی که تلفن ثابت روی شماره موبایل شما دایورت می شود) و پنل اس ام اس و شارژ رایگان ماهانه جهت بازاریابی و فروش شما تعلق می گیرد ...

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات مروارید جهان گستر آدونیس، نام تجاری IT Masters ، شماره ثبت 433426

ویرایش شده در توسط kasramalek
اشتباه در لینک

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کاملا دوست عزیز این بحث یکم عجیب هست

برای پنل دوگیگ لینوکس 250 هزار تومان

الان میهن وب هاست که یک چهارم آن می دهد

دوست عزيز كيفيت سرويس ها و قيمت ها كاملا منطبق با هاست ايران . ايران هاست يا ديگر هاستينگ هاي مطرح كشور ميباشد . با تشكر

سلام ،

برای من هم قیمت ها عجیب بود در وهله اول، ولی سرورهاشون در دیتاسنتر هتزنر آلمان هست،مشکل تحریم و قطعی نداره،پشتیبانان فنی شون هم کاملا پاسخگو و خوش برخورد هستند، بعلاوه آفر و آف های خوبی هم ارائه می کنن، من خودم 2 ماه هست ازشون خرید کردم، الان درصد بازاریابی رو هم که دیدم تعجب کردم تا 60% پورسانت رو من ندیدم به شخصه جایی ...

براشون آرزوی موفقیت می کنم

سلام، دوست عزیز ما یک شرکت طراحی وب سایت داریم و با کمال میل حاضریم با شما همکاری کنیم :a2d3:

با سلام و احترام،

ممنون از پاسخ شما، جهت پیوستن به همکاران فروش ما لطفا فرم زیر رو پر کنید تا نحوه کار با سیستم بازاریابی و اطلاعات لازم توسط بخش بازاریابی براتون ارسال بشه :

http://www.itmhost.ir/index.php/reseller/marketing-system

http://www.itmhost.ir/index.php/component/rsform/form/3

با آرزوی بهترین ها،

موفق و موید باشید

استفاده از چند نام کاربری متفاوت خلاف قوانین است!!

شما با سو استفاده از چند نام کاربری متفاوت میشه گفت تصور زرنگی کردید ؟!

دوست عزیز تبلغ و کسب درآمد هم راه و روشهایی دارد .. سری به انجمن مهارت های فروش بزنید ..

تمام نام های کاربری شما بدلیل سو استفاده مسدود شد و در صورت تکرار ip شما بسته میشود

عذر می خوام ولی بهتر نیست مدیر این تاپیک های بیهوده رو پاک کنن؟