punisher

مشکل در استایل دادن به صفحات سایت

9 پست در این موضوع

سلام

برای استایل دادن به شماره صفحات سایت و دکمه بعدی و پایان و شماره مشکل دارم

ابتدای امر به شکل زیر بود

عکس پیوست شماره 1

[ATTACH=CONFIG]4061[/ATTACH]

سپس با قرار دادن کد های شبیه تصوی پیوست شماره 2 شد

[

.pagination {
font-family:'pars';
text-align:center;
background:#39F;
color:#000;
border-top-left-radius: 20px;
border-top-right-radius: 20px;
margin-bottom:5px;
}
.pagination ul , .pagination ul li , ul.pagenav li , .pagination ul li a , ul.pagenav li a, counter span, .pagination ul li a.pagenav , .pagination ul li span.pagenave {
padding: 0px 4px 0px 4px;
display:inline;
}

.items-more { border: 1px solid #ccc; background:#fff;  padding:0px 8px !important; }

.items-more h3 { font-size: 125%; color: #666; text-shadow: 0px 1px 1px #fff; }

[ATTACH=CONFIG]4062[/ATTACH]

ولی من می خوام مانند تصویر شماره 3 پیوست بشه

[ATTACH=CONFIG]4063[/ATTACH]

چی کار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آدرس سایتتون رو قرار بدین تا بتونیم از روی سی اس اس های اون بهتون توضیح بدیم

آدرس سایتتون رو قرار بدین تا بتونیم از روی سی اس اس های اون بهتون توضیح بدیم

دوست عزیز سایت روی لوکال است

برای طراحی این قسمت باید چه کلاس هایی تغییر کنند.

دوست عزیز سایت روی لوکال است

برای طراحی این قسمت باید چه کلاس هایی تغییر کنند.

من برای توضیح باید قالب شما رو ببینم و استایل هاش و ببینم چطوریه. اگر میتونید سایتتون رو موقت بیارید رو هاست(هاست رایگان هم میشه ولی فقط برای تست و موقت)

سلام منم این مشکل دارم باید چی کار کنم .

www.jonolmahdi.ir

قالب شما آرتیستر هست. برای قالب آرتیستر چندین بار توضیح دادم. تاپیک های زیر رو ببینید:

استایل شماره صفحات (این تاپیک عجیبیه چون آدرس ساتش همون آدرس سایت شماست)

دوباره هم میگم:

در فایل template.css قالبتون دنبال کلاس .pagination ul li بگردین(آخرای فایل) و استایلشو پاک کنید و این استایل رو بهش بدین:

.pagination ul li {
background: #f2f5f6; /* Old browsers */
background: -moz-linear-gradient(top,  #f2f5f6 0%, #e3eaed 37%, #c8d7dc 100%); /* FF3.6+ */
background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#f2f5f6), color-stop(37%,#e3eaed), color-stop(100%,#c8d7dc)); /* Chrome,Safari4+ */
background: -webkit-linear-gradient(top,  #f2f5f6 0%,#e3eaed 37%,#c8d7dc 100%); /* Chrome10+,Safari5.1+ */
background: -o-linear-gradient(top,  #f2f5f6 0%,#e3eaed 37%,#c8d7dc 100%); /* Opera 11.10+ */
background: -ms-linear-gradient(top,  #f2f5f6 0%,#e3eaed 37%,#c8d7dc 100%); /* IE10+ */
background: linear-gradient(to bottom,  #f2f5f6 0%,#e3eaed 37%,#c8d7dc 100%); /* W3C */
filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient( startColorstr='#f2f5f6', endColorstr='#c8d7dc',GradientType=0 ); /* IE6-9 */
   border: 1px solid #CCCCCC;
   border-radius: 5px 5px 5px 5px;
   display: inline-block;
   margin: 0 2px;
   padding: 5px;
   text-align: left;
}

همچنین برای ردیف بعدی که این هست :

.pagination ul li.pagination-start, .pagination ul li.pagination-start span, .pagination ul li.pagination-end, .pagination ul li.pagination-end span 

مقدار padding رو از 0 به 5px تغییر بدین و فایل رو سیو کنید

------------------------------------

کاربر عزیز punisher, ممکنه این روش برای شما هم جواب بده. از فایل های قالب یه بکاپ(کپی) بگیرید و آزمایش کنید

من برای توضیح باید قالب شما رو ببینم و استایل هاش و ببینم چطوریه. اگر میتونید سایتتون رو موقت بیارید رو هاست(هاست رایگان هم میشه ولی فقط برای تست و موقت)

قالب شما آرتیستر هست. برای قالب آرتیستر چندین بار توضیح دادم. تاپیک های زیر رو ببینید:

دوباره هم میگم:

در فایل template.css قالبتون دنبال کلاس .pagination ul li بگردین(آخرای فایل) و استایلشو پاک کنید و این استایل رو بهش بدین:

.pagination ul li {
background: -moz-linear-gradient(top,  #f2f5f6 0%, #e3eaed 37%, #c8d7dc 100%); /* FF3.6+ */
background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#f2f5f6), color-stop(37%,#e3eaed), color-stop(100%,#c8d7dc)); /* Chrome,Safari4+ */
background: -webkit-linear-gradient(top,  #f2f5f6 0%,#e3eaed 37%,#c8d7dc 100%); /* Chrome10+,Safari5.1+ */
background: -o-linear-gradient(top,  #f2f5f6 0%,#e3eaed 37%,#c8d7dc 100%); /* Opera 11.10+ */
background: -ms-linear-gradient(top,  #f2f5f6 0%,#e3eaed 37%,#c8d7dc 100%); /* IE10+ */
background: linear-gradient(to bottom,  #f2f5f6 0%,#e3eaed 37%,#c8d7dc 100%); /* W3C */
filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient( startColorstr='#f2f5f6', endColorstr='#c8d7dc',GradientType=0 ); /* IE6-9 */
}

.pagination ul li.pagination-start, .pagination ul li.pagination-start span, .pagination ul li.pagination-end, .pagination ul li.pagination-end span 

کاربر عزیز punisher, ممکنه این روش برای شما هم جواب بده. از فایل های قالب یه بکاپ(کپی) بگیرید و آزمایش کنید

سلام

با تشکر

من تغییرات فوق را اعمال کردم اما متاسفانه تغییری را ندیدم.

سلام

با تشکر

من تغییرات فوق را اعمال کردم اما متاسفانه تغییری را ندیدم.

با ctrl+f5 یه بار صفحه رو رفلش کنید احیانا کش نشده باشه براتون

دوباره هم میگم:

.pagination ul li {
}

:thanks:

ممنون دوست عزیز جوای داد

یه مشکل کوچک دیگه است

وقتی روی صفحه 1 هستیم دکمه شماره 1 و قبلی که باید غیر فعال باشند به شکل یک دایره هستید یا در صفحه آخر دکمه شماره آخر و دکمه بعدی اینجوری هستند

می شه این مشکل هم حل کنید.

[ATTACH=CONFIG]4067[/ATTACH]

:thanks:

ممنون دوست عزیز جوای داد

یه مشکل کوچک دیگه است

وقتی روی صفحه 1 هستیم دکمه شماره 1 و قبلی که باید غیر فعال باشند به شکل یک دایره هستید یا در صفحه آخر دکمه شماره آخر و دکمه بعدی اینجوری هستند

می شه این مشکل هم حل کنید.

[ATTACH=CONFIG]4067[/ATTACH]

برای این مشکل من باید کد هاتون رو ببینم. اون حالتی که الان قبلی داره خوبه(یه جوریا هوشمند شده [ghahghah] ) اما باید دید که اون عدد 1 چطوریه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری