varshabi

درخواست راست چین کردن قالب

10 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت همه دوستان

یک قالب خریدم به نام storebox ساخت شرکت gavik

متأسفانه راست چین نیست.

میخواستم یکی از دوستان زحمت بکشه این را برای من راست چین کنه.

البته سایت دوزبانه است و باید هم راست به چپ و هم چپ به راست داشته باشه

لینک دموی قالب:

Home

لطفاً هزینه و زمان اجرای طرح را اعلام کنید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

زبان قالبو فارسی کن - یه فارسی ساز نصب کن از قسمت زبان ها زبان سایت رو فارسی انتخاب کن خودش ترجمه میشه ;)

تازه راست چینم میشه

سلام

دوست خوبم فرزاد جان به این سادگی که شما میگین نیست برادر من!!!!!!!!!!

اگه قالب از rtl پشتیبانی کنه بله حق با شماست. ولی قالب های شرکت gavickpro از زبان های راستچین پشتیبانی نمیکنن.

سلام

دوست عزیز من فکر کنم قیمت 200 تومان برای زمان دو روز کافی باشد

در ظمن این دوست عزیز که این حرف را زدند مشخص می شود هیچ تجربه ای در این کار ندارند

بازم اگر در مورد قیمت بحثی بود با ایدی زیر تماس بگیرید

javanshah@yahoo.com

تو نت یه جستجویی بکن بعد از css ها float & text-align ها رو right کن ببین همه float ها رو نباید right کنی بعضیاشو اونم تو اینترنت فکر کنم آموزشش باشه - بعد توسط نرم افزار تبدیل به utf8 کن کد های قالب رو یه فارسی سازم نصب کن مشکل اصلا نخواهی داشت . اگر تو برخی کلمات فارسی سازی انجام نشد خودت تو قسمت زبان ها اون کلمه رو پیدا کن و معادل فارسیشو بنویس - کاری نیست که بخوای 200 تومن هزینه کنی براشش.