pari8002

طراحی قالب

17 پست در این موضوع

سلام.

دوستان وقتی میخوایم یه قالب طراحی کنیم .عرض هدر و بدنه ی اصلی و فوتر را تعیین میکنیم مثلا 1000 پیکسل.سوال من اینه چجوری میتونیم اندازه فوتر را بزرگتر از قسمت های دیگر تعیین کنیم. (اندازه کل صفحه؟)

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

باید از دستور width:100%; استفده کنید

البته تو فایل ایندکس باید بررسی کنید که دایو فوتر در محل ذرستی برای این کار باشه

اQUOTE=alirezazare;87296]سلام

باید از دستور width:100%; استفده کنید

البته تو فایل ایندکس باید بررسی کنید که دایو فوتر در محل ذرستی برای این کار باشه

قبلا امتحان کردم ولی جواب نداده

یک دایو اصلی تعریف کردم به نام main با عرض 1000 پیکسل .

داخل دایو اصلی هدر و بدنه اصلی و فوتر را قرار دادم .

یک دایو اصلی تعریف کردم به نام main با عرض 1000 پیکسل .

داخل دایو اصلی هدر و بدنه اصلی و فوتر را قرار دادم .

خوب وقتی شما فوتر را داخل main قرار میدید و میگید فوتر 100% باشه ، چون فوتر در داخل main هستش میزان 100% در اصل برابر با همان 1000px هستش.

پس اگر میخواهید که فوتر کل عرض مانیتور رو بگیره باید اون رو از main خارج کنید.

سلام

1.دایوها رو به صورت جداگانه برای هر قسمت ایجاد کنید.

2.سعی کنید به جای px از % استفاده کنید px ممکن است در همه مانیتورها به یک اندازه نباشد.

یعنی یک دایو کلی نباید در نظر بگیرم؟

1-دایو هدر

2 دایو بدنه

3دایو فوتر

برای این که اطلاعات دایوها در وسط صفحه نمایش داده شود باید از margin 0 auto استفاده کنم ؟

یه div با id=container درست کن که دایو اصلیت محصوب میشه. width این دایو رو برابر 100% قراربده.

حالا header رو هم بساز حالا width رو برابر 1000px قراربده .حالا قسمت main (قسمتی که مطالب قرار میگیره) رو هم با width=1000 بساز.حالا هم برای اینکه این دو دایو (header , main) وسط قرار بگیرن margin-left:auto و margin-right:auto قرار بده.

حالا footer رو هم بساز ولی100%=width قرار بده.

فوتر رو داخل یه div قرار بده بعد عرضش رو 100% در نظر بگیر . همین .

سلام دوستان یه قالب طراحی کردم که تو مرورگرهای opera و g.chrom درست نمایش داده نمیشه ولی تو ie و mozila درسته

مشکل اصلی اش اینه که هر کاری میکنم منو ها وسط قرار نمیگیرن

http://upload7.ir/images/30251252493714107432.gif

کسی میتونه کمک کنه؟

شما هرطور که می خواین می تونین در نظر بگیرید ، اما فقط هواستون به این باشه که عناصر داخل یک دایو نمی تونن از اون بزرگتر باشند ! این قالب رو من برای خودم پیاده کردم ! تا ریز ترین چیزشم می دونم ! هر سوالی دارید من در خدمتم

سلام دوستان یه قالب طراحی کردم که تو مرورگرهای opera و g.chrom درست نمایش داده نمیشه ولی تو ie و mozila درسته

مشکل اصلی اش اینه که هر کاری میکنم منو ها وسط قرار نمیگیرن

http://upload7.ir/images/30251252493714107432.gif

کسی میتونه کمک کنه؟

این به کد شما بستگی داره ، اگه براتون امکان داره کد و css مربوط به این قسمت رو بفرستید تا شما رو راهنمایی کنم.

کلا همونطور که می دونید برای اینکه وسط قرار بگیره باید margin چپ و راست اون برابر با auto باشه و طبیعتا float هم نداشته باشه.

یه چیزی بنویس توی فوتر و برو سایت رو ببین چه تغییری میکنه

نوشتتو باید بزاری توی فوتر و بعد از این تیکه کد :

کد PHP:

<div id="site-generator">

<?php do_action( 'twentyten_credits' ); ?>

<a href="<?php echo esc_url( __( 'http://wordpress.org/', 'twentyten' ) ); ?>" title="<?php esc_attr_e( 'Semantic Personal Publishing Platform', 'twentyten' ); ?>" rel="generator"><?php printf( __( 'Proudly powered by %s.', 'twentyten' ), 'WordPress' ); ?></a>

</div><!-- #site-generator -->

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری