tavab

سوال در مورد com_content

11 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز...

بنده قالب آبرون رو از سایت پارسی ویژن دانلود کردم و دارم از اون استفاده می کنم. اما هنوز نتوانستم مانند نمونه ارسالهایم را انجام دهم.. یکی از دوستان گفت «باید براي انجام چنين حالتي كه مطالب شما از همديگه جدا بشه بايد يك پوشه به نام html در پوشه ي قالبتون ايجاد كنيد و داخل اين پوشه ، پوشه اي ديگه ايجاد كنيد به نام com_content و در اونجا مطالب خودتون رو اختصاصي استايل بزنيد براش» ولی من درست منظور ایشان را نفهمیدم... اگر ممکن است به صورت قدم و قدم چگونگی ارسال به این صورت را به من یاد دهید... بسیار بسیار ممنون...

قسمت مورد اشاره در عکس مشخص شده است...

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up2/56176895602949141592.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سوال در مورد com_content

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز...

بنده قالب آبرون رو از سایت پارسی ویژن دانلود کردم و دارم از اون استفاده می کنم. اما هنوز نتوانستم مانند نمونه ارسالهایم را انجام دهم.. یکی از دوستان گفت «باید براي انجام چنين حالتي كه مطالب شما از همديگه جدا بشه بايد يك پوشه به نام html در پوشه ي قالبتون ايجاد كنيد و داخل اين پوشه ، پوشه اي ديگه ايجاد كنيد به نام com_content و در اونجا مطالب خودتون رو اختصاصي استايل بزنيد براش» ولی من درست منظور ایشان را نفهمیدم... اگر ممکن است به صورت قدم و قدم چگونگی ارسال به این صورت را به من یاد دهید... بسیار بسیار ممنون...

قسمت مورد اشاره در عکس مشخص شده است...

درود توضیحات یک چیزه دیگست و عکس هم چیزه دیگه می تونید توضیح کامل تر بدید که چه کار می خواید کنید ؟

درود توضیحات یک چیزه دیگست و عکس هم چیزه دیگه می تونید توضیح کامل تر بدید که چه کار می خواید کنید ؟

سوال و جواب کاملا مشخص هست، توضیحات و تصویر هم کاملا به هم مرتبط هست. شما در مورد چی توضیحات کامل تر می خواهید؟

چندتا موضوع هست و یک توضیح همکار

پس باید مشخص شه تا جواب درست داده شد .

تصویر دوتا ماژول دو نمایش می ده که هر دو مطلب...

وی توضیخاتی که یمتونه هم به توضیح همکارمو برگردن و هم به توضیح یا در خواست کاربرtavab.

پس حالا هم که نیستن میزاریم برای فردا که ببینم مشکل رو چگونه حلش کنیم

چندتا موضوع هست و یک توضیح همکار

پس باید مشخص شه تا جواب درست داده شد .

تصویر دوتا ماژول دو نمایش می ده که هر دو مطلب...

وی توضیخاتی که یمتونه هم به توضیح همکارمو برگردن و هم به توضیح یا در خواست کاربرtavab.

پس حالا هم که نیستن میزاریم برای فردا که ببینم مشکل رو چگونه حلش کنیم

من که متوجه نشدم قضیه چی شد، ولی اون عکس content رو نشون میده و توضیحات هم می خواد اون رو توی قالب override کنه. در هر صورت این چیزی هست که دیده میشه و من هم گفتم. باقی مسائلی که عنوان شد رو اطلاع ندارم. book

سلام دوست عزیز،

به انجمن خودتون خوش اومدید.

در این مورد بارها در انجمن بحث شده، لینک زیر رو مطالعه کنید:

http://docs.joomla.org/Understanding_Output_Overrides

سلام عزیز

خب این لینکی که دادید فارسی نیست. من هم زبانم در این حد نیست.

در ضمن اگر قبلا در انجمن بحث شده لطف کنید لینک اون بحث ها را بدهید تا ما هم استفاده کنیم. چون من نمی دونم باید با چه عنوانی سرچ کنم تا به هدفم برسم...

با تشکر فراوان

سلام

من نمی دونم کجای توضیحاتم اشتباه است. من قبلا این سوال را از کسی کرده بودم و اسم ماژول رو آوردم و او گفت این ماژول نیست بلکه com_content است. حالا من می خواهم ارسالهایم شبیه تصویری که قرار دادم باشد. چه کار باید بکنم؟ سوال من این است. اگر ممکن است دوستان به صورت قدم به قدم توضیح دهند. ما خیلی وارد نیستیم. یالینکی را برای مطالعه بدهند. بسیار ممنون و متشکر.

راه حلی که دوستان اشاره کردند درست هست و همین راه حل برای نمایش خبر و تصویر در کنار هم مناسبه ولی بجای اینکار میتونید از ماژولهای نمایش خبری هم استفاده کنید که در این حالت کافی هست که بجای انتشار مطالب در صفحه اصلی ، فقط ماژول را در جایی فعال کنید که مطالب شما رو به شکل دلخواه شما نمایش بده...

یکی از این ماژول ها ، ماژول Aidanews هست که برای شما پیوست میکنم .. کار کنید باهاش قابلیتهای خوبی داره

یه پیشنهاد دارم .ادرس سایت خودت رو بده .تا ببینیم در حال حاضر الان داره چطوری و چی نمایش میده . فکر کنم اینطوری همه میفهمند که در حال حاضر وضعیت سایت شما چگونه هست . و با توجه به عکسی که گذاشتی چکار باید کنی تا مشکل حل شود

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری