mohsen210007

افزونه پست مهمان (کامپوننت) جوملا +2.5

16 پست در این موضوع

سلام دوستان

یکی از چیز هاییی که این روزها واسه سئو باب شده پست مهمان هست ، خب کد نویسیش یه خورده پیچیده هست لا اقل واسه من ،

اما شما به نصب این افزونه خیلی راحت بخش پست مهمان رو راه اندازی میکنین ، حجمش هم در حد 300 کیلو بایت . VitaBook

لینک دانلود

لینک دمو فارسی سایت خودم حتما نظر بدید اونجا و لینک سایتتون رو بزارید

دمو انگلیسی

---------------------------------------------

تنظیمات مربوط به Captcha - ReCaptcha

1- پلاگین مربوط به Captcha - ReCaptcha رو باز کنین و حتما فعالش کنین

2- از سایت گوگل reCAPTCHA: Stop Spam, Read Books عضو بشین یا با جی میل واردش بشین و 2 تا کد رو دریافت کنین و بصورت زیر داخل پلاگین وارد کنین

[ATTACH=CONFIG]4389[/ATTACH]

3- از تنظیمات کلی سایتتن.ون قسمت زیر رو فعال کنین . همون قسمت ReCaptcha

[ATTACH=CONFIG]4390[/ATTACH]

اینم لینک تنظیمات بصورت انگلیسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با تشکر از شما به خاطر قرار دادن این افزونه. ولی چند درخواست دارم:

1- قرار دادن لینک دانلود از سرور انجمن

2- توضیحات بیشتر

3- پاسخ به این سوال : این چیزی که شما گذاشتین قابلیت خاصی داره ؟ چون فکر میکنم بوسیله ی کامپوننت های ارسال نظر مثل کومنتو بشه این کار رو انجام داد

ارسال شده در (ویرایش شده)

ویتا بوک، بصورت اجکسی نظرات جدید رو باز می کنه (دکمه ی افزودن نظرش منظورمه)

و نظرات قبلی بعد از تایید یا بدون تایید مدیر، زیر دکمه لیست میشن

ماژولی برای نمایش آخرین نظرات داره

با کامپوننت نظرات هم میشه انجامش داد. ولی من ازش استفاده کردم و خوشم اومد. تشکر

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

ببخشید دیگه لینک دالندو رو از سایت سازنده گذاشتم چون این ورژن که من گذاشتم برا جوملا 2.5 به بالا هست اونهایی هم که جوملا 1.5 میخان توی سایت سازنده هست .

دوست عزیز پست مهمان کمی با اینی که شما گذاشتید فرق می کنه.

vitabook کارش طبق ترجمه ی مصطلحی که الان رایجه دفتر مهمان هست و پست مهمان یه چیزه دیگه ای هست.

در پست مهمان مدیر سایت به بازدیدکنندگان این اجازه رو می ده که اقدام به ارسال مطلب در سایت کنند و مطلبشون رو منتشر می کنه.در واقع یه نوع همکاری بین وبلاگ نویس و مدیر سایت تولیدکننده محتوا.

اما توی دفتر مهمان، معمولا مشتریان شرکت می یان و نظرشون رو راجع به اون شرکت می نویسن تا افراد مراجعه کننده با نظر اونها آشنا شن که vitabook هم هم چین افزونه ای هست(اگه درست فهمیده باشم)

اگه کسی بیشتر علاقه داشته باشه برای اطلاعات بیشتر می تونه به سایت زیر مراجعه کنه :

یک ادمین | موضوع نویسندگی مهمان

البته این ها ترجمه های رایج این دو مفهوم هستند که توی وب وجود داره.

موفق باشید.

بله این پست مهمان رو من اولین بار توی سایت یک ادمین دیدم ، ولی اونجا و اون سایت وردپرس هست ، و حتی من پرسیدم گفتن افزونه نسیت خودشون کد نویسی کردن . منم که کد نویسی بلد نبودم گشتم اینو پیدا کردم دیدم خوبه گفتم بزارم دوستان استفاده کنن

همین !

برای اینکه کاربران بتونن توی سایت مطلب ارسال کنن نیاز به افزونه خاصی نیست!

توی جوملا کافیه ثبت نام کنن بعد یه منوی ارسال مطلب رو قرار بدین تا مطلب خودشون رو از طریق بخش کاربری و بدون ورود به مدیریت ارسال کنن.

البته باید سطح دسترسی ها رو تنظیم کنید تا مطلبشون منتشر نشه و بعد مدیر تایید کنه و منتشر کنه.

همین! ;)

تازه شما میگی اول ثبت نام کنن ،بعد ارسال مطلب ، من گفتم افزونه پست مهمان ، که نیاز به ثبت نام ندار ه عزیز

سلام دوستان

یکی از چیز هاییی که این روزها واسه سئو باب شده پست مهمان هست ، خب کد نویسیش یه خورده پیچیده هست لا اقل واسه من ،

اما شما به نصب این افزونه خیلی راحت بخش پست مهمان رو راه اندازی میکنین ، حجمش هم در حد 300 کیلو بایت . VitaBook

لینک دانلود

لینک دمو فارسی سایت خودم حتما نظر بدید اونجا و لینک سایتتون رو بزارید

دمو انگلیسی

---------------------------------------------

تنظیمات مربوط به Captcha - ReCaptcha

1- پلاگین مربوط به Captcha - ReCaptcha رو باز کنین و حتما فعالش کنین

2- از سایت گوگل reCAPTCHA: Stop Spam, Read Books عضو بشین یا با جی میل واردش بشین و 2 تا کد رو دریافت کنین و بصورت زیر داخل پلاگین وارد کنین

[ATTACH=CONFIG]4389[/ATTACH]

3- از تنظیمات کلی سایتتن.ون قسمت زیر رو فعال کنین . همون قسمت ReCaptcha

[ATTACH=CONFIG]4390[/ATTACH]

اینم لینک تنظیمات بصورت انگلیسی

افزونه جالبی هست می شه تنظیم کرد تا با اجازه مدیر مطلب ارسال شده توسط کاربر با اجازه مدیر منتشر بشه ؟

یکی جواب بده این فارسی نیست و می شه تنظیم کرد نوشته با اجازه مدیر نمایش داده بشه

سلام

ببخشید من اولین بارم افزونه نصب می کنم ، تمام مراحلی رو که فرمودید رو رفتم الان روی قسمت افزونه ها ی مدیریت سایت کلیک می کنم ویتا بوک هستش، حالا چطوری بزارمش رو سایت؟

با تشکر از مطلب خوبتون ، فقط چطور می شه این رو طوری تنظیم کرد که پست ها همون جا دیده بشه ،یعنی بدون کلیک روی پست مهمان برای ارسال مطلب، مطالبی که قبلا گذاشته شده دیده بشه؟

اسم سایتمم fitfay.com سمت چپ سایت گذاشتم این افزونه رو

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری