amin.poorsaeed

نظرسنجی در مورد ماژول ورود پاپ آپ ارس دیزاین

14 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13770139082.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13770139081.png

سلام دوستان بزودی ماژول جدید ورود پاپ آپ ارس دیزاین منتشر خواهد شد در این زمینه از دوستان می خواهیم که نظرات خود و امکاناتی که دوست دارند به این ماژول اضافه شود را در همین تاپیک ارسال کنند

امکاناتی که در این ماژول در نظر گرفته شده :

1.طرح بندی کاملا رسپانسیو

2.برنامه نویسی شده توسط HTML 5 و CSS3

3.استفاده از انیمیشن های CSS3

4.فرم ثبت نام پاپ آپ

5.قابلیت افزودن کنترل پنل پاپ آپ بعد از ورود و همگام سازی کنترل پانل با کامپوننت هایی مثل Komento ، Kunena ، Jomsocial و سایت Gravatar جهت دریافت آواتار

6.استفاده از انیمیشن های CSS 3 به جای انیمیشن های سنگین JS

امکاناتی رو که دوستان بیان می کنند به همین پست اضافه خواهند شد :128fs318181:

امکانات پیشنهاد شده توسط کاربران :

1. افزودن تولتیپ به باکس ها ( پیشنهاد شده توسط aligoli )

2.امکان ارائه استایل برای دکمه ها ( پیشنهاد شده توسط aligoli ) - این قابلیت به صورت سفارشی سازی اضافه خواهد شد به این شکل که کاربر از طریق colorpicker رنگ مورد نظرشو انتخاب کنه .

3.امکان انتخاب فونت ( پیشنهاد شده توسط aligoli )

4.گردی گوشه های بیشتر ( پیشنهاد شده توسط Vahid Taheri ) - این قابلیت هم از طریق تنظیمات قابل تغییر خواهد بود

5.اعتبار سازی آژاکسی ( پیشنهاد شده توسط Vahid Taheri )

6.قرار دادن منو بعد از ورود به انتخاب کاربر ( پیشنهاد شده توسط sdns ) - این همون کنترل پانلی هست که ازش صحبت شده بود .

امکاناتی که به احتمال 50% به ماژول افزوده بشه :

1. امکان انتخاب طرح بندی ماژول به صورت های کشویی ، استاتیک و پاپ آپ ( پیشنهاد شده توسط sdns )

دوستان توجه کنند که طرح بالا فقط ظاهر ماژول هست نه امکانات اون

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

این افزونه موجود هست لاتین.اگر منظورتون فارسی سازی هست .فارسی کنید.اگرم وقت نداشتید درخدمتم

افزونه خارجی، امکان ارسال مجدد لینک فعال سازی رو به کلیک کاربرو داراست

ارادتمند

ویرایش شده در توسط mahdi711

با سلام

این افزونه موجود هست لاتین.اگر منظورتون فارسی سازی هست .فارسی کنید.اگرم وقت نداشتید درخدمتم

ارادتمند

دوست عزیز منظور من این نیست که فارسی سازی کنیم داریم یه ماژول متفاوت ورود به صورت پاپ آپ می نویسیم ، می دونیم موجود هست ، لطفا تاپیک رو به دقت مطالعه کنید :bala::bala:

از شما هم خواستین نظر بدین که دوست دارین چه امکاناتی داشته باشه تا یه ماژول کامل نوشته بشه !! :hoy:

با سلام

ارادتمند

قصد جسارت یا ... نیست، شما یک کاربر محترم هستید که من سعی دارم نسبت به مسایلی بدون منظور به شما آگاهی بدم :

یک نگاهی به تاریخ عضویتتون " 05.04.2012 " ... و مطمین باشید آقای پورسعید از خلاقان و هنرمندان جوملا هستند که استعدادشون اثبات شده است. gift

می دانم که شاید ندانسته قضاوت کردید، امیدوارم نسب به ایشون شناخت بیشتری پیدا نمایید.

موفق و پایدار باشید.

نظر :

- در قسمت باکس ها، یک متنی از پیش نوشته شده باشد " نام کاربری " و " رمز عبور " که با قرار دادن موس، متن حذف شود که کاربر نام کاربری و رمز خود را درج کند.

- تولتیپ باعث زیبا شدن کار می شود، اگر بشود در دو باکس اول استفاده شود.

- امکان ارایه 6 استایل برای بات ها باشد، مثلا یکی شاید مایل باشد سرمه ای آبی باشد، یکی سبز و قرمز ... امکان انتخاب فونت های مثل " یکان، کوداک، هوما و .. فونت های زیبای فارسی هم باشد فکر میکنم جالب باشد.

بسیار زیباست ولی یه border-radius=5px بدی به اجزاش بهتر میشه.

البته این تغییراتش کمه. منظورم اینه که امکاناتش شبیه ماژول ورود خود جوملاست.

امین جان این ماژول ، ثبت نام هم داره یا منتقل میکنه به کامپوننت کاربران جوملا؟

آقای mahdi711 :

1- اسب پیشکشی رو دندون نمیشمارن

2- مشابه این افزونه بوده ولی شاید این ماژولی که امین جان زحمتشو میکشند طور دیگری باشد.

3- زود قضاوت نکنید که این جور قضاوت ها بعدها براتون ایجاد مشکل خواهد کرد

وای من که چیزی نگفتم. ادمو چقدر میکوبید

من گفتم شاید ایشون خبر نداره زحمات اضافی نکشه و رو همون کارمیکنه و خیلی گسترده ترش میکنه.

درضمن اگه باعث ناراحتی شده معذرت میخوامgift[faza!]:ds6a5d:

لطفا امکان ارسال مجدد لینک فعال سازی رو با گرفتن مجدد ایمیل کاربر و ارسال آن فراهم کنید.

با سپاس فراوان gift

وای من که چیزی نگفتم. ادمو چقدر میکوبید

من گفتم شاید ایشون خبر نداره زحمات اضافی نکشه و رو همون کارمیکنه و خیلی گسترده ترش میکنه.

درضمن اگه باعث ناراحتی شده معذرت میخوامgift[faza!]:ds6a5d:

لطفا امکان ارسال مجدد لینک فعال سازی رو با گرفتن مجدد ایمیل کاربر و ارسال آن فراهم کنید.

با سپاس فراوان gift

نه ناراحتی در کار نیست فقط صرفا جهت اطلاع بود که لطفا تاپیک رو به صورت کامل مطالعه کنید و پاسخ درست رو ارسال کنید

این قابلیت برای یک ماژول معقول نیست چون لینک فعالسازی مجدد مربوط به کامپوننت هست

بقیه دوستان که پیشنهاد نمیدن. پس ما به جاشون پیشنهاد میدیم :128fs318181:

اگر از معتبرسازی ایجکس بشه توش استفاده کرد خیلی خوب میشه. اینطوری برای نشون دادن ارور لازم نیست صفحه دوباره لود بشه.

خیلی خوبه والله امکان خاصی که به ذهنم نمیرسه ولی یه دکمه close براش بزار

واقعیتش تو طرح یادم رفت اضافه کنم ببخشید :didi:

خیلی عالیه امین. پیشنهاد های من :

به نظرم بهتره تو بخش تنظیماتش خود کاربر مشخص کنه که ورود به صورت پاپ آپ باشه یا به صورت استاتیکی و ثابت و یا به صورت کشویی.

به نظرم بعد از وارد شدن کاربر، امکان قرار دادن منو هم داشته باشه. یعنی بشه یه موقعیت داشته باشه تا بعد از ورود کاربر، منوی تعیین شده توسط مدیر رو نشون بده.(مثل ماژول ورود k2 )

برات تو پیغام خصوصی دو تا سایت هم فرستادم برای افکت های پاپ آپ. یه همچین افکت هایی هم داشته باشه خیلی خوب می شه.حتما چک کن پ.خ رو.

دوست عزیز به این سایت یه نگاهی بندازین

Egolt

در قسمت منو یه بخش به نام login/register داره. اگه روش کلیک کنی پاپ آپ باز میشه که پاپ اپش خیلی زیباست اینطوری بسازین بهتره. و همچنین اگه قابلیت تنظیم به منو باشه بهتره. مثله کامپوننت. یعنی تو منو قرار بگیره و با کلیک بصورت پاپ آپ باز بشه.

و همچنین اگه بخشهای فراموشی رمز و نام کاربری هم بصورت پاپ آپ باشه خیلی زیبا میشه. یعنی با کلیک روی قراموشی رمز یه پنجره پاپ باز بشه که ایمیل بخواد تا پسوورد بفرسته. مانند سایت پی لاین

ویرایش شده در توسط mortaza_max

اگه قابلیت تنظیم به منو باشه بهتره. مثله کامپوننت. یعنی تو منو قرار بگیره و با کلیک بصورت پاپ آپ باز بشه.

ماژول رو میتونید فقط با مگا منو به منوها ببرید و یا از قالبهای مثل قالب شرکت یوتم استفاده کنید که میشه در موقعیت منو ماژول رو منتشر کرد تا در منو قرار بگیره

اون قابلیتی که شما میگید روی کامپوننت میشه منو اختصاص داد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری