میلاد نادری

سایتم هک شده کمک

18 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه بک آپ داری رستور کن

یا به سرورت بگو آخرین بک آپ هفتگیتو ریستور کنه

البته بعد ریستو باید باگت رو شناسایی کنی و الا باز هک میشی

آره

به صورت هفتگی پنج شنبه ها بک آپ گرفته میشه و هر بک آپ بعد دو هفته حذف میشه

باید به سرور تیکت بزن بگو مال 5 شنبه رو یعنی دو روز پیشو ریستو کنن

بعد ریستور آکیبا رو نصب کن خودت بک بگیر

تو همچین مواردی زورد ریستور کنی خودت

درود

کاربر گرامی

اینجور که مشخصه سایت شما دیفیس شده است .

من فکر کنم اگر یه سرچی توی هاست بزنی میتونی فایل مخرب را پیدا کنی . توصیه می کنم فایل index.php قالب و صفحه اصلی هم عوض کنی و اگر فایل index.html در روت هاست یا همون pulic_html دیدی پاک کن . البته قبلش یه چک بکن فایلو .

این مدل هک شدن یعنی اینکه امنیت سایت شما خیلی پایینه و باید حتما روی مسائل امنیتی کار کنی .

هک یک واقعیت هستش و برای همه ی کساین که در حوضه ی اینترنت کار می کنند اتفاق میفته . یک سایت با امنیت پایین یعنی یک غذای چرب و نرم برای برای روح یک هکر .

البته معمولا هکر های حرفه ای سراغ سایتهای خاصی می روند که بتونن قدرت و دانش خودشونو ، نشون بدن .

نکته مهم : هکرهای درست و حسابی ، قدرت تحلیل روانشناختی بالایی دارن . پس قبل از اینکه اعلام کنید هک شدید ، امنیت سایت خودتون را درست کنید .

ولی همونطور که گفتم سایت شما دیفیس شده و در صورتی که فکری به حال امنیتش نکنید ، بازهم به راحتی این اتفاق خواهد افتاد .

با تشکر

موفق سربلند باشید

آره

به صورت هفتگی پنج شنبه ها بک آپ گرفته میشه و هر بک آپ بعد دو هفته حذف میشه

باید به سرور تیکت بزن بگو مال 5 شنبه رو یعنی دو روز پیشو ریستو کنن

بعد ریستور آکیبا رو نصب کن خودت بک بگیر

تو همچین مواردی زورد ریستور کنی خودت

این شرکت برای این کار 30 هزار تومن پول میخواد :bala:

این شرکت برای این کار 30 هزار تومن پول میخواد :bala:

واقعا؟!!!!!!!!:image177::5::5::5:

باید به حال خودمون گریه کنیم - اصولا ریستور بک آپ یکی از سرویس های معمولی هاستینگ ها ست که خیلی هم روش مانور داده نمیشه- یه جورایی وظیفه هاستینگه

خودتون بک آپ ندارید؟

نه اينطوري ها هم نيست كه وظيفش باشه .... امام تعرفش گرونه .. معمولا 3 الي 10 تومن ميگرن ..

داداش سایتت واسه من ویروسه . اما نمیخواد اینارو .. خوب باید ببینی چرا هک شده ؟ شاید خیلی راحت بشه اوکی کرد .. یوزرنیم پسورد هاستت رو برام پیام کن . اگر نشد میگم ریستور کنی

السلام علیکم

سایتتون رو نگاه کردم...

شما الان دسترسی به قسمت ادمین دارید و می تونید وارد بشید...

از اونجا برید و جوملا تون رو آپ کنید... اگه آپ هست یه بار دیگه به روش دستی آپش کنید درست میشه... نیازی به برگردوندن بک آپ و این جور چیزا نیست... به نظر میاد فقط فایل index.php روت دستکاری یا تعویض شده.... همین...

موفق باشید.

حتی می تونید فایل ایندکس رو از یه بسته نصبی جوملا استخراج کنید و جایگزین کنید... به احتمال زیاد مشکل حل میشه....

سلام

مشکلش برطرف شد و سایتشون کاملا بالاست

هکر از طریق com_media حمله کرده بود

و براحتی تونسته بود یه شل r57 اپلود کنه ! ( نوعی شل برای دیفیس کردن )

و فایل ایندکس قالب رو عوض کرده بود و خوشبختانه دسترسی به اطلاعات دیتا بیس ها پیدا نکرده بودند !

بخاطر استفاده از ورژن های قدیمی جوملا ( منسوخ شده ) و عدم استفاده از پلاگین های امنیتی اینطور شده بودند

خواهشا دوستان یکم به فکر امنیت سایتاتون باشید و جوملای خود رو به روز نگه دارید

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

درود

بهتره مسائل امنیتی رو در مدیریت سایت بیشتر جدی بگیرید و قبل استفاده از افزونه در موردش تحقیق کنید

درود

بهتره مسائل امنیتی رو در مدیریت سایت بیشتر جدی بگیرید و قبل استفاده از افزونه در موردش تحقیق کنید

اول با سرور صحبت کنید اگه بک آپ داره برگردونه،بعدم دنبال این بگرد که چه فایل هایی اضافه شده...

اول با سرور صحبت کنید اگه بک آپ داره برگردونه،بعدم دنبال این بگرد که چه فایل هایی اضافه شده...

سلام مشکل سایتشون رو کامل برطرف کردم

دو تا شل قدیمی که برای دیفیس استفاده میشد وجود داشت و یه قایل ex.php که از اون برای ثبت در zone-h استفاده کرده

دیگه سایتشون مشکلی نداره

فقط مونده این ویروسی نشان دادن که به ادمین سایت گفتم چه باید کرد !

سلام مشکل سایتشون رو کامل برطرف کردم

دو تا شل قدیمی که برای دیفیس استفاده میشد وجود داشت و یه قایل ex.php که از اون برای ثبت در zone-h استفاده کرده

دیگه سایتشون مشکلی نداره

فقط مونده این ویروسی نشان دادن که به ادمین سایت گفتم چه باید کرد !

خیلی ممنونم آقای صالحی :auizz3ffy9vla57584x

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری