صبا

پایگاه داده در هاست

11 پست در این موضوع

سلام دوستان

زمانی ک پایگاه داده رو آپلود میکنم ب طور پیش فرض اسم دومین و هم ب پسوندش اضافه میکنه چ کنم ک اسم پایگاه داده ام عوض نشه؟؟؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

کاربر گرامی

لطفا یکم واضحتر توضیح بدید . ! نام دامنه چه ربطی به پایگاه داده ها داره ؟ شما در مرحله ای که دیتابیس می سازید نام پسوند یا پیشنود برای دیتابیس خودتون تعیین می کنید .

با تشکر

خب طبیعیه

مشکلی نداره - تقریبا همه هاست ها- هاست های اشتراکی - از این روش استفاده می کنند

حالا مشکلتون کجاست؟

خب طبیعیه

مشکلی نداره - تقریبا همه هاست ها- هاست های اشتراکی - از این روش استفاده می کنند

حالا مشکلتون کجاست؟

من وقتی سایت رو روی سی پنل قرار میدم،نام پایگاه داده ی من new3

بود ولی بصورت پیش فرض نام دامنه را نیز ب اول اسم پایگاه داده اضافه کرده،وسایت من جوملاس ومن نمی دونم از کجای سایت نام پایگاه داده ی جدید رو ب سایتم مشخص کنم ک بین سایت وپایگاه داده ارتباط برقرار بشه،لطفا کمکم کنین...

وقتی ب آدرس سایت میرم ارور زیر رو میاره ک نشون میده پایگاه داده رو نمی شناسه:

Database connection error (1): The MySQL adapter 'mysqli' is not available.

شما به فایل کانفیگتون برید و اونجا نوع پایگاه داده رو چک کنید اگر mysqli هست به mysql تغییر بدید

اطلاعات دیگتونم توی همون فایل کانفیگ چک کنید ( نام کاربری و نام دیتابیس و رمز ) همه درست باشن

شما به فایل کانفیگتون برید و اونجا نوع پایگاه داده رو چک کنید اگر mysqli هست به mysql تغییر بدید

اطلاعات دیگتونم توی همون فایل کانفیگ چک کنید ( نام کاربری و نام دیتابیس و رمز ) همه درست باشن

ممنونم

من ب قسمت کانفینگ رفتم و mysqli رو به mysql تغییر دادم و یوز و پسورد و نام پایگاه داده را نیز در کانفیگ مشخص کردم ولی باز ارور زیر رو میاره:

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

ممنونم

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

الان خطای شما تغییر کرده این خطا مربوط به عدم اتصال به دیتابیس هست که دلیلشم اشتباه بودن مشخصات شما هست باید مشخصات رو دقیق و درست وارد کنید

نام دیتابیس و نام کاربر دیتابیس و رمز رو باید دقیق وارد کنید

الان خطای شما تغییر کرده این خطا مربوط به عدم اتصال به دیتابیس هست که دلیلشم اشتباه بودن مشخصات شما هست باید مشخصات رو دقیق و درست وارد کنید

نام دیتابیس و نام کاربر دیتابیس و رمز رو باید دقیق وارد کنید

خیلی ممنونم پایگاه داده رو شناخت ،ممکنه ب سایت زیر یه نگاه کنین:

جوملا 2.5 فارسی - انجمن جوملای ایران

روی سیستمم هیچ اروری نمی اورد ولی وقتی رو هاست گذاشتم این ارور هارو میبینم ،لطفا کمکم کنین،چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در تنطیمات کلی سایتتون به سربرگ سرور برید و گزارش خطا رو کم کنید مجدد چک کنید سایتتون رو

در تنطیمات کلی سایتتون به سربرگ سرور برید و گزارش خطا رو کم کنید مجدد چک کنید سایتتون رو

ممنونم این کارو کردم ،تقریبا درست شد،راستی این ارورها بعدا مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟چطور می تونم ارورهاشو رفع کنم؟؟؟

خیلی از این ارورها مشکلی ندارن اگر ارور خاصی باشه در اجرای برنامه اختلال ایجاد میکنه یا سایت بالا نمیاد که اونوقت اونها رو باید برطرف کرد والا مشکل دیگه ای نیست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری