Mahboobe.Maleki

پروژه ی کوچک و حضوری در تهران

7 پست در این موضوع

سلام به همه ی دوستان

به دلیل کمبود وقت و اجبار برای انجام سریع یک پروژه، نیاز به همکاری یک توسعه دهنده ی حرفه ای و سریع برای انجام یک پروژه ی کوچک بصورت حضوری در محل شرکت (تهران) دارم. و حدس میزنم 1 تا 2 روز زمان کافی است

لطفا دوستان (و مدیران اگر فرصت دارند)، اعلام آمادگی کنند.

جزئیات پروژه : انجام تغییرات جزئی در یک کامپوننت جدید شامل درگاه بانک، و ...

(این بومی سازی شامل راست چین و فارسی کردن نیست)

توضیحات برای شما پ خ می شود. با سپاس از همه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توضیحات بیشتر را برای من پ.خ کنید

اگر کمکی از من بر بیاد حتما انجام میدم

از مدیران انجمن کسی نیست که 2 روز زمان داشته باشه؟ پروژه تجاریه و حتما در پرداخت هم خوش قول هستیم[dasdas]

توضیحات را برای من ارسال کنید

و از ارسال اسپم جلوگیری نمایید

ممنون از توضیح شما که خودتون رو موظف میدونید با چنین لحنی به مدیران انجمن هم تذکر بدید! پروژه و این تاپیک بسته شد. خودم کار رو انجام دادم.