saeeddeeas

درخواست طراحی قالب

11 پست در این موضوع

سلام

میخواستم قیمت طراحی یک قالب شرکتی هاستینگ با تمام صحه ها و سئو رو بدم به یکیاز دوستان

قیمت اعلام کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ساده می خواید یا گرافیکی؟با هاست ودامنه یا بدون هاست و دامنه؟

منظورتون از صحه ها رو متوجه نشدم؟

لطفا بیشتر توضیح بدید تا بشه قیمت رو اعلام کرد.

بله شیک میخوام با سئو

هاست دامنه سرور اینا که خودمون میدیم برای شرکت هاستینگ میخوام

الته چون شروع کاره ارزون باشه

تونم صفحه بود که ف نیفتاده

منظور از صفحه ها مثلا صفحه مربوط به هاست دامنه و ....

سلام فقط قالب جوملا مد نظر دارید یا میخواهید whmcs هم براتون نصب و کانفیگ بشه و یه قالب مثل همون برای whmcs مد نظر دارید ؟؟

طراحی قالب بصورت گرافیکی قیمت پایه 350 تومان

البته پیشنهاد میکنم برای شروع کار قالب های انگلیسی هاستینگ جوملا رو بهینه سازی نمایید و پس از مدتی اقدام به طراحی کنید

در صورت تمایل با بنده از طریق ایمیل یا پ.خ در تماس باشید

موفق باشید

درود

دوست گرامی هزینه نسبت به حجم و کیفیت کار متغییر هست.

در صورت تمایل با ایمیل بنده در تماس باشید

350!!!

اسباب بازی که نیست !!!

سایت هاستینگ سئو حرفه ای میخواد من یه کار شیک از نظر گرافیکی حرفی ای میزنم برات 100 بابت قالب psd میگیرم

پیاده سازی به جوملا تمام صفحات استفاده از css فشرده رعایت سئو افکت های css3 به جای تکرار عکس و افکت عکس و ... 800

جمعا 900 بدون هزینه هاست و دامین و بهینه سازی و نصب و کانفیگ whmcs که اگه بخوای برای این ها هم میشه قیمت مجزا داد

سلام

ببخشید من تازه واردم میشه یکی جواب بده از کدوم قسمت باید پست جدید ایجاد کنم؟

من براتون میتونم این قالب رو بر اساس یک اسکریپت اختصاصی که برای خودتون طراحی میشه بزنم - کاملا سئو و با قالب رسمی مدیریت اختصاصی و 3 ماه پشتیبانی - تحویل به خاطر طراحی اسکریپت در 1.5 هفته و امنیت بالا استفاده از تکنولوژی اژاکس و غیره ... در ضمن یک طرح بسیار ویژه هم برای کسانی که نمیتونن هزینه رو پرداخت کنن داریم که میتونید در لینک

http://asiandesign.ir/news.php?id=18

من قیمت 450 هزارتومن رو پیشنهاد میدم نه 800 هزار تومن و نه 1 میلیون تومن . خواستین در خدمتم.

info@asiandesign.ir

YAHOO ID ! fstarlike

http://asiandesign.ir

350!!!

اسباب بازی که نیست !!!

سایت هاستینگ سئو حرفه ای میخواد من یه کار شیک از نظر گرافیکی حرفی ای میزنم برات 100 بابت قالب psd میگیرم

پیاده سازی به جوملا تمام صفحات استفاده از css فشرده رعایت سئو افکت های css3 به جای تکرار عکس و افکت عکس و ... 800

جمعا 900 بدون هزینه هاست و دامین و بهینه سازی و نصب و کانفیگ whmcs که اگه بخوای برای این ها هم میشه قیمت مجزا داد

دوست عزیزم هرکسی قیمت خودش رو داره بهتره کار خودتو بکنی و نظر ندی

موفق باشید:25: