vahid71

طراحی سایت نیازمندی فوری

8 پست در این موضوع

سلام

من یه سایت اگهی و نیازمندی میخام

اگه کسی میتونه یه سایت خیلی خوب.... بهتر از سایت زیر برام طراحی کنه لطفا پیام بده

اینم شماره بنده

09368282475

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من با هر امکانی که شما بخوای با اسکریپت اختصاصی واست دقیقا نه بیشتر نه کمتر 1200 میزنم (1 میلیون و دیویست هزار تومن) ارزونتر از همه جا و در ضمن شیک تر از این و خیلی زیبا تر این خواستین بهم پیام بدین

Yahoo ID ! Fstarlike

info@asiandesign.ir

من با هر امکانی که شما بخوای با اسکریپت اختصاصی واست دقیقا نه بیشتر نه کمتر 1200 میزنم (1 میلیون و دیویست هزار تومن) ارزونتر از همه جا و در ضمن شیک تر از این و خیلی زیبا تر این خواستین بهم پیام بدین

Yahoo ID ! Fstarlike

info@asiandesign.ir

با این کامپوننت کار میکنی ؟

کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه

نه دیگه شما توجه کنی زدم اسکریپت اختصاصی - از صفر طراحی و اجرا میشه و هر ققدرتی که سفارش دهنده بخواد روش سوار میشه .

من این قیمتم به خاطر این که لازم داشتم گفتم - زیر 2 میلیون بود خبرم کنید. (با هر امکانی)با قالب شیک و تر و تمیز و اختصاصی .

راستی با نصف این پول هم این کارو میکنم به این شرط که شریک شم باهاتون 40 - 60 که 40 مال من 60 مال شما واسه 1 و نیم سال بقیش مال شما.

نه دیگه شما توجه کنی زدم اسکریپت اختصاصی - از صفر طراحی و اجرا میشه و هر ققدرتی که سفارش دهنده بخواد روش سوار میشه .

من این قیمتم به خاطر این که لازم داشتم گفتم - زیر 2 میلیون بود خبرم کنید. (با هر امکانی)با قالب شیک و تر و تمیز و اختصاصی .

راستی با نصف این پول هم این کارو میکنم به این شرط که شریک شم باهاتون 40 - 60 که 40 مال من 60 مال شما واسه 1 و نیم سال بقیش مال شما.

یعنی کامپوننت رو اختصاصی مینویسید ؟

نمونه کارهاتون رو میگذارید ؟

یعنی کامپوننت رو اختصاصی مینویسید ؟

نمونه کارهاتون رو میگذارید ؟

خوب ببینید اسکریپت اختصاصی یعنی اینکه کلا از صفر زده میشه - از قالب گرفته تا بحث کنترل مطالب و نمیدونم افزونه های اضافی.

3 نوع اسکریپت نویسی داریم نوع اول از همه ارزونتره به صورتتیه که تغییر قالب بعدی با هزینه زیاد در میاد چون اسکریپت داخل قالب نوشته میشه نه جدا ازش.

دومین نوع اینه که یه قالب داریم به صورت شی گرایی نوشته میشه و کلا قالب از سیستم جداست مثل وردپرس با یک تفاوت که نمیشه افزونه نصب کرد و یا قالب رو از طریق مدیریت - ویرایش کرد.

که ساخت قالب براش در دفعه بعدی خیلی ارزونتر از اولیه و هم سرعت و سئوی بالایی داره. همین چیزی که من به دی این پست با قیمت 1200 پیشنهاد دادم.

نوع سوم هم کاملا میشه مثل وردپرس منظورم از وردپرس یعنی افزونه خور و کنترل کامل سایت و مطالب و اینا.

که از همه گرونتره و انعطاف پذیریش خیلی زیاد میشه و خوبه ولی گفتم گرونه واسه سیستم ایشون من با 8 میلیون تومن میزنم.

نمونه کارم سایت خودم که سیستم مدیریت محتواش اختصاصیه و از صفر خودم زدم - البته نسخه آزمایشیشه و دارم خیلی کامل میکنم که یه 3-4 ماه زمان بره.

آسیادیزاین - خدمات اینترنتی

و اینکه اگر کاری داشتین یا سفارشی میتونید با ایدی من تماس بگیرین.

Yahoo ID : fstarlike

info@asiandesign.ir

برای طراحی سایت باید از اصول تبعیت کرد

باید یه ایده خوب داشت

باید از کسانی که تو این کار تسلط دارند بهره گرفت