Neman

فروشگاه انلاین

4 پست در این موضوع

سلام

سوالی که خدمت اساتید داشتم اینه که میخواستم یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنم.

از مدیران با تجربه انجمن کسی میتونه برام کاری کنه و هزینه تقریبیش رو هم بگه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

با سلام - من با اپن کارت که مجموعه خیلی کاملیه براتون میزنم - قالب اختصاصی و شیک - قیمتش بین 200 - 300 متغیره که 200 تومنیش میشه این denrée | کالای دیجیتال

و 300 تومن هم با گرافیک بهتر و زیباتر .

تحویل یک هفته ای - به محض تحویل باید هزینه پرداخت بشه و در عوض پشتیبانی قوی داریم که هیچ مشکلی ر. بی جواب نمیزاریم - اگر خواستین در مورد پشتیبانی هم بخواید بیشتر بدونید میتونم ای دی مشتری قبلی رو بدم که اطلاع از پشتیبانی داشته باشید.

فقط من اهل تاخیر و هدر دادن زمان نیستم - پس شما هم اگر قصد بر سفارش داشتید حتما سرعت عمل به خرج بدید .

چون قیمتها هر هفته بروز میشه - البته تخفیف هم تو قیمتامون هستش که با تخفیفش رو گفتم - بعدش هاست و دامنه از شماست . اگر بخواید سرویس هایی داریم برای این کار که قیمتش با همه جا یکیهه خواستین در خدمتتون میزارم - در واقع معرفی بهتون میکنم.

خواستین با ایدی من تماس بگیرید یا به پست الکترونیکی و یا از طریق سایت.

Yahoo ID : fstarlike

info@asiandesign.ir

آسیادیزاین - خدمات اینترنتی

من برای یک فروشگاه قوی و سئو شده می تونم در خدمتتون باشم

خواستین پ.خ کنید که نمونه کار رو هم بدم

البته اگه کیفیت کار براتون مهمه و فقط دنبال ارزون بودن نیستین!!

سلام

سلام دوست عزیز

من پیشنهاد میکنم ابتدا انتظارات خود را از سایت مشخص نمایید

عنوان کردن درخواست فروشگاه به صورت کلی پاسخ های مختلفی را دریافت خواهید کرد که شما را سرگردان میکند.

راه اندازی فروشگاه میتواند با استفاده از یک قالب و اسکریپت رایگان باشه تا قالب های اختصاصی که قطعا هزینه بالا تری خواهد داشت