sdns

حرفه ای ترها: نظرتون درباره طراحی این سایت (استوا)

14 پست در این موضوع

blog_themes.jpg

دوستان بالاخره طراحی سایت جدیدم تموم شده. ازتون می خوام اگه ممکنه یه نگاهی بهش بندازید و نظرتون رو درباره طراحی اش بگین. به نظرتون چه ایراد و اشکال و حسن هایی داره؟

معمولا هم چین سایت هایی با وردپرس طراحی می شه ولی من استوا رو با جوملا طراحی اش کردم تا اون هایی که فکر می کنن قدرت وردپرس در این زمینه بیشتره کمی توی این فکرشون تجدید نظر کنن!

طراحی قالبش با فریم ورک Warp شرکت Yootheme بوده و به صورت کامل اختصاصی هستش. برای مشاهده کامل امکاناتش می تونید یکی از مطالبش رو باز کنید.

سبک طراحی هم Flat Design هست. به صورت کامل هم رسپانسیو می باشد.

44418717675275879136.jpg

لینک ورود به سایت :

استوا - دور دنیای وب در یک سایت

اگه از موضوع و مطالبش خوشتون اومد می تونید توی خبرنامه سایت عضو بشید. سعی خواهیم کرد جدیدترین موضوعات در زمینه دنیای وب رو پوشش بدیم.

ممنون می شم نظرتون رو در مورد طراحی اش بگید تا ایراداتش برطرف بشه. مچکرم ;)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کار قشنگی شده تبریک میگم . آدم لذت می بره توی انجمنی فعالیت میکنه که امثال شما هم حضور دارن که اصول طراحی سایت و مخصوصا جوملا رو میشناسن و می دونن چه قدرتی داره . فقط تیریک و اصلا دلم نمی یاد ایرادی ازش بگیرم چون کاملا مشخصه خیلی براش زحمت کشیدید .موفق باشید

کار قشنگی شده تبریک میگم . آدم لذت می بره توی انجمنی فعالیت میکنه که امثال شما هم حضور دارن که اصول طراحی سایت و مخصوصا جوملا رو میشناسن و می دونن چه قدرتی داره . فقط تیریک و اصلا دلم نمی یاد ایرادی ازش بگیرم چون کاملا مشخصه خیلی براش زحمت کشیدید .موفق باشید

قربانت امیر جان

نظر لطف شماست ;)

احسنت زیباست

به نظرم فونت سرتیتر و ادامه مطلب درشته

موفق باشید

درود

نه به عنوان یک حرفه ای ، بلکه به عنوان یک کاربر نظر میدم .

نکات مثبت :

1 ) سرعت لود بالا

2) طراحی ساده و زیبا

3) موضوع جذاب

4) دامنه ساده

4) نکته مثبت اصلی خود شما به عنوان یک وب مستر هستید

اشکالات احتمالی سایت :

1) هر چقدر تخصصی تر ، احتمال موفقیت بیشتر

2) سرعت حرکت اسلاید شو کمی بالا هستش و تمرکز چشم را از بین میبره

3) اگر امکانش هست جای بنرهای تبلیغاتی بالای سایت را عوض کنید ، چون وقتی سایت بالا میاد ، اولین چیزی که به چشم میخوره این بنرها هستش و شما برای دیگران سایت درست نکردید

4) روی سئوی سایت بیشتر کار کنید

پیشنهادات :

1) اسکرول صفحه را کمی کمتر کنید

2) روی تگ های h1 و h2 کارکنید

3) سبک کاری خاص خودتون را ارائه بدهید و تا آخر اونو حفظ کنید ( به عنوان مثال وقتی کسی نام سایت شما را در ذهنش مرور می کنه باید چه چیزی در ذهنش تداعی کنه )

4) اول بازی را هر چقدر هم که خوب شروع کنید ، باید حواستون به وسط بازی هم باشه . ( شما در یک جنگ آنلاین هستید که همه چی تازه شروع شده و هر چقدر جلوتر برید کار سخت تر و پیچیده تر میشه )

5) همیشه یک قدم از رقیبانتان جلوتر باشید

همیشه موفق و سربلند باشید

احسنت زیباست

به نظرم فونت سرتیتر و ادامه مطلب درشته

موفق باشید

ممنون امیر جان که وقت گذاشتی

با نظرت موافقم

فقط یه مشکلی برای کوچک تر کردن فونت هست که فونت های فارسی موجود به صورت کامل استاندارد نیستند و وقتی اندازه فونت از یه مقداری کوچکتر می شه اون خوانایی خودشون رو از دست می دن.

اگه دقت کرده باشی توی همه ی قسمت های فونت یکان و رویا از سایز 18 یا 17 پیکسل استفاده کردم که وقتی از اون کوچک تر می شد به نظرم کمی ناخوانایی اش رو از دست می داد.

باز هم ممنون

درود

نه به عنوان یک حرفه ای ، بلکه به عنوان یک کاربر نظر میدم .

نکات مثبت :

1 ) سرعت لود بالا

2) طراحی ساده و زیبا

3) موضوع جذاب

4) دامنه ساده

4) نکته مثبت اصلی خود شما به عنوان یک وب مستر هستید

اشکالات احتمالی سایت :

1) هر چقدر تخصصی تر ، احتمال موفقیت بیشتر

2) سرعت حرکت اسلاید شو کمی بالا هستش و تمرکز چشم را از بین میبره

3) اگر امکانش هست جای بنرهای تبلیغاتی بالای سایت را عوض کنید ، چون وقتی سایت بالا میاد ، اولین چیزی که به چشم میخوره این بنرها هستش و شما برای دیگران سایت درست نکردید

4) روی سئوی سایت بیشتر کار کنید

پیشنهادات :

1) اسکرول صفحه را کمی کمتر کنید

2) روی تگ های h1 و h2 کارکنید

3) سبک کاری خاص خودتون را ارائه بدهید و تا آخر اونو حفظ کنید ( به عنوان مثال وقتی کسی نام سایت شما را در ذهنش مرور می کنه باید چه چیزی در ذهنش تداعی کنه )

4) اول بازی را هر چقدر هم که خوب شروع کنید ، باید حواستون به وسط بازی هم باشه . ( شما در یک جنگ آنلاین هستید که همه چی تازه شروع شده و هر چقدر جلوتر برید کار سخت تر و پیچیده تر میشه )

5) همیشه یک قدم از رقیبانتان جلوتر باشید

همیشه موفق و سربلند باشید

ممنون دوست عزیز بابت وقتی که گذاشتید.

- در مورد سرعت اسلایدشو حتما کمتر می کنم.

- در مورد تبلیغات باید بگم که سایت یک سری هزینه هایی داشته (اعم از هزینه های مالی نظیر سرور و هزینه های غیرمالی مثل وقتی که گذاشته شده) پس مجبورا تبلیغات بایستی استفاده بشه تا بتونه قدری از این هزینه ها رو جبران کنه. ولی می شه تعدادش رو به یک مورد کاهش داد.

- در مورد اسکرول می تونیم تعداد مطالب هر صفحه رو کمتر کنیم و یا ستون های مطلب رو بیشتر!

- توصیه های بعدی تون رو هم به عنوان یک با تجربه حتما آویزه گوشم خواهم کرد.

واقعا ممنون به خاطر وقتی که گذاشتید کلی استفاده کردم.

واقعا عالی بود انشالله موفق میشین چون مشخصه ایمان دارین به هدف و کارتون

راستی داداش این پیغام (خبرنامه ایمیلی و پیامکی استوا) که به صورت pop up میاد را ماژولش چیه ؟ میشه برام پ خ کنی لینک دانلود رو )

موفق و در پناه حق

واقعا عالی بود انشالله موفق میشین چون مشخصه ایمان دارین به هدف و کارتون

راستی داداش این پیغام (خبرنامه ایمیلی و پیامکی استوا) که به صورت pop up میاد را ماژولش چیه ؟ میشه برام پ خ کنی لینک دانلود رو )

موفق و در پناه حق

خیلی ممنون دوست عزیز ، نظر لطف شماست

بله این ماژول اسمش VTEM SlideNote هست که توی دایرکتوری افزونه های JED هم موجوده و می تونید به رایگان دانلود کنید. از این لینک

برای نشون دادن خبرنامه (یا هر ماژول دیگه ای داخل اون) هم من از module any where استفاده کردم (در واقع ترکیب دو ماژول داخل هم با کمک یه پلاگین هست)

البته توی فایل های css هم با توجه به ترکیب بندی سایت تغییراتی داده شده که شما هم می تونید به دلخواه این ترکیب بندی رنگ ها رو انجام بدید.

من که لذت بردم از طراحی سایتتون (البته به عنوان یه کاربر معمولی و اصلا با دید تخصصی بهش نگاه نکردم ) خسته نباشی هنرمند

من که لذت بردم از طراحی سایتتون (البته به عنوان یه کاربر معمولی و اصلا با دید تخصصی بهش نگاه نکردم ) خسته نباشی هنرمند

خیلی ممنون دوست عزیز نظر لطف شماست :)

ممنون دوست عزیز

نظر لطف شماست

بله واقعا همین طوره جوملا قدرت فوق العاده ای داره که ما هم سعی کردیم توی سایت استوا از این قدرت استفاده کنیم.

اسکرول صفحه رو اوکی کنید البته مربوط به بنر های شما می شه که از موقعیت خودشون بیرون زده برای این کار به موقعیت overflow بدین کمی هم از بنر های ساده استفاده کنید چشم رو اذیت میکنه

اسکرول صفحه رو اوکی کنید البته مربوط به بنر های شما می شه که از موقعیت خودشون بیرون زده برای این کار به موقعیت overflow بدین کمی هم از بنر های ساده استفاده کنید چشم رو اذیت میکنه

ممنون دوست عزیز بابت وقتی که گذاشتید

منظورت رو از اسکرول متوجه نشدم. کدوم اسکرول؟ کدوم قسمت اسکرول می خوره که از overflow استفاده کنم؟ :auau: :21:

در مورد بنرها هم دست من نیست! این بنرهایی هست که از شبکه تبلیغات نشون می ده. طراحی شون دست من نیست و به صورت رندوم نشون داده می شه. :13:

ممنون باز هم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری