jahans

کمک در مورد php

7 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان عزیز

من چند وقتی هست که در گیر یه کار بزرگ هستم ولی نمیدونم چطور اون رو اجرا کنم یه جستوجویی کردم یه سری چیز پیدا کردم که با کرون جابز کار بکنه ولی بازم جواب نداد.

اون چیزی که میخام اینه که یک تابع به صورت اتوماتیک یک کاری رو انجام بده بدونه اینکه صفحه باز بشه یعنی به طور اتوماتیک اون کارو انجام بده .

مثلا یه سایت رو باز کنه و به مدت 2 دقیقه اون تویه اون صفه باشه

میخاستم ببینم این کار امکان داره یا نه البته روی هاست لینوکس هست

دوستان اگر اطلاعاتی در این مورد دارن لطف کنن و به من در این ضمینه کمک کنند.

من خودم از این کد ها استفاده کردم و با کرون جابز تنظیم کردم ولی جواب نداد.

کد1 :

<?php

header('Location: http://www.gsmeshop.com/');

?>

کد2 :

البته این یه ای فرم هست که اچ تی ام ال

<p><iframe align="middle" frameborder="1" height="600" longdesc="http://gsmeshop.com" name="23" scrolling="yes" src="http://gsmeshop.com" width="600"></iframe></p>

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تا جایی که من متوجه شدم میخواید کاری شبیه سایتهای بازدید خودکار بکنید

اگر اینجوریه بدونید که اونا کدنویسیش به این گونه نیست که بصورت اتوماتیک کاری کنه بلکه به درخواست کاربر صفحه لود میشه

در واقع چنین کاری فقط با داشتن سرور اختصاصی و برنامه نویسی لینوکس(و نه برنامه نویسی وب) انجام میگیره. یعنی شما روی سرورتون باید ماژول(و کلا یک برنامه) نصب کنید که بصورت اتوماتیک کاری کنه. مثل اینکه شما یک برنامه ویندوزی روی کامپیوتر نصب میکنید که در فلان زمان فلان کار رو انجام بده و هیچ ارتباطی همبه وب نداره.

اما اگه میخواید از طریق سایت این کار رو بکنید فک نمیکنم شدنی باشه مگر اینکه حداقل یک درخواست از طرف کاربر فرستاده بشه(مثل باز شدن یک صفحه)

شما می تونید با توابع php به محتوای صفحات دسترسی پیدا کنید. ( curl ) اما این بازدید حساب نمی شه. این پیچ را یک بررسی کنید:

automation - Is there a PHP equivalent of Perl's WWW::Mechanize? - Stack Overflow

ولی این ان کاری را که شما می خواهید را انجام نمی ده. مثلا خود من می خواستم یک برنامه بنویسم که با جستجوی یک کلمه در گوگل ان را پیدا و روی سایت هدف ما کلیک کنه ولی مشکلات خاص خودش را داشت

کارهایی که شما بالا کردید بازدید حساب نمی شه

دوست عزیز ، برای این کار با php فکر نکنم شدنی بشه ( من سعی میکنم که الگوریتمی پیدا کنم . اما بعید میدونم ) چرا که php به علت server side بودن ، باید دستور بگیره . یعنی باید کاربر دستور بده که فلان تابع بارگذاری بشه .

مگر اینکه شما در head خود یک تابع فعال کنید که نمایان نشه ولی انجام بشه . ( این کار شدنی خواهد بود ) با curl و iframe و توابع مشابه شما بازدید نکردید .

برای بازدید باید کاربر در واقع سرور سایت مورد نظر رو بارگذاری کنه . اما کارهایی که انجام میدید ، فقط استایل را بارگذاری میکنه ...

شما باید سرور را تنظیم کنید و cron job رو روی سرور کانفیگ کنید تا مشکل حل بشه . ( با جاوا میشه که زیاد هست . تبلیغات popup جاوا اسکریپت که بعد از کلیک یا لود صفحه خود به خود باز میشن --> اما هدف شما نیست )

دوست عزیز ، برای این کار با php فکر نکنم شدنی بشه ( من سعی میکنم که الگوریتمی پیدا کنم . اما بعید میدونم ) چرا که php به علت server side بودن ، باید دستور بگیره . یعنی باید کاربر دستور بده که فلان تابع بارگذاری بشه .

مگر اینکه شما در head خود یک تابع فعال کنید که نمایان نشه ولی انجام بشه . ( این کار شدنی خواهد بود ) با curl و iframe و توابع مشابه شما بازدید نکردید .

برای بازدید باید کاربر در واقع سرور سایت مورد نظر رو بارگذاری کنه . اما کارهایی که انجام میدید ، فقط استایل را بارگذاری میکنه ...

شما باید سرور را تنظیم کنید و cron job رو روی سرور کانفیگ کنید تا مشکل حل بشه . ( با جاوا میشه که زیاد هست . تبلیغات popup جاوا اسکریپت که بعد از کلیک یا لود صفحه خود به خود باز میشن --> اما هدف شما نیست )

درسته نیما جان

من میخام با همون کرن جابز این کار انجام بشه چون سرور لینوکسه و نمیخام کاربر بره سراغ صفه و به طور اتوماتیک این کار رو انجام بده چون من مثلا 100 تا هاست درست میکنم و این اسکریپت رو روش اپ میکنم و هر کدوم از اینا یه ایپی خاص خودش رو داره.

اگر با هر اسکریپتی بشه این کار رو انجامداد مشکلی نداره فقط asp نمیتونه باشه من از یه سری کلک رشتی استفاده کردم ولی جواب نداد بهم

حالا میخام با برو بچ لینوکس هم یه مشورتی بکنم ببینم اونا راهی دارن که یه کلک اصفهانی بزنیم به این سرورا یا نه

ولی با این وجود اسکریپته رو نیاز داریم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری