حجت مردانه زاده

اطلاعیه دعوت از کاربران جوملای ایران در نمایشگاه بین المللی الکامپ 2013

69 پست در این موضوع

آقا شنبه کیا هستن؟ من تا ظهر کار دارم.... ظهر به بعد نمایشگاهم...

راستی اوضاع چجوریه؟؟؟ خودمونیه؟ یا مهمون خارجی دارین؟؟؟؟

تشریف بیارید ....:thanks:

آقا فردا صبح ( جمعه ) هستید !!!

ما می خواهیم برسیم خدمتتون ! ! !

اگر منزل تشریف دارید بیام ، فقط هم به قصد دیدن میام ، یک موقعی فکر نکنید قصد خوردن چای و ناهار داریم !!!:auizz3ffy9vla57584x:yeah:[ghahghah]

آره عزیزم

از ساعت 9 الی 16 میتونیم در خدمتتون باشیم

ضمن سپاس

قالبهای اورجینال از چه شرکتهایی هستند؟ یوجوملا؟ یو تم؟

از سایت بخریم چقدر طول میکشه ارسال کنید شهرهای دیگه؟

محصولات اورجینال شرکتهای یوجوملا-راکت تم-یوتم-زوتمپلیت-اسمارت اددآنز-گاویک پرو-و همچنین افزونه های کامل شرکت اسمارت اددآنز و یوجوملا هستند

ارسال از ظریق سایت بعد از نمایشگاه انجام میشه.

من هم خیلی دوس داشتم مثل پارسال بیام اما دانشگاه واسم توی این چند روز کارگاه امنیت گذاشته برای فعالان دانشجویی استان:dadad4::dadad4: و صد البته قرار بود حجت خبرم کنه که برنامه چیه تا من بتونم برنامه ریزی کنم از طرفیم برنامه ریزی کارگاه از قبل انجام شده و من اون موقع اصلا فکر نمیکردم دقیقا بزارن وسط نمایشگاه!!!!!! ..... بهر حال بخاطر کارگاه امنیت نشد امسال بیام...

من که بهت کفتم گل پسر ...حالا چرا توپ رو میندازی تو زمین من!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوستان یه سوال پک رو میشه اونجا تهیه کرد؟

سلام

آقا حجت عسک نمیزارین ؟

ما که شاید بتونیم روز آخر بیایم ! اونم شاید ، ولی مثل پارسال عسک بزارین برای اونایی که نمیتونن بیان

با حال احوال اونجا آشنا بشن

موفق باشی

با آرزوی توفیق روزافزون و موفقیت برای دوستان خوب جوملافرومی

ان شاءالله اگر توفیق بود حتما زیارتتون خواهیم کرد

خوب خوب خوب آقای مردانه زاده اصن له لهمون کردی با این آفر هائی که دادی :D

من که شنبه قصد داشتم بیام، خدا رو شکر این تاپیک رو دیدم تا بچه های عزیز جوملا نژاد رو هم زیارت کنم. <3

استاد فقط یک سوال ازتون داشتم که اگه بتونید یانجا جواب بدید خیلی ممنون میشم. بسته پیشنهادی افزونه ها با بسته جوم پک 2 چقدر تفاوت داره ؟

بیشتر افزونه ها و امکاناتشون یکسان و مشابهه ؟ + سیستم های فروشگاهی کاسپین لایسنس شده برای یک دامنه هستند یا آزاد هستند ؟

باز هم خیلی ممنون و واقعا خوشحال شدم از این میتینگ

سلام

من همیشه دوست داشتم توی همچین جمعی باشم . متاسفانه چون امتحان میانترم دارم نمی تونم بیام ( شیراز )

آقای مردانه زاده خرید انجام شد

البته ممنون میشم در اسرع وقت ارسال گردد.

درضمن سوال دیگه اینکه این قالبها و افزونه های اورجینال تا چه تاریخی هستند؟ مثلا جدید ترین کارهای این سایتها هم در آن هستند؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام الان از نمایشگاه رسیدم خیلی شلوغ بود .ممنون از همه دوستان

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13863380891.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13863381551.jpg

ویرایش شده در توسط B.Z

سلام مهندس

من این پک رو تهیه کردم

و بیشتر هم بخاطر سیستم خرید گروهی cmgruopbying این پک رو تهیه کردم چند تا سوال : این خرید گروهی راهنمای فارسی نداره بطور مثال من که هیچ چیزی بلد نیستم خیلی واسم گنگه فقط تنها کاری که تونستم انجام بدم این بود که تمام فایل ها رو زیپ کنم و روی لوکال نصب کنم ولی قالب به هیچ عنوان مثل قالبی که توی سایت افزونه ها است نشده وتاره همه چیز درهم هست و تایمر مربوط به زمان پایان خرید هم کار نمی کنه و باید صفحه رفرش بشه که اون تایم تغییر کنه

خواهشا منو راهنمایی کنید چون داره حس بدی بهم دست میده

باسلام عزیران دل

سلام دوستان یه سوال پک رو میشه اونجا تهیه کرد؟

پک در محل غرفه قابل تحویل هست. (در ایام نمایشگاه)

و بعد از نمایشگاه برای خریداران ارسال میشه

سلام

آقا حجت عسک نمیزارین ؟

ما که شاید بتونیم روز آخر بیایم ! اونم شاید ، ولی مثل پارسال عسک بزارین برای اونایی که نمیتونن بیان

با حال احوال اونجا آشنا بشن

موفق باشی

والله امسال عکاسای ما هنوززززز نیومدن!!!!:oom::oom::heey::heey:

با آرزوی توفیق روزافزون و موفقیت برای دوستان خوب جوملافرومی

ان شاءالله اگر توفیق بود حتما زیارتتون خواهیم کرد

اراتمندیم برادر گل و عزیز...

خوشحال میشیم ببینیمت کمیل جان...

تی جانا قوربان

استاد فقط یک سوال ازتون داشتم که اگه بتونید یانجا جواب بدید خیلی ممنون میشم. بسته پیشنهادی افزونه ها با بسته جوم پک 2 چقدر تفاوت داره ؟

بیشتر افزونه ها و امکاناتشون یکسان و مشابهه ؟ + سیستم های فروشگاهی کاسپین لایسنس شده برای یک دامنه هستند یا آزاد هستند ؟

رویکرد کاری توی پک افزونه ها متفاوت هست.

سیستم های کاسپین بصورت کاملا اوپن سورس ارائه میشه.و هیچگونه قفلی صورت نمیگیره.

البته ممنون میشم در اسرع وقت ارسال گردد.

درضمن سوال دیگه اینکه این قالبها و افزونه های اورجینال تا چه تاریخی هستند؟ مثلا جدید ترین کارهای این سایتها هم در آن هستند؟

انشالله بعد از ایام نمایشگاه به اولویت سفارش ، محصولات ارسال میشن.

لیست محصولاتی که ما لایسنسهای اورجینال اونها رو ارائه دادیم توی سایت افزونه هات دات کام موجود هستند که میتونید از اونجا ملاحضه بفرمایین

و بیشتر هم بخاطر سیستم خرید گروهی cmgruopbying این پک رو تهیه کردم چند تا سوال : این خرید گروهی راهنمای فارسی نداره بطور مثال من که هیچ چیزی بلد نیستم خیلی واسم گنگه فقط تنها کاری که تونستم انجام بدم این بود که تمام فایل ها رو زیپ کنم و روی لوکال نصب کنم ولی قالب به هیچ عنوان مثل قالبی که توی سایت افزونه ها است نشده وتاره همه چیز درهم هست و تایمر مربوط به زمان پایان خرید هم کار نمی کنه و باید صفحه رفرش بشه که اون تایم تغییر کنه

خواهشا منو راهنمایی کنید چون داره حس بدی بهم دست میده

دوست عزیزم لطفا موارد و مشکلات رو از طریق سیستم تیکت سایت افزونه ها مطرح کنید.این تاپیک ؛ تاپیک معرفی و دعوت عمومی کاربران هست.نه رفع عیب و پشتیبانی سرویس خریداری شده.

عزیزان مشکلات و سوالات پیرامون پکیج رو در خود سایت اصلی مطرح کنید تا تمامی گفتگوها و رفع عیبها قابلیت مدیریت و پیگیری باشند.

موفق و سربلند و پایدار باشید

جناب مردانه من صبح روز جمعه اولین نفر بودم که این بسته رو ازتون خریدم...

جناب دلجو فرمودند برای پشتیبانی یک ساله آقای مردانه مشخصات شما رو ثبت میکنند اما فراموش شد متاسفانه

حالا چیکار کنم مهندس ؟

جناب علی آقای یزدان پرست خیالت راحت بر و بچه های انجمن جوملا فروم علی الخصوص ابوالفضل طالبی عزیز و حجت مردانه زاده کارشون درسته و هواتونو خواهند داشت

با سلام الان از نمایشگاه رسیدم خیلی شلوغ بود .ممنون از همه دوستان

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13863380891.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13863381551.jpg

به به میبینم که آقا حجت با انرژی در حال مخ زدن هستش

آقا صابر عزیز هم که آرام آرام آرام

موفق باشید ان شاءالله

امروز با دوستم مهدی افشاری میاییم نمایشگاه . میگم با خودش دوربین بیاره یکسری عکس ردیف ازتون تهیه کنه و بزاره تو همین تاپیک

سلام

مهندس من بسته افزونه ها رو از طریق سایت خریداری کردم

میدونم سرتون شلوغه

من اونجا در سایت هنگام خرید هیچ ادرسی ندادم

چه جوری برام ارسال میشه؟

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیزم لطفا موارد و مشکلات رو از طریق سیستم تیکت سایت افزونه ها مطرح کنید.این تاپیک ؛ تاپیک معرفی و دعوت عمومی کاربران هست.نه رفع عیب و پشتیبانی سرویس خریداری شده.

عزیزان مشکلات و سوالات پیرامون پکیج رو در خود سایت اصلی مطرح کنید تا تمامی گفتگوها و رفع عیبها قابلیت مدیریت و پیگیری باشند.

موفق و سربلند و پایدار باشید

دلیل اینکه اینجا سوال پرسیدم این بود که دز سایت به وب سایت افزونه ها خوش امدید! عضو شدم ولی زمانی که گزینه ارسال تیکت رو می زنم چهار بار دوباره رمز و پسورد رو ازم می خواد و دیگه صفحع بالا نمیاد حتی صفحه اول سایت باید یکبار ریستارت کنم تا صفحه سایت بیادو دوباره همین روال تکرار می شه خواهشا رسیدگی کنید

ویرایش شده در توسط sabanetaria

سلام

جوم پک 3 هم در نمایشگاه فروخته میشه ؟

در مورد جوم پک 3 و بسته افزونه ها توضیح دقیقی ندیدم که قالب ها و افزونه ها چقدر فارسی هستند یا نه.

اگر امکانش هست توضیح بفرمایید

باسلام دوستان و عزیزان گرامی

دلیل اینکه اینجا سوال پرسیدم این بود که دز سایت به وب سایت افزونه ها خوش امدید! عضو شدم ولی زمانی که گزینه ارسال تیکت رو می زنم چهار بار دوباره رمز و پسورد رو ازم می خواد و دیگه صفحع بالا نمیاد حتی صفحه اول سایت باید یکبار ریستارت کنم تا صفحه سایت بیادو دوباره همین روال تکرار می شه خواهشا رسیدگی کنید

دوست عزیز ، مشکل بررسی شده اما موردی نبو.د با اینحال شما میتونید مسائل خودتون رو ازطریق ایمیل info@afzoneha.ir با ما در میون بگذارید.

به به میبینم که آقا حجت با انرژی در حال مخ زدن هستش

آقا صابر عزیز هم که آرام آرام آرام

موفق باشید ان شاءالله

امروز با دوستم مهدی افشاری میاییم نمایشگاه . میگم با خودش دوربین بیاره یکسری عکس ردیف ازتون تهیه کنه و بزاره تو همین تاپیک

دست گل شما درد نکنه برادر گلم...

جناب مردانه من صبح روز جمعه اولین نفر بودم که این بسته رو ازتون خریدم...

جناب دلجو فرمودند برای پشتیبانی یک ساله آقای مردانه مشخصات شما رو ثبت میکنند اما فراموش شد متاسفانه

حالا چیکار کنم مهندس ؟

دیتاتون ثبت شده جناب یزدان پرست عزیز....

روز اول نمایشگاه بسیار سردی بود من که یخ کردم :yeah: روز دوم خیلی عالی بود و بسیاااار شلوغ ... :ooofe:

اینم 2 تا عکس از غرفه :25:

[ATTACH=CONFIG]5173[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]5174[/ATTACH]

سلام لطفا سوال من رو هم جواب بدید

درود

جوم پک فقط فروش آنلاین داره و در نمایشگاه فروش حضوری ندارد

سلام

در مورد جوم پک 3 و بسته افزونه ها توضیح دقیقی ندیدم که قالب ها و افزونه ها چقدر فارسی هستند یا نه.

اگر امکانش هست توضیح بفرمایید

سوال است این! لطفا !

ما که بسته رو خریدیم .. آقا صابر عزیز گفتن که کد تخفیف خیلی خوب هم بهتون میدیم برای خرید های بعدی .. منتها هم من یادم رفت هم ایشون :13::jan::65d6a5d6s: