ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

موقعی که میخواین از بخش submissions فرمساز، خروجی بگیرید پیغام میده؟

بله همین جا ارور میده...چطور میتونم مشکلمو حل کنم!! :(

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام بر دوستان

یه سوال داشتم با فرم ساز که فرم میسازی

میخوام وقتی از لیست کشویی که ساختم همون لیست افتادنی یه گزینه رو انتخاب کرد گزینه های مخصوص اون رو بصورت رادیویی یا همون کشویی نمایش بده وقتی انتخاب شد

مثلا این

بانک ملت

وقتی از لیست کشویی انتخاب شد

زیرش یه لست دیگه باز بشه یا دکمه رادیوی بیاد بگه ملت تهران ملت اصفهان ملت کرج

و وقتی گزینه بعد ملی رو انتخاب کرد

گزینه های مخصوص خودش بیاد

ملی تهران ملی کرج ملی اصفهان

ممنون میشم توضیح بدید

سلام بر دوستان

یه سوال داشتم با فرم ساز که فرم میسازی

میخوام وقتی از لیست کشویی که ساختم همون لیست افتادنی یه گزینه رو انتخاب کرد گزینه های مخصوص اون رو بصورت رادیویی یا همون کشویی نمایش بده وقتی انتخاب شد

مثلا این

بانک ملت

وقتی از لیست کشویی انتخاب شد

زیرش یه لست دیگه باز بشه یا دکمه رادیوی بیاد بگه ملت تهران ملت اصفهان ملت کرج

و وقتی گزینه بعد ملی رو انتخاب کرد

گزینه های مخصوص خودش بیاد

ملی تهران ملی کرج ملی اصفهان

ممنون میشم توضیح بدید

سلام اره این سوال منم هست؛ از اساتید خواهشمند است در صورت خالی بودن زمان کاری راهنمایی نمایند.

مثلا: استان و انتخاب کنه

زیرش به صورت خود کار شهر های داخلی اون استان بیاد

بعد از این کار بیاد محله های اون رو هم بده

برای این کار database شهر تهران موجوده آیا میشه به بانک Import کرد و از انجا فراخوانی نمود که به rsform بشه ربطش داد ؟

آقا از دوستان کسی میدونه فیلد (*) رو چطور میشه رنگ رو تغییر داد؟ آیا فایل css دارد؟ اگه اره مسیر فایل های css آن کجا می باشد.

و اینکه اگر فرمی طراحی کردیم و قالبی که به صورت آماده دارد مثلا سبز را انتخاب کردیم حال برای اینکه بخواهیم css این قالب سبز را ویرایش کنیم باید به چه مسیری برویم؟

ممنون میشم راهنمایی نمایید.

سلام اره این سوال منم هست؛ از اساتید خواهشمند است در صورت خالی بودن زمان کاری راهنمایی نمایند.

مثلا: استان و انتخاب کنه

زیرش به صورت خود کار شهر های داخلی اون استان بیاد

بعد از این کار بیاد محله های اون رو هم بده

برای این کار database شهر تهران موجوده آیا میشه به بانک Import کرد و از انجا فراخوانی نمود که به rsform بشه ربطش داد ؟

سلام

این مورد در صفحه های قبل آموزش داده شده و کار خیلی ساده ای هسته،اگر پیدا نکردید بگید تا نمونه کدشو بگذارم

سلام داداش جستجو م کردم ندیدیم میشه بزاری و راجبش توضیح بدی؟

من وب سایتم در مورد سفارش کتاب و مقالات پولی خارجیه. بدین صورت که کاربر درخواست خودشو تو سایت ثبت میکنه و بعد از ثبت درخواست یه ایمیل براش فرستاده میشه که این ایمیل حاوی کد رهگیری ایه که خود فرم ساز براش تولید میکنه. ممکنه یه سفارش قابل خرید نباشه و به همین خاطر نیاز به یه سیستم پیگیری سفارش هستش که وضعیت سفارش مشتری رو از طریق کد رهگیری به اطلاعش برسونیم. به همین خاطر من اومدم یه فرم دیگه (تو یه منوی دیگه) طراحی کردم که فقط یه text entry داره و مختص کد رهگیری هستش که کاربر کد رهگیریشو وارد میکنه و نتیجه ی درخواستی که به ثبت رسونده رو میبینه. حالا ایده ای که من میخوام پیاده سازی کنم اینه که تو همون فرم اولی که کاربر سفارششو ثبت میکنه، یه آبجکت "نوشته ی معمولی" به فرم اضافه کنم که تو پروپرتیش اونو مخفی کنم که به کاربر نشون داده نشه و مدیر تو اون آبجکت توضیحات مربوط به نتیجه ی سفارش رو وارد کنه و زمانی که کاربر تو فرم دوم (جدا از فرم اول) کد رهگیریشو که وارد میکنه، محتویات اون آبجکت رو از طریق کد رهگیری ببینه. من تنها مشکلی که دارم اینه که چجوری از فرم دوم محتویات اون آبجکت فرم اول رو از طریق کد رهگیری بخونم و به کاربر نمایش بدم. من فکر میکنم که باید کد رهگیری رو در بانک اطلاعاتی به عنوان ایندکس یا همون شاخص معرفی کنیم.

لطقاً اساتید راهنماییم کنن :)

برای اینکار بهتره از فرم ساز استفاده نکنید چرا که ارتباطی نمیتونید برای رهگیری و اعلام نتیجه برای کاربران قرار بدید

اینجور موارد باید به صورت کامپوننت رهگیری برای شما طراحی بشه به نظرم به این شکل علاوه بر اینکه کاربران به مشکل میخورند شما هم نتیجه مطلوب نخواهید گرفت

با درود

اگر بخواهیم بعد از تکمیل فرم و ارسال به جای ارجاع به صفحه فرم اولیه به صفحه دیگری برویم باید چه کار کرد.

با سپاس

برای اینکار بهتره از فرم ساز استفاده نکنید چرا که ارتباطی نمیتونید برای رهگیری و اعلام نتیجه برای کاربران قرار بدید

اینجور موارد باید به صورت کامپوننت رهگیری برای شما طراحی بشه به نظرم به این شکل علاوه بر اینکه کاربران به مشکل میخورند شما هم نتیجه مطلوب نخواهید گرفت

استاد من میخوام اسکریپت برا RSform بنویسم که بتونم یه Bridge بین فرمها بزنم تا در ارتباط باشن.

سلام خدمت همه دوستان عزيز

چگونه ميشه فرمساز رو بگونه اي طراحي كرد كه كاربري مثلا" با درجة مدير بتونه بتونه بدون اينكه به كامپوننت در مديريت جوملا مراجعه كنه، اطلاعات فرمهاي ثبت شده رو ببينه و مطالعه كنه!؟

با تشكر

سلام برای اینکه مدیر بتونه اطلاعات ثبت شده تو اون فرم رو ببینه یه راه هست اونم اینه که اطلاعات رو به ایمیل ارسال کنه.

من هم همین کارو انجام دادم اما مشکل دارم که چه جوری دوستان رو این قسمت توضیح نمیدن نمیدونم چرا.

یک منو اختصاص بدید و نوع ان را View Submissions و دسترسی ان منو را روی admin قرار دهید

دوستان دوتا سوال دارم

اين اموزش مال جوملا 1.5 هم هست؟

اين اموزش ها رو به صورت جامع در يه فايل pdf نداريد؟

اخه اينجوري خيلي وقت ميبره يكي يكي صفحه ها رو چك كنيم

كاش اين اموزش ها رو در يك فايل بصورت جامع قرار داده بوديد خيلي بهتر بود

سلام...سه تا سوال دارم

1. میشه که از فرممون خروجی PDF بگیریم؟

2. راه حل درست و تست شده برای خروجی excel هست؟

3. تو خواص متنهایی که میخواییم درشت نشون بده چی بنویسیم ؟

يک فرم عضويت داخل سايت ميخواييم که بتونه نوع عضويتشو داخل فرم انتخاب کنه نسبت به نوع عضويت هزينه عضويت براش بنويسه و قابل پرداخت باشه و از اعضا سايت يک ليست داشته باشه که به صورت جدول نشان بدهد و در هنگام ثبت نام فرم بتونه به صورت هوشمند 3 روز مهلت پرداخت به کاربر بدهد و در صورت عدم پرداخت فرم حذف بشه

و فرم به صورت هوشمند بتونه يک ماه و يک هفته به انقضا و روز انقضا عضويت يک ايميل به کاربر بفرسته و اطلاع بدهد

آيا امكان ساخت همچين فرمي هست؟

سلام چطوری میتونم کدی قرار بدهم که وقتی کاربر فرم را اسال نمود یک شماره فاکتور و یک پیش نمایش فرم به او نشان داده شود و یک ایمیل با همین عناوین به وی ارسال گردد؟؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

با سلام و خسته نباشید

من یک متنی نوشتم به عنوان قوانین حالا می خواهم یک چک باکس بزارم که بعد از تیک خوردن دکمه ثبت فعال شود.

چه کاری باید انجام بدهم؟

مانند تصویر زیر:

31587979545844638795_thumb.jpg

سلام چطوری میتونم کدی قرار بدهم که وقتی کاربر فرم را اسال نمود یک شماره فاکتور و یک پیش نمایش فرم به او نشان داده شود و یک ایمیل با همین عناوین به وی ارسال گردد؟؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

آموزش ساخت کد پیگیری در پست های قبلی داده شده ولی خوب اینجا را بینید:

http://www.rsjoomla.com/forum/37-rsform-pro/7608-confirmation-or-id-number.html

برای ایمیل هم کافیه مقدار ان فیلد را به برای ارسال ایمیل اختصاص بدید.

با سلام و خسته نباشید

من یک متنی نوشتم به عنوان قوانین حالا می خواهم یک چک باکس بزارم که بعد از تیک خوردن دکمه ثبت فعال شود.

چه کاری باید انجام بدهم؟

مانند تصویر زیر:

31587979545844638795_thumb.jpg

کافیه ان را اجباری کنید (Validations) را در سربرگ فیلد فعال کنید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

کافیه ان را اجباری کنید (Validations) را در سربرگ فیلد فعال کنید.

با تشکر از شما مجید جان

ولی من می خواهم یک چک باکس باشد وقتی تیک چک باکس فعال شد دکمه ارسال فعال شود و قابل کلیک کردن باشد؟آیا با این کاری که شما گفتید این کار انجام می شود؟

ممنون می شوم بیشتر توضیح دهید من از RS FormPro فارسی استفاده می کنم در جوملا 2.5

البته بهتره کاملش کنم کارهایی که انجام دادم من یک چک باکس با نام check و یک دکمه ارسال با نام Accept ایجاد کردم عد در قسمت Javascript و CSS کد زیر را وارد کردم:

<script type="text/javascript">

function displayField()

{

if(document.getElementsByName('form[check]')[0].checked)

document.getElementById('Accept').style.display="none";

if(document.getElementsByName('form[check]')[1].checked)

document.getElementById('Accept').style.display="";

window.addEvent('domready', function() {

displayField();

});

}

</script>

در مرحله آخر هم در چک باکس در قسمت خواص اضافه onclick="displayField();" را فعال کردم.

اما نشد این لینک سایتی که طراحی کردم و دارم فرم هاش رو طراحی می کنم می تونید ببینید:

http://rezvan.co/%D8%AA%D8%B3%D8%AA

ویرایش شده در توسط helboy2005

شما وقتی اجباری میکنید بدون تیک زدن ارسال نمیشه و خطا میده باید همانطور که مجید جان گفتن در حالت اجباری قرارش بدید

شما وقتی اجباری میکنید بدون تیک زدن ارسال نمیشه و خطا میده باید همانطور که مجید جان گفتن در حالت اجباری قرارش بدید

با تشکر از شما صابر جان ولی من اجباری کردم وقتی حتی چک باکس رو تیک می زنم و بر روی دکمه اسال کلیک می کنم پیغام {ورودی نامعتبر} می دهد نمی دونم چرا می تونید از آدرس http://rezvan.co/%D8%AA%D8%B3%D8%AA چک کنید.

با تشکر از لطف شما

سلام این فرم ساز چرا حروف فارسی را قبول نمیکنه؟

ارور میده میگه فیلد باید با حروف لاتین باشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری