ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوباره سلام ،

بچه ها توی خروجی تنها فرمتی که میشه خروجی فارسی گرفت XML هست

چطوری میتونیم این xml رو به اکسل تبدیل کنیم بهطوری که فارسی رو هم نشون بده

مطمئنا دوستان تا حالا هزار بار این سوالو پرسیدن ، ولی بنده تازه با تاپیک آشنا شدم

راهنمایی کنید ممنون میشم

برای من پیغام تشکر بعد از ارسال فرم رو بعضی وقت ها نشون میده بعضی وقت ها نه معمولا دفعه اول نشون نمدیه دفعه دوم نشون میده و یکی در میان نشون میده نشون نمیده

مشکل از چیه ؟؟؟؟!!!!!

csv فارسی رو پشتیبانی میکنه ؟؟؟!؟!؟!؟!؟!

توی خروجی csv هم فارسی رو ناخوانا نشون میده :(

تورو خدا راهنمایی کنید

دوستانی که مشکل خروجی فارسی دارند !

1-فایل رو با csv خروجی بگیرید

2- یک فایل جدید xls باز کنید

3- از قسمت data - get external data - from text

فایل csv رو امپورت کنید

4- تو پنجره ی import text wizard

delimited رو انتخاب و unicode UTF-8

5- next رو بزنید و comma رو انتخاب و tab رو از حالت انتخاب در بیارید

تمام !

:D

دوستان چه طور میشه برای فرم یه دونه از این تیک ها گذاشت که

مثل این فرم های تماس با ما

که کاربر اگه تیک رو بزنه یه نسخه از فرم برای ایمیل خودش هم ارسال میشه ؟؟؟

اگر منظور شما اینه که در کل یک ایمیل به کاربرر بعد از ارسال فرم بهش ارسال بشه در خود فرم ساز این قابلیت وجود داره .

من فرم ساز رو نصب كردم ولي هربار كه فرم ساز رو ميبندم در قسمت كامپوننت ها نيست و بايد دوباره نصب كنم تا بياد مشكل از كجاست؟؟؟

ي مشكل ديگه وقتي فرم رو ميسازم قسمت پيش نمايش ميزنم ارور 404 ميده و هيچي نشون نميده بايد چيكار كنم!!!

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام من مشكل بزرگي تو ساخت فرم با فيلد پنهان دارم خواهشمندم اگر كسي مي تونه كمك كنه

اينم آموزش توي سايت rsjoomla

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/93-show-or-hide-fields.html

اينم ترجمش توي سايت جوملا فروم :http://joomlaforum.ir/showthread.php/1912-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-RSForm-Pro-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1.7-%D9%88-2.5-_-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4/page32

توضيحات نگاه مي كنم يه چيزايي متوجه مي شم ولي متاسفانه اجرايي نيست تو اجرا بعضي چيزا گنگه و سر در نمي يارم

هركاري مي كنم نمي شه اگر دوستان يكي مثال روشهاي توضيح داده شده بالا رو انجام بده و مثالشو براي دانلود بزاره هم مشكلم حل مي شه و مي شه يه جورايي متوجه شد

ویرایش شده در توسط ميثم كاظمي
تصحيح

اقا يكي از دوستان راهنمايي كنند ممنون مي شيم ...درباره فيلدهاي مخفي شونده و دايناميك.........................:128fs318181:

ي مشكل ديگه وقتي فرم رو ميسازم قسمت پيش نمايش ميزنم ارور 404 ميده و هيچي نشون نميده بايد چيكار كنم!!!

کسی نیست راهنمایی کنه

با سلام و تشکر بابت توضیحات...

میخوام بدونم میشه یک ماژول برای شکایات و پیشنهادات مشتریان داشته باشم یا اینکه فقط به صورت منو میشه ازش استفاده کرد؟

ممنوم میشم اگه راهنماییم کنید.

با سلام و تشکر بابت توضیحات...

میخوام بدونم میشه یک ماژول برای شکایات و پیشنهادات مشتریان داشته باشم یا اینکه فقط به صورت منو میشه ازش استفاده کرد؟

ممنوم میشم اگه راهنماییم کنید.

با سلام و خوش امد به جوملا فروم

شما میتونید یه فرم ایجاد کنید و در جای مناسبی از سایتتون قرار بدید تا کاربران هر نظری داشتند براتون ارسال کنند

ارسال شده در (ویرایش شده)

یک قسمت از فرمی که باید طراحی کنم به این شکل هست که در صورتی که مشتری ها محصول ما رو نپسندیدن حتما باید دلیل رو ذکر کنن...

یعنی گزینه ها این طوریه:

بسیار خوب خوب متوسط کم بسیار کم

یعنی اگر کم یا بسیار کم انتخاب بشه باید بگن چرا!؟

چطور می تونم این اجبار رو ایجاد کنم؟

ویرایش شده در توسط faeze

با سلام و خوش امد به جوملا فروم

شما میتونید یه فرم ایجاد کنید و در جای مناسبی از سایتتون قرار بدید تا کاربران هر نظری داشتند براتون ارسال کنند

خیلی متشکرم.

ممنونم از راهنماییتون...

جایی توضیح بیشتری در این رابطه هست که من بتونم مطالعه کنم.

خیلی متشکرم.

ممنونم از راهنماییتون...

جایی توضیح بیشتری در این رابطه هست که من بتونم مطالعه کنم.

اگر آشنایی زیادی ندارید میتونید همین تاپیکها رو مطالعه کنید در صفحات اولیه تاپیک آموزشهای خوبی برای ایجاد فرمها وجود داره

کارتون رو شروع کنید هر جا هم مشکل خوردید ابتدا تاپیک رو جستجو کنید اگر جوابتون رو پیدا نکردید مشکلتون رو مطرح کنید

اگر آشنایی زیادی ندارید میتونید همین تاپیکها رو مطالعه کنید در صفحات اولیه تاپیک آموزشهای خوبی برای ایجاد فرمها وجود داره

کارتون رو شروع کنید هر جا هم مشکل خوردید ابتدا تاپیک رو جستجو کنید اگر جوابتون رو پیدا نکردید مشکلتون رو مطرح کنید

نه.آشنا نیستم چندان.مخصوصا با طراحی فرم ها.

بله.چشم و باز هم مرسی

من یه مشکل عجیب دارم.من افزونه رو روی یکی از سایتهام نصب کردم.نصب شد ولی بالای صفحه ی نصب نوشت:هشدار! شکست در انتقال فایل . توی همون صفحه لینک ورود به افزونه بود.زدم و باز شد اما گزینه ای توی منوی کامپوننت هام نیومده!

حالا اون لینک رو که تو آدرس بار میزنم صفحه باز می شه اما اسم اش توی لیست کامپوننت هام نیست!!!

من یه مشکل عجیب دارم.من افزونه رو روی یکی از سایتهام نصب کردم.نصب شد ولی بالای صفحه ی نصب نوشت:هشدار! شکست در انتقال فایل . توی همون صفحه لینک ورود به افزونه بود.زدم و باز شد اما گزینه ای توی منوی کامپوننت هام نیومده!

حالا اون لینک رو که تو آدرس بار میزنم صفحه باز می شه اما اسم اش توی لیست کامپوننت هام نیست!!!

برید داخل مدیریت افزونه ها قسمت مدیریت

ببینید هست تو لیست اگه هست پاک کنید دوباره نصب کنید

ممنون از پاسختون

ایراد من از افزونه ی آر اس فایروال بود . غیرفعال اش کردم و درست شد

من می خوام دو تا کار انجام بدم. دوستانی که تجربه دارن اگه لطف کنن بهم بگن آیا با این فرمساز امان انجام اش هست یا نه ممنون می شم.اگه کسی هم می تونه با پرداخت هزینه واسم انجام بشه سپاسگذار می شم پ.خ بده.

مورد اول آزمون هست.سوالا به صورت تستی باشه.20 تا سوال . در آخر جواب درست نشون داده بشه + اگه نمره اش بین اعداد مشخصی بود یه صفحه ی اختصاصی بهش نشون بده . مثلا 1 تا 5 یه صفحه . 6 تا 10 یه صفحه و ...

مورد دوم یه محصول داریم که هر کدوم یه سری مشخصات دارن.به کاربر کمک کنیم که محصول مورد نظر اش رو انتخاب کنه . مثلا کاربر مشخص می کنه که محصول چه رنگی باشه ، چه سایزی باشه ، چه قیمتی باشه(همشون به صورت انتخابی) و در نهایت بهش بگه محصولی که می خواید سری a هست .

مرسی

با این فرم ساز چیزی که میخاید خیلی دردسر میشه بهتره کامپوننت از ابتدا طراحی کنید به صورت اختصاصی که این کار رو انجام بده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری