ابوالفضل طالبی

فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

1,287 پست در این موضوع

سلام. من میخوام تاریخ تولد شخص پر کننده فرم رو دریافت کنم.

لینکی که داده بودید مشکل داره . من میخوام مثل لینک زیر باشه. قسمت تاریخ شمسی.

از آخرین نسخه RSForm_1.4.0_R48 استفاده میکنم.

سفارش سرویس های هاستینگ

درود

نسخه منتشر شده در انجمن مشکل تاریخ شمسیش حل شده از اون استفاده کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
نمایش فرم های ارسالی کاربر در rsfrom

سلام دوستان

من یک مشکلی دارم که میدونم مشکل خیلی از دوستای دیگه هم هست.

مشکلمم اینه که می خوام یه محیطی داشته باشم روی سایت مثل یه سی پنل باشه که

وقتی کاربرم میاد روی سایت یک فرم از آراس فرم رو پر میکنه و واسه مدیر ارسال می کنه رو

بعدا خودش خواست ببینه واسش ثبت شه.یعنی آرشیو فرم هایی که خودش ارسال کرده

براش قابل نمایش باشه.

ممنون میشم کمکم کنید...به شدت و فوراً نیاز دارم :13::13::13::13::13::13::13:

مرسی

دوستان کسی نیست جواب ما رو بده؟!!!:13::33:

درود

فرم ساز rs-form نسخه منتشر شده در انجمن این قابلیت رو نداره . سازنده اعلام کرده ر نسخه جدید این امکان اضافه شده ولی هنوز دوستان تست نکردن . فکر میکنم breezing form این قابلیت رو داشته باشه . بررسی بفرمائید

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

یک افزونه ی اتصال به بانک زرین پال برای این افزونه من طراحی کردم ان را نصب کنید. به راحتی می تونید باهاش پیش فاکتور طراحی کنید و بعد از ان کاربر فاکتور را هم پرداخت کنه.

رسیدم فردا یک فرم اماده قرار می دم

سلام. آقای فتحی. من تمام این 105 صفحه رو خوندم ولی فایلی که قرار بود به دوستمون هم بدید رو ندیدم

پرداخت آفلاین زرین پال اگه مثل فیلم آموزشی باشه که توی سایت قرار دادید کار نمی کنه. فقط همون گزینه زرین پال کار می کنه و بس

می شه راهنمایی بفرمایید. که چرا زمانی که دکمه های آنلاین و آفلاین رو توی فرم می زاریم بعدش دکمه ارسال آفلاین از کار می افته؟

http://www.parsian-bimeh.ir/price/life/pay-online.html

ویرایش شده در توسط chamanchi

چرا کسی جواب منو نمیده؟

حتی فرم نمونه خود فرمساز هم به همین صورت هست صبانت آریا

زمانی که روی submit کلیک کنید ارور 404 یا 500 نمایش داده می شود

خبرتغییرات نداده ام حتی نسخه های متفاوت جوملا رو هم امتحان کردم ولی مشکل حل نشد.......................................

میخواستم محتوای فرم ارسالی رو تو میلم ببینم

آیا امکانش هست ؟

چرا کسی جواب منو نمیده؟

حتی فرم نمونه خود فرمساز هم به همین صورت هست صبانت آریا

زمانی که روی submit کلیک کنید ارور 404 یا 500 نمایش داده می شود

خبرتغییرات نداده ام حتی نسخه های متفاوت جوملا رو هم امتحان کردم ولی مشکل حل نشد.......................................

به نظر من مشکل از بسته نصبی خود فرمساز شماست , من نسخه ای که در انجمن هست رو تست نکردم , همین مشکل رو داشتم , از جای دیگه فایل نصب رو امتحان کنید , کاملا مشخصه که اشکال داره , که عنوان فرم در چپ و فیلد مربوطه در راست :|||

میخواستم محتوای فرم ارسالی رو تو میلم ببینم

آیا امکانش هست ؟

بله دوست من امکانش هست

فرمی رو که ساختید باز کنید . توی سربرگ مشخصات کلیلک کنید . نوشته ایمیل مدیر . توی قسمت بغل آدرس ایمیل نوشته تنظیمات اضافی . روش که کلید کنید پارامترهای فرمی که ساختید رو میاره . بعد توی همون قسمت ایمیل مدیر زیرش ویرایش داید . اون پارامترها رو کپی کنید توی قسمت ویرایش ایمیل .

اگه نامفهوم بود با شکل براتون قرار بدم

به نظر من مشکل از بسته نصبی خود فرمساز شماست , من نسخه ای که در انجمن هست رو تست نکردم , همین مشکل رو داشتم , از جای دیگه فایل نصب رو امتحان کنید , کاملا مشخصه که اشکال داره , که عنوان فرم در چپ و فیلد مربوطه در راست :|||

سلام می شه خواهش کنم نسخه ای که شما استفاده می کنید رو بهم بدید امتحان کنم؟

سلام می شه خواهش کنم نسخه ای که شما استفاده می کنید رو بهم بدید امتحان کنم؟

از نسخه منتشر شده در انجمن استفاده می کنید ؟

آقای صدیقی لطفتون مستدام

خطا رو گذاشتم روی دولوپر: و این خطا رو داد

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/parsian/public_html/plugins/system/rsfppayment/rsfppayment.php on line 940

این خط 940:

$formattedPrice = number_format($val, $nodecimals, $decimal, $thousands);
	$replacements   = array(
		'{product}' 	=> $txt,
		'{price}' 		=> $formattedPrice,
		'{currency}' 	=> $currency,
	);

تنظیمات بخش کانفیگ rsform هم به قراره زیره:

http://upcity.ir/images2/90010017447789665032.jpg

وقتی با زرین پال خرید صورت می گیره با موفقیت انجام می شه. اینم تصویرش

http://upcity.ir/images2/16512683592172688091.jpg

بله هم از این نسخه که داخل انجمن است هم یک نسخه دیگه اگه خواستید پسورد رو در پ خ بدم چک کنید

مهندس از htaccess نمیتونه باشه ؟ هم 404 میگیرند هم 500 . توصیه میکنید موقتا این فایل رو تغییر نام بدند ببینند مشکل حل میشه یا نه ؟

درود

ممکنه دستکاری شده باشه . این فایل رو جایگزین htaaccess فعلیتون کنید تست مجدد بزنید : هدیه نوروز93 فایل htaccess سئو شده و بهینه شده و تنظیم شده مخصوص جوملا

یا تنظیمات سئو جوملا رو موقتا غیر فعال کنید

موفق باشید

دوست عزیز برای کنار هم گذاشتن فیلدها می تونید طبق نمونه زیر عمل کنید

<tr class="rsform-block rsform-block-dd">

در اینجا tr فیلد رو به خط بعید میبره حالا طبق مثال زیر اونو تبدیل به td کنید در اینجا (dd) عنوان فیلده به همین راحتی فقط باید کلاس شون را پیدا کرد و طبق زیر عمل کنید

<td class="rsform-block rsform-block-dd">

چطوری می شه فیلد شماره موبایل رو طوری تنظیم کرد که با عدد 09 شروع بشه و 10 کاراکتری باشه. دقیقا مثل شماره موبایل باشه مثلا 09121510123

[ATTACH=CONFIG]5887[/ATTACH]

درود

ممکنه دستکاری شده باشه . این فایل رو جایگزین htaaccess فعلیتون کنید تست مجدد بزنید : هدیه نوروز93 فایل htaccess سئو شده و بهینه شده و تنظیم شده مخصوص جوملا

یا تنظیمات سئو جوملا رو موقتا غیر فعال کنید

موفق باشید

با سلام خوهشا هر دسترسی که می خواهید بگید بهتون بدم چون من زیاد وارد نیستم

مرحله 8. تعریف قوانین اعتبارسنجی

[ATTACH=CONFIG]1251[/ATTACH]

• انتخاب اینکه پرکردن فیلد الزامی است یا خیر

• انتخاب قانون اعتبار سنجی- برای مثال اگر شماره تلفن را انتخاب کنید، فیلد باید شامل 3 عدد،یک خط تیره، دوباره 3 عدد، یک خط تیره و 4 عدد باشد، در غیر این صورت پذیرفته نمیشود.

• اضافه کردن پیغام اعتبار سنجی- پیام اعتبار سنجی، پیامی است که کاربر هنگامی که فیلد با قوانین مطابقت ندارد می بیند. مثلا اگر یک فیلد شماره تلفن است و فردی خط تیره را نمیگذارد، این پیغام را ببیند،" شماره تلفن معتبر نمیباشد. شماره باید شامل 10 عدد همراه با خط تیره باشد 123-456-7890"

ادامه دارد...

چطوری می شه فیلد شماره موبایل رو طوری تنظیم کرد که با عدد 09 شروع بشه و 10 کاراکتری باشه. دقیقا مثل شماره موبایل باشه مثلا 09121510123

attachment.php?attachmentid=5887&d=1394308254

با سلام دوستان ببخشید اینجا می پرسم من نسخه غیر شمسی این افزونه رو نصب کردم که تقویم فارسی نداره میخواستم بپرسم برای تقویم فارسی کجاها باید ویرایش بشه ؟

ورژن RSForm! Pro 1.4.0 Rev 45

ممنون

دوستان شرمنده این چیکارش کنم که فارسی خروجی بگیره ...تو csv , exel هم فارسی نمیگیره ..تا 11 صفحه خوندم چیزی گیرم نیومد ورژن 1.4.0 رو استفاده میکنم

با سلام دوستان ببخشید اینجا می پرسم من نسخه غیر شمسی این افزونه رو نصب کردم که تقویم فارسی نداره میخواستم بپرسم برای تقویم فارسی کجاها باید ویرایش بشه ؟

ورژن RSForm! Pro 1.4.0 Rev 45

ممنون

نسخه فارسی این افزونه با تاریخ شمسی در انجمن موجود هست , از این نسخه استفاده کنید

دوستان شرمنده این چیکارش کنم که فارسی خروجی بگیره ...تو csv , exel هم فارسی نمیگیره ..تا 11 صفحه خوندم چیزی گیرم نیومد ورژن 1.4.0 رو استفاده میکنم

خروجی csv بگیرید , بعد در اکسل ایمپورت کنید , فقط قبل از این کار , نام یکتا و لاتین که برای هر فیلد تعریف میکنید نباید از کاراکتر فاصله یا همون space استفاده شده باشه , چون اررور میده

راه راحت تر اگه تعداد ارسال ها زیاد نیست , در پنجره نمایش فرم های ثبت شده , ستون های مورد نظر رو که برای نمایش انتخاب کردید , سپس با موس مثل یک جدول عادی کل سطر ها و ستون هارو درگ کنید , و داخل برنامه ای مثل word درج کنید , هر دو راه آزمایش شده ,

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری