hamid80

در خو.است طراحی سایتی شبیح به این

11 پست در این موضوع

با سلام

من قصد دارم یک سایت دو زبانه شبیح این سایت داشته باشم خواستم بدانم برای طراحی این قالب به این شکل همراه با افزونه ها چه کار باید کرد

ادرس سایت

Taka Ajans

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهترین کار پیدا کردن یه قالب مشابه و بومی سازی اون هست......

اگه خواستید پ خ بدید انجام بدم.....

با سلام

با قیمت 75 هزار تومان میتوان طراحی کنم در صورت تمایل پ. خ بدیدgift

ابتدا باید قالب اختصاصی برای شما طراحی بشه سپس باید بدونیم آیا قابلیت خاصی درون این سایت توجه شما رو جلب کرده ؟

با سلام

با قیمت 75 هزار تومان میتوان طراحی کنم در صورت تمایل پ. خ بدیدgift

دوستان من قیمت پیشنهاد نمیدم ولی برام جالب بود . دوست عزیز من فقط برای اسلایدرش 100 تومن میگیرم . شما مطمئنی میتونی طراحی کنی ؟

با سلام بله دوست عزیز

ولی فقط برای یک دامنه امکان استفاده هستش .

:auizz3ffy9vla57584x

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام بله دوست عزیز

دوست عزیز فکر نمیکنم طراحی همچین قالبی با این قیمتی که شما گفتید از عهده تون بر اد ! ! !

ویرایش شده در توسط Mohammad Amin Ramroudi

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام بله دوست عزیز

دوست عزیز اصولا تک دامنه یا مولتی دومین فرقی در اصل ماجرا نداره - این سیستم باید طراحی بشه برای طراحیش نمیصرفه که 75 تومن بگیری تک دامنه و مولتی دومین نداره - اصولا اونوقت تک دامنه میکنیم که صاحب پروژه بگه 50 تومنشو ندارم بدم و یا 100 تومنشو ندارم بدم اونوقت تک دامینش میکنیم بعد از این که تسویه کردن دامنه رو محدودیتشو بر میداریم - که اونم چندتا کار میشه کرد که محدود کردن دامنه دور ترین کاریه که میشه کرد - مثلا برای خود من پیش اومد مشتری پروژه داده - بعد طراحی گفته دوست عزیز شرمنده پول به دستم نرسید بیا این 50 تومن قالبم نمیخوام این قالبو برام نگه دار فقط تا پول دستم بیاد - اونوقت یه فایل شبیه به شل که دست خود طراح باشه تو فایلها میزاریم که البته به امنیت صدمه نزنه - قالب و دادم بهش گفتم نمیتونی با قالب دربری چون موقعیت یابم روشه - استفاده کن هروقت دستت اومد میدی که انصافا درسته چندماه طول کشید ولی تسویه کردن. منظورم این بود از این حرفا - شما نمیتونی قیمت قطعی طراحی (زحمتی که برای قالب کشیدی) کم بگیری البته میشه نمیشه نیست ولی وقتی قیمت اولت این باشه یعنی یه جا میلنگه. بازم ببخشید لازم دیدم توضیحاتی بدم - موفق باشید.

ویرایش شده در توسط farzadstar

طراحی وب سایت با عقد قرارداد رسمی و نمونه کار های معتبر پی ام بدید

مهندسی معکوس کامل وب سایت با 700 تومان

در صورت تمایل از طریق پ.خ یا ایمیل ir.sarj@chmail.ir با بنده در تماس باشید

موفق باشید!