zary-y

سرعت پایین سایت

14 پست در این موضوع

سلام

من یک سایتی دارم که از بسته ی نصبی آماده استفاده کردم.

اما سرعت سایت بی نهایت پایینه...

کسی میتونه به من کمک کنه که بگه مشکل از کجاست؟؟؟؟ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

طراحی سایت خیلی سادست ولی به نظر من مشکل از عکس های استفاده شده در خود سایت است !

به طور مثال شما لوگو رو رو با سایز 900 در 106 پیکسل کار کردید !

برای بک گراند سایت به جای این عکس bg_body.png به راحتی با استفاده از Css3 میشد گرادیانت درست کرد!

حجم عکس های اسلایدرتون خیلی بالاست !

بهتر میدونم که قالب رو عوض کنید و از قالب های سبک تری استفاده کنید چون برای این سایت ها قالب های زیبا و سبک زیادی وجود داره

سعی کنید حجم عکس ها رو پایین بیارید .

هرچند اینم بگم که سرور هاستتون هم تاثیر داره ولی توی این مورد فکر کنم ببیشتر مورد از شما بود تا از هاست

موفق باشید

خیلی حجم سایت شما زیاد هستش

10 مگابایت!

کم کنید حجم تصاویر سایت رو!

Enable gzip فعال کنید از تنظیمات

کش سایت رو هم حداکثر بزارید از طریق اچ تی اکسس

درود

کاربر گرامی

به سایتهای زیر مراجعه نمایید و از سایت خود یک تست بگیرید و سپس بنابر پیشنهادهای سایت ، اقدام به بهینه سازی سایت نمایید

gtmetrix.com

/tools.pingdom.com/fpt

موفق و سربلند باشید

مشكلات زيادي داره اين سايت

تا ميشه عكس هارو كم كن

اگه ميتوني عكس ها رو تبديل به نوشته كن

يك وبسايت هايي هستن كه كد هاي سايتتو فشرده ميكنن اونا ميتونن سرعت سايتتو افزايش بدن

اگر به وردپرس كوچ ميكردي خيلي بهتر بود وردپرس از نظر سرعت فوق العاده است و طراحي سايت شما هم ساده

اگر به وردپرس كوچ ميكردي خيلي بهتر بود وردپرس از نظر سرعت فوق العاده است و طراحي سايت شما هم ساده

به چی کوچ میکرد ؟؟؟؟؟؟

میشه دلیلش رو بگید ؟؟؟؟

خیلی بهتر بودن وردپرس رو تو چی دیدید شما ؟؟؟؟

سلام

تشکر از راهنمایی شما

کم کردن حجم عکس ها با save for web???

میشه بیشتر توضیح بدید؟

Enable gzip را هم من اصلا نمیدونم چیه...اونم میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟؟

چرا باید کوچ کنم؟؟؟

این آدرس هایی که دادید واسه تست سایت..میشه بیشتر توضیح بدید که چی را دقیق واسم مشخص می کنه؟

تمام توصیه های دوستان منطقی و مفید هست اما اگه زیاد متوجه نشدید چند توصیه ساده:

قبلش در جواب دوستمون که فرمودن به وردپرس کوچ کنید (وردپرس یک مدیریت محتوا مثل جوملاست): وقتی سایتی زده میشه و پایه و اساسش بر روی یک مدیریت محتوا بنا میشه دلیلی نداره مدام کوچ بشه بلکه باید توی همون مدیریت بهینه سازی و سئو رو قوی کرد والا آسمون همه جا آبیه. چه بسیار سایتهای جوملایی هستند که از وردپرس سئومند تر هستند. امتیاز اصلی وردپرس به جوملا سئو بهتر است که اونم با رعایت مسائل سئو میتونید قوی تر از وردپرس بشید والا از نظر سرعت فک نمیکنم جایی اعلام شده باشه که جوملا ضعیف تره

- سعی کنید تا جایی که میتونید توی طراحی قالبتون از عکس کمتر استفاده کنید چون حجم رو بالا میبره و اگر از عکس استفاده میکنید از همون گزینه save to web که فرمودید اونو واسه صفحات وبسایت بهینه کنید

- از هر افزونه ای استفاده نکنید و سعی کنید افزونه هایی که نیاز ندارید رو بیخودی روی مدیریت نگه ندارید و اونا رو حذف کنید(البته افزونه هایی که خودتون واسه تست نصب کردید رو میگم)

- قالبتون ترجیحا استاندارد و اگر بتونید از یکجای معتبر یک قالب بهینه تجاری بگیرید که دیگه چه بهتر

من مطمئنم این 3 مورد رو رعایت کنید کلی از مشکلات برطرف میشه. حالا بقیه مواردی که دوستان گفتند واسه بهتر و رهتر و حرفه ای شدن هست مثلا پارامترهای gmetrix که گفتند اگر حوصله داشته باشید و طی یکی دوهفته موارد رو بهبود بدید عالیه

یادتون نره هاست هم بسیار مهمه. شاید سرعت پایین ساعت از هاست باشه. از هاستی قوی استفاده کنید

موفق و پیروز

سلام

قابلیت کش را از تنظیمات فعال کنید (جوملا)

ضمنا سرور سایت شما آمریکا است

اگر می خواهید با همین کیفیت و حجم سایت خود را داشته باشید باید هاست ایران بگیرید که زمان بارگزاری آن کمتر خواهد شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری