13 پست در این موضوع

سلام.

دوستان من وقتی وارد محیط مدیریت سایت میشوم با خطای 500 مواجه میشم.سایت رو از لوکال انتقال دادم.نه سطح دسترسی ها را تغییر دادم و نه افزونه ای نصب یا حذف کردم.لینک های سئو جوملا را نیز فعال نکردم .با مدیر سرور تماس گرفتم و بررسی کردند و گفتند مشکل از طرف سرور نیست.لطفا راهنمایی کنید برای حل مشکلم باید چیکار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

کاربر گرامی

در فایل configuration.php مسیر log و tmp را چک کنید .

چند دلیلی داره

مشکل سرور

استفاده بیش از حد از رم سرور

فایل htaccess

ممنون از همه ی عزیزانی که راهنمایی کردند.مشکلم حل شد

من کاری انجام ندادم. با این که میگفتن مشکل از طرف سرور نیست ولی بعد از آخرین تیکت که ارسال کردم گفتن مشکلتون رفع شده و با تغییر پسورد میتونید وارد قسمت مدیریت شوید.ولی متاسفانه تا مشکل حل نشده بود میگفتن از طرف سرور نیست .

ممنون درست شد حالا اگر بخوام فقط کار بر بتونه ثبت نام کنه و اگهی بزاره چیکار باید بکنم و وارد پنل اصلی نشه چیکار باید بکنم

------------------------------------

سلام موقع ثبت نام ایراد میگیرد کد 500 خطای نمایش پیدا نشد :78:

اگر بخوام فقط کار بر بتونه ثبت نام کنه و اگهی بزاره چیکار باید بکنم داخل سایت ستاره شهر خطای زیر میده

موقع ثبت نام ایراد میگیرد کد 500 خطای نمایش پیدا نشد

اگر بخوام فقط کار بر بتونه ثبت نام کنه و اگهی بزاره چیکار باید بکنم داخل سایت ستاره شهر خطای زیر میده

موقع ثبت نام ایراد میگیرد کد 500 خطای نمایش پیدا نشد

دوست خوبم برای گرفتن پاسخ صبور باشید و در یک تاپیک مشکلتون رو پیگیری کنید از ارسال در تاپیکهای مختلف خودداری کنید

موقع ثبت نام ایراد میگیرد کد 500 خطای نمایش پیدا نشد :13:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری