ابوالفضل طالبی

روش نصب و فعال سازی IonCube (یون کیوب) بر روی لوکال سرور xampp

64 پست در این موضوع

با سلام

خیلی سردرگم شدم!!!

من تو wamp فایل ionCube رو نصب کردم اما باز پیغام :

Site error: the file C:\wamp\www\baran\administrator\templates\bluestork\login.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

رو میده . مراحل رو میگم ممنون میشم راهنمایی کنید:

1-یه پوشه به نام ioncube در دایرکتوری C:\wamp بسازید و محتویات فایل دانلودی را داخل آن کپی

2-فایل php.ini را در این دایرکتوری C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.11\bin\php.ini پیدا کنید و آن را با یک ویرایشگر مثل نت پد باز کنید

3-خط آخر این عبارت را اضافه کنید

zend_extension_ts = "C:\wamp\ioncube\ioncube_loader_win_5.2.dll"

کلیه باهاش دارم کلنجار میرم اما نشد که نشد !!

راستی کدهای آخر php.ini هم اینهای هستند :

[dba]

;dba.default_handler=

; Local Variables:

; tab-width: 4

; End:

; XDEBUG Extension

zend_extension = "c:/wamp/bin/php/php5.3.8/zend_ext/php_xdebug-2.1.2-5.3-vc9.dll"

[xdebug]

xdebug.remote_enable = off

xdebug.profiler_enable = off

xdebug.profiler_enable_trigger = off

xdebug.profiler_output_name = cachegrind.out.%t.%p

xdebug.profiler_output_dir = "c:/wamp/tmp"

خیلی ممنون میشم من رو از سردرگمی دربیارید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ویندوزتون چیه؟ 64 بیتی یا 32؟ از چه ومپی استفاده می کنید؟ 64 یا 32 بیت؟

با سلام و ممنون از پاسخ تون

ویندوزم 7 ورژن 32bit هستش. جالب اینجاست همین ویندوز رو لپ تابم دارم و فروشگاه ساز قاصدک روش داره کار میکنه حالا همین ویندوز رو سر کارم نصب کردم تمامی مراحلرو مشابه قبلی رفتم ولی کار نکرد؟!

شاید این نسخه جدید فروشگاه ساز باران و روش قبلی کد نشده کا کار نمیکنه؟!

با تشکر

دوستانی که هنوز توی نصب این مورد مشکل دارن پس از انجام کارهای گفته شده توی آموزش ، شما باید برید توی پوشه ی ioncube که ساختید و توی محتویاتش به دنبال فایل loader-wizard.php بگردید.

حالا این فایل رو وسط پوشه www (مهم نیست از xamp استفاده میکنید یا wamp) کپی کنید و سپس اونرو با لوکال سرورتون اجرا کنید.

مثلا به صورت: http://localhost/loader-wizard.php

مشاهده میکنید که این فایل همه چیز رو کاملا بررسی کرده و اشکالات شما رو بهتون میگه . این اشکالات رو برطرف کنید و لوکال سرورتون رو ریست کنید(حتما قبل از ریست کردن لوکال سرور ، مرورگرتون رو ببندید)

ممکنه مجبور بشید چند بار این فایل رو اجرا کرده و خطاهایی رو که میگیره برطرف کنید ولی دست آخر مطمئن باشید که میتونید با این روش نصبش کنید.

:nasihat:

با سلام.

من نصب کردم چیازایو که گفیتن اما باز این ارورو رو می ده:

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\ghasedak\plugins\system\plg_ztools\plg_ztools.php on line 33

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with that of JRegistry::loadSetupFile() in C:\xampp\htdocs\ghasedak\libraries\joomla\html\parameter.php on line 512

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with that of JCacheController::store() in C:\xampp\htdocs\ghasedak\libraries\joomla\cache\controller\page.php on line 199

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\ghasedak\plugins\system\rsseo\rsseo.php on line 39

Strict Standards: Declaration of fa_IRDate::calendar() should be compatible with that of JDate::calendar() in C:\xampp\htdocs\ghasedak\language\fa-IR\fa-IR.localise.php on line 265

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\ghasedak\plugins\system\k2\k2.php on line 278

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\ghasedak\plugins\system\rsseo\rsseo.php on line 50

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\ghasedak\plugins\system\rsseo\rsseo.php on line 51

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\ghasedak\plugins\system\k2\k2.php on line 24

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\ghasedak\plugins\system\k2\k2.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\ghasedak\plugins\system\k2\k2.php on line 40

حلا باید چه کاریو انجام بدم؟

دقیقا بالای همین خط قرار بده

;zend_extension = "C:\xampp\php\ext\php_eaccelerator.dll"

;zend_extension = "C:\xampp\php\ext\php_xdebug.dll"

من اين پيدا كردم درسته؟ بالاي كدوم بزنم ؟؟

:5::5::5::35::21::21::65d6a5d6s:

ویرایش شده در توسط aitin73
تايپ اشتباه

منم متوجه نشدم، فایلهای پیوست کدومان ؟ 2 تا فایل دانلود کردم (ماژول و کامپوننت)،

php.ini رو باید جایی که هست تغییر بدم یا باید کپی کنم توی Ioncube؟

تو رو خدا یکم زیر دیپلم بگید ما تازه کارا بتونیم نصب کنیم(XXamp استفاده میکنم)

خوب حالا با easyphp روی ویندوز 64بیتی چیکار کنیم

:auau:

کلا با 64 بیتی مشکل داره من روی ومپ هم مشکل داشتم آخرش یه vm با win 32 نصب کردم و روی اون آوردمش بالا

ممنون از راهنمایی های شما

من از mowes استفاده میکنم و مسیر ها احتمالا متفاوت با آموزش بالاست

لطفا راهنمایی فرمایید

با سلام خدمت عزیزان

1.فایل ioncube.zip رو دانلود کنید.

2.فایل را unzip کنید و پوشه را در c:\xampp\htdocs کپی کنید.

3.برنامه xampp را اجرا کرده و مسیر http://localhost/ioncube/loader-wizard.php را اجرا کنید.

4.در قسمت Installation Instructions فایل zip را دانلود کرده.

5.محتوی فایل zip شده را در این مسیر unzip کنید. C:\xampp\php\ioncube (اگر مسیر وجود نداشت ان را بسازید)

6.بعد به مسیر زیر رفته C:\xampp\php\php.ini و فایل php.ini را با برنامه notepad باز کرده و در بالای صفحه این خط را وارد نمایید.

"zend_extension = "C:\xampp\php\ioncube\ioncube_loader_win_5.X.dll

در خط بالا به جای X ورژن سرور آپاچی خود را وارد کنید.

یا میتوانید برای راحتی کار در قسمت Installation Instructions که در خط 4 به آن اشاره شد قسمت صورتی رنگ خط "zend_extension = "D:\xampp\php\ioncube\ioncube_loader_win_5.3.dll را کپی کرده و در php.ini کپی نمایید.

7.در انتها یکبار Xampp را ریستارت نمایید.

موفق و پیروز باشید

با سلام دوست من بنده تمام این کارهارو انجام دادم ولی نمی دانم چطوری باید از فروشگاه درون جوملا استفاده کرد باتشکر

با سلام دوست من بنده تمام این کارهارو انجام دادم ولی نمی دانم چطوری باید از فروشگاه درون جوملا استفاده کرد باتشکر

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

بحث فروشگاه به این تاپیک مرتبط نیست لطفا یک تاپیک جدید باز کنید و مشکلتون رو در اونجا مطرح کنید

سلام

بنده نه در پوشه apache فیل php .ini رو دارم و نه در خود php

خواهش می کنم راهنمایی نمایید واقعا متحیر مانده ام

ورژن xampp من هم 1.7.3 است

در my computer خودتون و در قسمت option گزینه view برید و نمایش پسوند فایلها را بله کنید

مشکل شما عدم نمایش پسوند فایلهاست که بجای php.ini در فولدر مورد اشاره عبارت php رو میبینید!

دوستان من خط

zend_extension_ts

رو ندارم

و فقط این دو خط زیر هست که شبیهش هست

;zend_extension = "\xampp\php\ext\php_eaccelerator.dll"

;zend_extension = "\xampp\php\ext\php_xdebug.dll"

چیکار کنم؟اون خطی رو که گفتید کجا کپی کنم حالاااا؟؟

سرعتم پایینه دانلود نمیشه

میشه الان راهنمایی کنید که باید این متن رو کجا کپی کنم وقتی اون خط توی فایل پی اچ پی نیست؟؟

لازم نیست روی خط باشه فایل php رو که باز میکنی اینجا قرار بده

[ATTACH=CONFIG]4308[/ATTACH]

دوست عزیز من این کارو کردم

ولی هنوزم میگه یونکیوب نصب نیست...

تصویر زیر :

19378819862861330152.jpg

و اینکه من وقتی میخام وارد قسمت محصولات در افزونه فروش فایل جومینا بشوم،خطای زیر رو میده،اینم واسه یونکیوب هست؟؟واسه چیه خطاش؟؟

56215793742555558210.jpg

باید مراحل رو دقیق انجام بدید

کارهایی که انجام دادی رو پاک کنید مجدد دقیق برید چون اگه یه اشتباه کوچیک کنید دوباره باید نصب کنید

1:لودر رو نصب میکنید و فایل رو فراخوانی میکنید.در قسمت بالا یه کادر قرمز رنگ می بینید که باید مشکلات رفع بشه.خب حالا روی گزینه ی زیپ که در کادر پایین هست کلیک کنید تا فایل مورد نظر دانلود بشه

2:از زیپ خارجش کنید و پوشه ی ioncube رو در پوشه ی php واقع در زمپ خودتون کپی کنید.

3:خط zend رو در همون جایی که گفتم اعمال کنید

4:حالا به همان صفحه ی فراخوانی برگردید و راست کلیک کنید و یه reload روی صفحه بدید

5:میبینید که کادر قرمز رنگ حذف شد.

6:حالا آپاچی و msql واقع در زمپ رو یه بار ریست کنید

7:به صفحه ی فراخوانی لودر برگردید ودر قسمت پایین loader test رو بزنید

8:یه کادر سبز ظاهر میشه که میگه ioncube با موفقیت نصب شد

نکته:تفاوت زمپ با ومپ این است که شما در ومپ پوشه ی ioncube رو داخل پوشه ی wamp/bin/apache/apache2.2.25/bin باید کپی کنید اما در زمپ داخل پوشه ی xampp/php

خطایی که لودر میده واسه همون خطی هست که گفتم توی فایل پی اچ پی نیست...

تصویر زیر:

44574581093164171853.jpg

خب این خط نیست توی فایلم،باید چیکار کنم؟؟؟

در من وقتی پوسه رو توی آدرس xampp/php ایجاد میکنم خطا میده و میگه باید توی C:\xampp\apache\bin\ioncube ساخته بشه که در حال حاظر این پوشه توی آدرس C:\xampp\apache\bin\ioncube هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری