sabermohamadi

صرفا جهت اطلاع!!!22

2 پست در این موضوع

ضمن پوزش از جناب طالبی و مدیران انجمن

دیدم تاپتیک قبلی بسته شده با اجازه یه تاپتیک زدم .بازم شرمنده

SAAA.png

برام جالب بود کفتم بزارم تو انجمن و یه حرفای ته دلم مونده که باید بگم

تقریب میشه کفت در جریان تمامی تیمها و انجمن های جوملا هستم.یکی افزونه مینویسه میگه نوشتم مثل آقای نوید فرد .دستشون درد نکنه .مثالم سوء تفاهم پیش نیاره.یکی توسعه میده مینویسه توسعه دهنده .

تا اینجا که مشکلی نداشت .

حالا یکی افزونه رو از جوملا جهانی دانلود میکنه و با کمی تغییرات مینویسه برنامه نویس فلانی و به یه عده از کابران میگه که این رو ما نوشتیم و از این

حرفا.

جالب بدونی من با شخصی که اسم نمیبرم و کسیم نمیشناستش صحبت میکردم که میکفت فلانی این نوشته .که من هم کامل به دوستمون توضیح دادم که این افزونه از کجا امده و به کجا داره میره.

و من به شخصه حرف جناب طالبی در مورد سرقت اطلاعات از طریق خبر نامه منتشر شده توسط (ارازل و اوباش ) قبول دارم و برای خود من اتفاق افتاده .

من ادعای ندارم در زمینه جوملا .اما متاسفانه یه اتفاقاتی افتاده که آدم رو واردار میکنه تا ..............

این ارازل تا جایی پیش رفتن که اگه کسی ندونه جوملا رو میزنن بنام خودشون .

انشاله جزئیات بیشتر رو در آینده نه چندان دور خواهم کفت .

باز از مدیران پوزش میطلبم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری