avmajid

*درخواست* پلاگین یا کامپوننت نظر سنجی برای قرار دادن نظر سنجی در مطلب یا html سفارشی

14 پست در این موضوع

با سلام

می خوام تو سایت دوتا نظر سنجی همزمان بذارم،

بهتر و ساده تر و قشنگ تر اینه که این نظر سنجی ها رو توی یک ماژول html سفارشی که دارم ، در کنار یا در پایین محتوای این ماژول قرار بدم. یعنی درواقع بشه جزئی از همین ماژول، مثلا یک جدول ایجاد کنم و در خانه های جدول قرار بدم، حالا سوالات :

1 - آیا می شه دو نظرسنجی به طور همزمان فعال باشه ؟

2 - پلاگینی هست که من بتونم توی html سفارشی یا مطلب این نظر سنجی رو قرار بدم یا فقط به صورت ماژول هست؟

3 - معرفی پلاگین ،کامپوننت یا ماژول مناسب!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
میتونی از جی کامنت استفاده کنی.

من جی کامنت رو گرفتم و نصب هم کردم ، ولی چجوری می شه یه نظر سنجی توش ساخت؟

همه چیزی داره جر گزینه ایجاد نظر سنجی ؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای قراردادن ماژول در مطلب یا HTML سفارشی میتونید از پلاگین Module Anywhere استفاده کنید.

ضمنا از کامپوننت JComment برای ارسال نظرات برای مطالب استفاده میشود

از کامپوننتی که در تاپیک زیر موجوده هم میتونید استفاده کنید :

کامپوننت نظر سنجی پشرفته و جذاب (هدیه)

کامپوننت ACE Polls هم در انجمن موجوده. جستجو کنید ....

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

برای قراردادن ماژول در مطلب یا HTML سفارشی میتونید از پلاگین Module Anywhere استفاده کنید.

ضمنا از کامپوننت JComment برای ارسال نظرات برای مطالب استفاده میشود

از کامپوننتی که در تاپیک زیر موجوده هم میتونید استفاده کنید :

کامپوننت نظر سنجی پشرفته و جذاب (هدیه)

کامپوننت ACE Polls هم در انجمن موجوده. جستجو کنید ....

با تشکر،

اینا رو که گفتین یا داشتم یا الان گرفتم :)

اولن پلاگینی که برای استفاده از ماژول گفتن با php 5.3 ه بالا کار می کنه، از من 5.2.6 هست :(

در مورد دو کامپوننتی که معرفی کردین ، این قابلیت رو دارند که در مطلب استفاده شوند، ace polls که فکر نکنم داشته باشه و فقط با ماژول میشه کار کرد!

ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب به جای Module Anywhere این پلاگین رو تست کنید :

Load module into article

با تشکر، پلاگین رو دانلود و نصب کردم، در مطالب به خوبی کار می کنه (کاش زودتر می دونستم همچین چیزی هم هست :D ) ولی در ماژول html سفارشی کار نمی کنه و همون کد

{module [148]}

نمایش داده می شود.

ویرایش شده در توسط avmajid

پیرو صحبت های دوست عزیزم مهندس طاهری

از این اموزش میتونید استفاده کنید

آموزش آموزش اجرای کد و اسکریپت و ماژول در مطالب سایت و هرجایی که دوست دارید به هر شکل

التماس دعا

با تشکر از شما،

می ترسم این پلاگین هم همین مشکل رو داشته باشه چون جایی اشاره نشد که می تونه تو ماژول html سفارشی هم کار کنه!

شما جایی تست کردین ؟

دیگه برای چی میخواین توی ماژول html سفارشی بزارینش؟ خوب خودشو بجای ماژول html سفارشی در موقعیت قرار میدین.

اگر میخواین دوتا باشه که دو تا ماژول میسازین و پشت سر هم قرار میدین

دیگه برای چی میخواین توی ماژول html سفارشی بزارینش؟ خوب خودشو بجای ماژول html سفارشی در موقعیت قرار میدین.

اگر میخواین دوتا باشه که دو تا ماژول میسازین و پشت سر هم قرار میدین

با سلام و تشکر

خب اگه بخوام ماژول خودشو قرار بدم هیچ رنگ و لعابی نمی شه بهش داد ! خیلی ساده س! تنها کاری که می شه کرد اینه که برم رنگ و لعاب اون موقعیت که توش قرار گرفته رو دست کاری کنم! شایدم من بلد نیستم تغییراتی تو ظاهر acepolls بدم!

اگرم توی یک مطلب قرارش بدم مشکلش اینه که اونو نمی تونم هرجایی از صفحه خواستم قرار بدم فقط تو موقعیت content ها نمایش داده می شه دیگه!

راهی پیشنهادی دارین ؟

با سلام تو همون بلنک ماژول تو اون آموزش یاد دادم یه قسمت هست فکر کنم یکی مونده به آخر تو تنظیمات ماژول میتونی آدر بدی رنگ بدی به کادر بک گراند بدی

خیالتم راحت خیلی خوب کار میکونه به قول دوستان خوراک ترفند زدن تو سایت اون کد اشاره به ماژول رو تو مطلب میزاری کار میکنه مشکل هم نداره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری