iran2008

برداشتن متن جستجو در ماژول جستجو

5 پست در این موضوع

سلام

من ماژول جستجو رو تو موقعیت دلخواه قرار دادم( مثلا سمت راست).

طبق تنظیمات انجام شده ، فقط میخوام کادر جستجو تنها نشون داده بشه . اما نمیدونم چرا یه متن جستجو که ظاهرا یک label هست ، کنار کادر جستجو هم وجود داره .

با اینکه من تنظیمات رو روی خیر گذاشتم:

do.php?imgf=1391154957621.jpg

do.php?imgf=1391154957632.jpg

لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید چطوری میتونم متن جستجو ک هبیرون کادر هست و دورش هم توی عکس ماژول، با خط قرمز کشیدم، رو بردارم؟!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی فایل های زبان پیداش کنید و متنش را بردارید

فایل fa-IR.com_search

تو مسیر

language\fa-IR

ارسال شده در (ویرایش شده)

مطمئنید همین راه هست و درسته؟

چون من توی لوکال بسته Joomla_Persian_2.5.16-Stable-Full_Package رو نصب کردم که جوملای فارسی هست . اونجا مشکلی نداشت. با همین تنظیمات ، اون متن نشون داده نمیشه. نیاز به کار اضافه هم نیست.

ولی الان توی هاست بسته اصلی انگلیسی Joomla_2.5.17-Stable-Full_Package رو نصب کردم و سپس فارسی ساز fa-IR_joomla_lang_full_2.5.17v1 که توی خود سایت جوملا جهانی هست رو هم نصب کردم. با این الان طبق تنظیمات بالا، اون متن جستجو هنوز هستش. در صورتی که نباید باشش.

فایل fa-IR.mod_search.ini توی هر دو جوملا ( هم لوکال و هم هاست) رو باز کردم . محتویات دوتاش شبیه هم هست و متن جستجو توی فارسی ساز لوکال هم هستش ، ولی اونجا نشونش نمیده.

پس من فکر نمیکنم نیازی به دستکاری زبان باشه.!

کاری که گفتید رو انجام دادم و جواب هم گرفتم . دستتون درد نکنه.

البته شما واردترید و باتجربه تر.! فقط خواستم در میون بذارم.

ویرایش شده در توسط iran2008

خب ممکنه توی اون جوملا که قارسی شده و بهینه شده این قسمت را حذف کرده باشند. راه دیگه ای هم برای حذفش هست ولی یه مقدار سخت تره و نیاز به آشنایی به کد نویسی داره.

دو تا راه حل هم به نظرم میرسه

1- داخل کادر "متن جستجو "علامت خط تیره (- منها) رو بزن

2- این کد رو داخل فایل css خودت وارد کن ".search > label {none}"

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری