mdsn

مشکل در نصب قالب

16 پست در این موضوع

با سلام و احترام

وقتی قالبی رو که دانلود کردم از روش مدیریت افزونه ها نصب میکنم نصب میشه ولی سایت بالا نماد و همش یه اروری میده ولی قالب پیشفرض جوملا رو بالا میاره یه نمونه از ارور ها همینه که الان گذاشتم.

خواهش میکنم کمکم کنید.

مشاهده تصویر ارور

این ارور قالب پلاسه ، هر قالبی یه ارور میده ...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

شما بسته نصبی یا همون quicj start رو نصب میکنید یا فقط قالب رو ؟ ببینید اگه فقط قالب رو نصب کرده باشید باید یک سری ماژول یا پلاگین هم به همراه اون نصب بشه تا قالب به درستی کار کنه

ویرایش شده در توسط mrs.salari

شما بسته نصبی یا همون quicj start رو نصب میکنید یا فقط قالب رو ؟ ببینید اگه فقط قالب رو نصب کرده باشید باید یک سری ماژول یا پلاگین هم به همراه اون نصب بشه تا قالب به درستی کار کنه

وقتی می خواستم قالب رو دانلود کنم این گزینه ها رو داشت:

English_JM_Plus_Quick_Start_Package_V1.2_J2.5.zip

فایل English_JM_Plus_Template_V1.2_J2.5.zip

فایل JM_Plus_PSD_Photoshop_Files_Fonts.zip

فایل JM_Plus_extensions_j25_v1.2.zip

فایل Persian_JM_Plus_Quick_Start_Package_V1.2_J2.5.zip

فایل Persian_JM_Plus_Template_V1.2_J2.5.zip

اول اینو Persian_JM_Plus_Quick_Start_Package_V1.2_J2.5.zip دانلود کردم که اطلاعاتم پاک شد.

بعد اینو Persian_JM_Plus_Template_V1.2_J2.5.zip دانلود کردم که ارور میده.

نمیدونم چیکار کنم تو هر دو مشکل دارم...

اولین گزینه که دانلود کردید بسته نصبی فارسی هست فایل دوم فقط قالب بوده که با نصب به دلیل نبودن پلاگین مورد نظر ارور میده ، فایلی که مهندس فلاح براتون گذاشتن رو دانلود و از طریق نصب از افزونه ها اقدام به نصب کنید

اولین گزینه که دانلود کردید بسته نصبی فارسی هست فایل دوم فقط قالب بوده که با نصب به دلیل نبودن پلاگین مورد نظر ارور میده ، فایلی که مهندس فلاح براتون گذاشتن رو دانلود و از طریق نصب از افزونه ها اقدام به نصب کنید

یعنی اول قالب رو در مدیریت محتوای جوملا در بخش افزونه ها آپلود کنم و وقتی که اون آپلود شد این افزونه رو هم آپلود کنم درسته؟

بله دقیقا ابتدا قالب و سپس پلاگین مربوطه رو نصب کنید ، اگه quick start نصب کنید دیگه نیازی به پلاگین نداره چون همه رو خودش داره و نصبش هم مثل نصب جوملا هست

دوستان خواهشا کمکم کنید چطور می تونم قالب ها رو از طریق نصب افزونه نصب کنم و مشکلی نداشته باشه؟

به خدا ظروریه برام

قالب رو نصب کردم

ولی یه مشکل وجود داره

دموی قالب من این شکلی هست.

[ATTACH=CONFIG]5679[/ATTACH]

ولی وقتی نصبش کردم این شکلی شده چرا؟

[ATTACH=CONFIG]5680[/ATTACH]

شما اگه qtick start نصب می کردید سایتتون رو مثل دموی قالب می دیدید ولی چون فقط قالب رو نصب کردید به این شکل شده ، اگه میخواین مثل دمو باشه باید quick start نصب کنید

از همه دوستانی که کمکم کردن تشکر می کنم

درود

الان که قالب رو به تنهایی نصب کردید نیاز به افزونه های استفاده شده در دمویی که دیدید دارید . افزونه ها هم توی بسته ای که دریافت کردید هستند .

این فایل : فایل JM_Plus_extensions_j25_v1.2.zip

دونه دونه نصبشون کنید و تو موقعیت های مورد نظر منتشرشون کنید تا مثل دمو بشه

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری