behzadbusiness

منوی انتخاب مجموعه و زیر مجموعه در k2

10 پست در این موضوع

سلام

من نیاز به این دارم که فرم ارسال مطلب در کامپوننت k2 بتونه مجموعه و زیرمجموعه را جدا از هم نمایش دهد تا کاربر راحت تر بتواند بین تعداد زیادی از این مجموعه ها انتخاب کند برای توضیحات بیشتر می تونید به این آدرس مراجعه کنید :

php - Cascading Dropdown for k2 categories in Administrator panel - Stack Overflow

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببینید میخوام در بخشی که کاربر می تونه یک آیتم ارسال کنه به جای اینکه در هنگام انتخاب مجموعه یک لیست باکس از مجموعه ها مقابلش باشه به این شکل :

مجموعه 1

---زیرمجموعه 1

---زیرمجموعه 2

---زیرمجموعه 3

مجموعه 2

---زیرمجموعه1

---زیرمجوعه 2

به جای اون اول یک لیست باکس باشه به این شکل :

مجموعه 1

مجموعه 2

بعد اگر مثلاً مجموعه 1 را انتخاب کرد یک لیست باکس دیگه باشه که حالا اون بیاد زیرمجموعه های این مجموعه 1 را نمایش بده

دقیقاً مثل حالت اصلی جوملا که یکی section را نشون میده بعد از انتخاب section یا همون بخش در یک لیست مقابلش میاد مجموعه های اون بخش را نمایش می دهد:bala:

باور کنید هزینه هم میدم کافیه یک نفر این پلاگین رو برام درست کنه

مدیران و برنامه نویسان عزیز در صورت نیاز به هزینه کردن هم بنده حاضرم هزینه را پرداخت کنم کسی واقعاً قادر نیست چنین کاری را انجام بده؟:auau:

درود دوست عزیز لطفا کمی صبر و حوصله داشته باشید تا مدیران و متخصصین محترم بخش فنی انجمن، تاپیک رو ببینند و اظهار نظر کنند.

انتظار نداشته باشید بلافاصله بعد از زدن تاپیک پاسخ مناسب دیافت کنید بزرگوار:128fs318181:gift

بودجه خودتون رو برای اینکار مشخص کنید.تاپیک شما به بازارچه منتقل شد تا دوستانی که توانایی دارند برای شما با هزینه انجام بدهند

سلام

ممنونم از پاسخ گویی شما ، چون من نمی دونم دوستان به چه روشی میخوان پلاگین را بنویسن یا از override استفاده کنن قیمت رو بفرمایید ولی میخوام کار انجام بشه برای همین 100% به یک توافق با نفری که مجری باشه میرسم چون بهش احتیاج دارم امیدوارم اون فرد جانب انصاف رو هم رعایت کنن ولی در کل نمی دونم قیمت انجام این کار چقدر هست ولی نیاز من هست و باید انجام بشه

سلام

ببینید این جدولی هست که داره توی دیتابیس ثبت میشه شاید بتونه بهتون کمک کنه همینطور که میبینید دسته بندی ها یک id دارند بعد از طریق یک ستون دیگه به نام parent معلوم میشه هر کدوم به کدام یک از مجموعه ها متصل هستن چیزی به ذهنتون میرسه برای انجامش؟ باور کنید کسی بتونه انجامش بده پول خوبی میدم:128fs318181:

واقعاً توی ایران بعد از این همه دوره افزونه نویسی واسه جوملا کسی نیست؟؟؟ من فقط mvc بلد نیستم ولی php به خدا بلدم انجام هم دادم با php ولی توی جوملا کار نمیکنه:j58r36j3gcr4suxymup[ATTACH=CONFIG]5712[/ATTACH]

نیازی به اهنمایی نیست دوست گرامی کمی صبور باشین اگر کس از دوستان بلد باشه وبهتر بگم اگر تو این اوج کاری دم عید کسی زمان داشته باشه مطمئن باشین بهتون خواهد گفت

والا چی بگم الان چند وقتی هست صبر کردم دیگه زیرپام علف سبز شد:128fs318181:

میخواستم پیشنهادم را تغییر بدم که این پست را زدم

کار انجام شده در حال حاضر و انتخاب دسته بندی 3 سطحی شده و کار هم میکنه فقط 2 تا مشکل وجود داره اگر کسی می تونه اینها را رفع کنه لطفاً پیشنهاد بده :

1) بعد از انتخاب مجموعه در سطح سوم مقدار extrafield مرتبط با آن مجموعه نمايش داده نمي شود و هميشه اين مقدار براي همه مجموعه ها يکسان است که نبايد اينگونه باشد

2) ما 3 سطح کاربري داريم نمايشگاه خودرو ، مشاور املاک و فرد عادي که اگر کاربر در هنگام ثبت نام هر کدام را انتخاب کند به گروه کاربري مربوطه متصل مي شود و بايستي در هنگام اضافه کردن مطلب تنها مجموعه هاي مرتبط با خود را مشاهده کند

زمان فوق العاده براي من مهم هست (اين دو مشکل در بخش frontend و backend بايستي رفع شوند)

سلام

دوستان من انجامش دادم یادمه قبلاً هم توی این انجمن درخواست داده بودم انقدر کمکم نکردید خودکفا شدم خدارو شکر :25r30wi: نمی دونم شاید یکی از فواید این انجمن همین باشه البته خب مدیران هم لابد سرشون شلوغه دیگه:bala:

میخوام اینجا این سیستم را معرفی و چون این موضوع در بازارچه هست برای فروش قرارش بدم :

1) امکان تقسیم دسته بندی های این کامپوننت به 3 سطح به عنوان مثال (هر یک از علامت های - نشان دهنده یک زیرمجموعه است)

-خودرو

--پراید

---111

---141

--پژو

---405

---پارس

2) اتصال کامل به فیلدهای مشخصات

3) هماهنگ شده با جاوا اسکریپت اصلی K2 و سیستم دسته بندی K2

4) امکان استفاده در frontend و backend

5) هماهنگ شده با سطح دسترسی کاربران

قیمت پایه 180 هزار تومان همراه با نصب و راه اندازی کسی خواست از طریق وبسایتم سفارش بده : طراحی وب سایت وبر | طراح وبسایت و گرافیک | گرافیست وب | گرافیک وب سایت