sdns

▲▼ شما هم دعوت هستید در شبکه کار ایران ▲▼

7 پست در این موضوع

سلام به همه ی دوستان خوب جوملا فرومی.

روز مهندس رو به همه تون تبریک می گم. gift امیدوارم که همه مون بتونیم روزی مهندس خوبی برای کشورمون باشیم. به مناسبت همین روز از پروژه "شبکه کار ایران" رونمایی کردیم. دلم می خواست بچه های انجمن جوملا فروم رو هم از این اتفاق خوب که سعی خواهیم کرد کمکی باشه برای توسعه کسب و کار کشورمون :auizz3ffy9vla57584x باخبر کنم. چون می شه گفت الان کاربران جوملافروم جزو قشر اصلی فعالان وب ایران هستند.

fb cover.jpg

مشاهده شبکه کار ایران

البته سایت بالا نسخه اصلی شبکه کار نیست و ما داریم روی اون کار می کنیم :ooof: !book] در این سایت می تونید دعوت نامه ای رو پر کنید و به محض آماده شدن شبکه کار شما رو خبر خواهیم کرد. همه چیز در شبکه کار رایگان خواهد بود. بیشتر از این نمی تونم توضیحی بدم و باید منتظر انتشار نسخه نهایی باشید.

باز هم هرگونه پیشنهاد و انتقادی در مورد طراحی سایت فعلی و یا در مورد شبکه کار ایران داشته باشید خوشحال می شم که بهمون همین جا بگید. :128fs318181::did2:

(یه توضیح کوتاهی رو هم به کاربران مبتدی بدم که این سایت ربطی به جوملا نداره و با جوملا طراحی نشده)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تبریک می گم سایت خیلی قشنگی بود (البته که فقط ما یک صفحه اینترو دیدم ایشالله سایت اصلی با کیفیت خوبی طراحی بشه. )

درباره ایده کار هم که هیچ توضیحی ندادی

درود

اول که اینترو قشنگیه تبریک میگم . دوم کارای قبلیتو دیدم میدونم ایده های خوبی داری . سوم و از همه مهمتر من از کنجکاوی دارم خفه میشم و ناچارم سو استفاده کنم

پس نمیخوای لو بدی قضیه چیه ؟؟؟؟ باشه . آقا تا آخر وقت امروز اگه نگی قضیه چیه تاپیک قفل میشه و بابت تبلیغات نمره منفی دریافت می کنی [kotak]( سو استفاده از عنوان مدیر در روز روشن )

دیزاین سایتتون خیلی قشنگ بود..موفق باشــــــــــــــــــــید......................

تبریک می گم سایت خیلی قشنگی بود (البته که فقط ما یک صفحه اینترو دیدم ایشالله سایت اصلی با کیفیت خوبی طراحی بشه. )

درباره ایده کار هم که هیچ توضیحی ندادی

خیلی ممنون مجید جان لطف داری. :yoho:

بله متاسفانه یا خوشبختانه تصمیم تیم مون بر اینه که فعلا توضیح بیشتری داده نشه چون ممکنه بعضی چیزها بعدا عوض بشه. و فعلا یه صفحه اینترو باشه برای کسانی که می خوان اولین نفرات باشن که تست کنن.

درود

اول که اینترو قشنگیه تبریک میگم . دوم کارای قبلیتو دیدم میدونم ایده های خوبی داری . سوم و از همه مهمتر من از کنجکاوی دارم خفه میشم و ناچارم سو استفاده کنم

پس نمیخوای لو بدی قضیه چیه ؟؟؟؟ باشه . آقا تا آخر وقت امروز اگه نگی قضیه چیه تاپیک قفل میشه و بابت تبلیغات نمره منفی دریافت می کنی [kotak]( سو استفاده از عنوان مدیر در روز روشن )

یه دنیا ممنونم ازت امیر جان ;)

آقا این چه وضشه آخه :D تو این مملکت نمی شه بی اجازه یه لیوان آب هم خورد :D خب باشه انگار مجبورم بگم دا : یه شبکه ای که توش کار می کنن :D

حالا از شوخی بگذریم دلم می خواد از مدیران انجمن هم تشکر کنم که همیشه از این جور موارد بچه ها حمایت کردن. بر خلاف بسیاری از سایت های دیگه که این جور پست ها ناگهان پاک می شن!

حالا من هم سعی که تاپیک رو توی مجموعه مخصوص خودش بزنم که نمره منفی هم نگیرم :D

در مورد جزئیات بیشتر هم نمی تونم توضیح بیشتری بدم چون ممکنه در مسیر یک سری تغییراتی رخ بده و اون چیزی نشه که گفتم.

دیزاین سایتتون خیلی قشنگ بود..موفق باشــــــــــــــــــــید......................

خیلی ممنون دوست عزیز :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری