dash_abbas

نشان دادن موقعیت(position) حتی بعد از خالی بودن

9 پست در این موضوع

سلام

یک موقعیت ثابت تعریف کردم، با یک دکمه close که وقتی کلیک بشه display:none میشه، و با استفاده از ماژول metamod قرار دادن ماژول اصلی رو توی این موقعیت شرطی کردم، به خوبی کار میکنه امــــــــا وقتی شرط برقرار نمیشه و ماژول اصلی رو نشون نمیده، موقعیت همچنان به صورت کوچیک نشون داده میشه....جزئیات کار هم به صورت زیره:

Css position:

/*floatl position*/
.floatl{
clear:both;
float:left;
position:fixed;
left:100px;
bottom:0px;;
width:270px;
height:auto;
padding:5px;
	background: rgb(48,151,202);
border:2px #999;
	box-shadow:2px 0 3px #333333;
z-index:10000;

}

.closse{
float:right;
background:url(../images/close.gif) no-repeat top right;width:10px;height:10px;
padding-bottom:4px;
cursor:pointer;
}

شرط ماژول metamod (برگرفته از سایت خوده ماژول، برای نشان دادن ماژول اصلی فقط یکبار برای کاربر):

$c = JRequest::getInt('SeenIt', 0, 'cookie');
if ($c) return; /* if cookie was set, don't show anything, else... */
setcookie( 'SeenIt', 1, time()+60*60*24*365*10, '/' );
return 182; /* return module 101, but only the first time */ 

عکس زمانی که شرط برقرار میشه و ماژول اصلی رو نمایش میده:

[ATTACH=CONFIG]5889[/ATTACH]

عکس زمانی که شرط برقرار نمیشه و فقط جاش میمونه:

[ATTACH=CONFIG]5890[/ATTACH]

در ضمن موقع تعریف موقعیت هم شرط گذاشتم که اگر درصورتی که خالی نباشه نشونش بده:

<?php   if($this->countModules('floatl')) : ?>

دوستان و عزیزان اگر کمک کنن تا مشکل رو حل کنم و بتونم کاری کنم تا زمانی که شرط برقرار نمیشه موقعیت جاش نمونه ممنون و سپاسگذار میشم...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باید شرط را قبل از div مورد نظر قرار بدید. این کار را کردید؟

باید شرط را قبل از div مورد نظر قرار بدید. این کار را کردید؟

اگر منظورتون شرط خالی بودن موقعیته، بله چنین کردم، به صورت زیر:

<?php   if($this->countModules('floatl')) : ?>
		<div class="clearfix" style="" id="flotl">
			<div class="floatl">
				<div class="closse zt-wrapper"><input type="button" value="" style="border:none;background:transparent;cursor:pointer;" onclick="document.getElementById('flotl').style.display='none';"></div>
			<jdoc:include type="modules" name="floatl"  style="ztxhtml" />
			</div>
		</div>
	<?php endif; ?>

به نظرم اگر بشه توی شرط ماژول MetaMod قسمت اول که کوکی رو چک میکنه تعریف کنم که مقدار countModule رو برابر 0 قرار بده حل میشه، اما از اون جهت که با php خیلی آشنا نیستم من نتونستم...؟؟

شرطی که قرار دادید درسته فقط محل قرارگیریش را باید چک کنید. باید قبل از قسمتی باشه که background را داره.

شرطی که قرار دادید درسته فقط محل قرارگیریش را باید چک کنید. باید قبل از قسمتی باشه که background را داره.

بله چنین هم هست، background رو به کلاس floatl دادم که div آن درون شرط قرار داره... در پست اول مشخصه...

بله چنین هم هست، background رو به کلاس floatl دادم که div آن درون شرط قرار داره... در پست اول مشخصه...

نکته مهم که شاید فراموش کردم بگم اینه که در حالت معمول وقتی توی این موقعیت ماژولی قرار نگیره، موقعیت رو نشون نمیده و این یعنی شرط مربوط به تعریف موقعیت به درستی اعمال شده، مشکل از آنجایی رخ میده که برای نشان دادن یا ندادن ماژول اصلی (که در مثال من نظرسنجی است)، از ماژول شرط گذاری MetaMod استفاده میکنم...

جناب فلاح بذارید سوالم رو کلی تر مطرح کنم شاید بهتر باشه:

میخوام یک ماژول رو نمایش بدم بطوریکه اگر کاربر دکمه close رو زد دیگه نشونش نده حتی با رفرش کردن، مثلا حداقل توی اون روز دیگه نشونش نده...

من برای این امر از ماژول metamood برای شرط گذاری استفاده کردم و این مشکل که در پست اول عرض کردم پیش اومد، حالا اگر راه دیگه ای هست که کار منو انجام میده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید..

سپاس

در این صورت شما باید روی همون ماژول شرط را قرار بدید. کد شرط هم همین هست. فقط باید ببینید موقعیت مناسب برای قرار دادنش کجاست.

یه مقدار بررسی کنید احتمالا درست میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری