drsmsco

درخواست راهنمایی بانک اطلاعاتی همانند اکسل ؟؟؟؟

7 پست در این موضوع

سلام و درود

دوستان برنامه مدیریت و ویرایش بانک اطلاعاتی که بشه مثل اکسل با انتخاب یک ستون و کشیدن آن روی ستونهای دیگر اون ستون رو کپی کرد و ستون ها و اطلاعات تکراری رو حذف کرد چی هست

متاسفانه اکسل بیش از 60 هزار سطر نمیگیره و اکسس هم نمیشه یک سری ستون ها رو با کشیدن کپی کرد و باید تک به تک کپی و پیست کنی مثل عکس زیر ......

[ATTACH=CONFIG]5953[/ATTACH]

من بیش از یک میلیون رکورد رو میخوام داخلش بریزم و بتونم سطر و ستون هاش رو مدیریت کنم و اطلاعات تکراری رو حذف کنم ...ممنون میشم بگین چه نرم افزارهایی میشه این کار رو کرد ؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام و درود

دوستان برنامه مدیریت و ویرایش بانک اطلاعاتی که بشه مثل اکسل با انتخاب یک ستون و کشیدن آن روی ستونهای دیگر اون ستون رو کپی کرد و ستون ها و اطلاعات تکراری رو حذف کرد چی هست

متاسفانه اکسل بیش از 60 هزار سطر نمیگیره و اکسس هم نمیشه یک سری ستون ها رو با کشیدن کپی کرد و باید تک به تک کپی و پیست کنی مثل عکس زیر ......

[ATTACH=CONFIG]5953[/ATTACH]

من بیش از یک میلیون رکورد رو میخوام داخلش بریزم و بتونم سطر و ستون هاش رو مدیریت کنم و اطلاعات تکراری رو حذف کنم ...ممنون میشم بگین چه نرم افزارهایی میشه این کار رو کرد ؟؟؟

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا موندم تو این قضیه ؟؟

درود.

دوست عزیز اکسل 2007 دقیقا 1048576 سطر میگیره. و اگر اشتباه نکنم 2010 بیشتر هم سطر داره.

ولی من پیشنهاد میکنم داده هاتون رو درصورت امکان تقسیم کنید توی چند شیت در اکسل

توی اکسس چه جوری فیلدهای تکراری رو حذف کنم من هرچی گشتم پیدا نکردم ؟؟؟

یه کوئری از فیلد مورد نظرت بگیر .همه رو نشون میده. بعدش هرکدوم رو میخوای حذف کن

یه کوئری از فیلد مورد نظرت بگیر .همه رو نشون میده. بعدش هرکدوم رو میخوای حذف کن

چه جوری باید کوئری بگیرم زیاد اکسس کار نکردم متاسفانه

درود

این فیلم رو ببینید. الان گرفتم. فقطامیدوارم گویا باشه

(البته با پوزش از مدیران چون حجمش یکم زیاد بود توی آپلود سنتر انجمن آپلود نشد)

کوئری در اکسس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری