سپیده

فروشگاه ساز برای جوملا 3.2

12 پست در این موضوع

با سلام

من مدتی است در سایت های مختلف دنبال فروشگاه ساز برای جوملا 3.2 هستم. فروشگاهی پیدا نکردم.

اگر امکان دارد من رو راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مرسی از راهنماییتون.

من باید این فروشگاه سازو که لینک دادید، ترجمه کنم بعد استفاده کنم؟

یا می تونم همین طوری استفادش کنم؟

با سلام

من مدتی است در سایت های مختلف دنبال فروشگاه ساز برای جوملا 3.2 هستم. فروشگاهی پیدا نکردم.

اگر امکان دارد من رو راهنمایی کنید.

دوست عزيز ميتوني از جوم شاپينگ استفاده كني

دوست عزيز ميتوني از جوم شاپينگ استفاده كني

با سلام

ممنون از راهنمایی شما.

برای جوملا 3.2 ، Joomshopping 4.4.3 توصیه شده، که به زبان انگلیسی است.

فارسی شده جومشاپینگ را از کجا می توانم تهیه کنم؟

سلام دوست عزیز

من به شما افزونه k2store رو پیشنهاد میدم ، واقعا افزونه عالی و کارامد و سبک با امکانات فوق العاده است .

اگر بتونید از این افزونه و افزونه k2 استفاده کنید واقعا چیز جذاب میتوانید در بیارید

برای دانلود افزونه هم میتوانید از انجمن یا از سایت زیر دانلود کنید .

ورود به سایت جهت دانلود

موفق و پیروز باشید :thanks:

برای جوملا 3.2 ، Joomshopping 4.4.3 توصیه شده، که به زبان انگلیسی است.

شما میتونید همین نسخه انگلیسی رو نصب کنید بعد از نصب فایل زبان فارسی را از نسخه 2.5 که در انجمن هست روی نسخه جدید قرار بدیدفارسی بشه

شما میتونید همین نسخه انگلیسی رو نصب کنید بعد از نصب فایل زبان فارسی را از نسخه 2.5 که در انجمن هست روی نسخه جدید قرار بدیدفارسی بشه

من ورژن انگلیسی را نصب کردم. منظورتان از "فایل زبان فارسی" چیست؟ اگر امکان دارد توضیح بدهید.

از تمام دوستانی که من را تا اینجا راهنمایی کردند؛ تشکر میکنم.

من ورژن انگلیسی را نصب کردم. منظورتان از "فایل زبان فارسی" چیست؟ اگر امکان دارد توضیح بدهید.

از تمام دوستانی که من را تا اینجا راهنمایی کردند؛ تشکر میکنم.

داخل کامپوننت جومشاپینگ به پوشه lang برید اونجا فایلهای زبان رو مشاهده میکنید

وقتی که شما جوم شاپینگ فارسی دانلود کنید داخلش به احتمال زیاد دو تا پوشه هستش یکی ادمین و دیگری Site | داخل هر پوشه ای یک پوشه lang یا language باید باشه و داخل اون نیز پوشه ای به نام fa-IR . هر چی که داخل این پوشه هستش کپی کن به پوشه های زیر ::

1 - پوشه سایت منظورش همون Root اصلی سایت هستش که داخل پوشه Language>fa_IR کپی میکنی .

2 - پوشه مربوط به Admin : منظورش پوشه Administrator یا همون مدیریت سایت که باید پوشه زبان جوم شاپینگ مربوط به Admin به داخل پوشه administrator>language>fa-IR انتقال بدی ...

راستی الان داشتم نگاه میکردم خود سایتش هم فایل زبان نصبیش به صورت جدا در اختیار کاربران قرار داده که فکر میکنم به صورت نصبی هم باشه و کارتون به راحتی راه بندازه .

Joomshopping Languages

طبق فرمایش شما، فایل زبان فارسی رو از لینک داده شده، دانلود کردم و در فروشگاه اپلود کردم و هر دوبخش مدیریت و کاربر فارسی شد.

از راهنماییتون کمال تشکر رو دارم.

از همه دوستانی که سبه سوالات من پاسخ دادند بسیار متشکرم.

خوشحالم که در این فروم عضو شدم.

ارزوی موفقیت دارم براتون.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری